Zatrucia

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...wady zastawek serca; zatrucie czadem, przedawkowanie narkotyków ( np.amfetaminy ) i inne. Zawał serca występuje u pacjentów z dławicą piersiową ( angina pectoris, dusznica bolesna ), może także być jej pierwszym objawem choroby niedokrwiennej u ludzi dotychczas zdrowych. W bardzo..

Zespół wydłużonego QT (long QT syndrome, LQTS)

.. ...istotnej bradykardii, zatrucia kokainą, środkami fosforoorganicznymi. Hipokalcemia jest częstą przyczyna wydłużenia odstępu QT. Wiele leków antyarytmicznych powodujących zwolnienie repolaryzacji i leków antydepresyjnych ( trójpierścieniowych ) może być przyczyną wydłużonego odstępu QT...

Nadciśnienie płucne

Nadciśnienie płucne

.. ...nadciśnienie wrotne, zatrucia lekami lub toksynami itp. Niezależnie od przyczyny zmiany anatomopatologiczne dotyczą ostatecznie płucnych naczyń tętniczych, przerostu ich błony mięśniowej, obkurczenia, uszkodzenia śródbłonka, zmiany reaktywności naczyń ( skurcz - rozkurcz ). Efektem jest..

Ketoza

.. ...być wywołana ciężkim zatruciem alkoholowym, głodzeniem, może również rozwinąć się w przebiegu śpiączki wątrobowej lub mózgowej. Typowo kwasica ketonowa jest związana z znaczną hiperglikemią i brakami insuliny w przebiegu cukrzycy. Chory odczuwa suchość w ustach, dręczące pragnienie i..

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK)

.. ...także dojść z powodu zatrucia lekami czy chemikaliami. Przy NZK serce nie wykonuje pracy hemodynamicznej, nie bije. Nie znaczy to jednak, że nie ma pewnej aktywności elektrycznej. Od charaktery zaburzeń rytmu występujących w przebiegu NZK zależne są metody reanimacji. Przy migotaniu..

Kwasica

.. ...ketonowa, ketoza ), zatrucia alkoholowego, chorób nerek ( niewydolność nerek ) i przewodu pokarmowego, płuc, układu sercowo - naczyniowego ( prawokomorowa niewydolność serca ). Kwasica, zaburza prawidłowy metabolizm organizmu, może stanowić zagrożenie dla życia,w związku z tym musi być..

Omdlenie

Omdlenie

.. ...diagnostyce przyczyn wystąpienia omdleń jest dokładny opis sytuacji, w jakich zdarzenie to miało miejsce. W diagnostyce wykorzystuje się pomiar ciśnienia tętniczego, test pochylniowy lub próbę pionizacyjną...

Nadciśnienie ciążowe

Nadciśnienie ciążowe

.. ...ponieważ zwiększa ono ryzyko wystąpienia rzucawki. Rzucawka, dawniej zwana zatruciem ciążowym ( gestoza ), jestem stanem zagrożenia życia matki i płodu. Konieczna jest więc szczególna opieka lekarska...

Kryza nadciśnieniowa

.. ...labetalol i inne. Wyjątkową sytuacją, wymagającą specjalnych leków i umiejętności personelu medycznego, jest kryza nadciśnieniowa u kobiet ciężarnych ( dawniej zwana gestozą, czyli zatruciem ciążowym )...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 17

.. ...było to porównać do zatrucia.Miałam wtedy też odruch wymiotny. Temperatura była trochę podwyższona. Oczywiście mocno się wystraszyłam, zgłosiłam sią do lekarza, robiłam EKG i wszystko było OK. Stwierdził, że to nie miało nic wspólnego z sercem, raczej infekcja. Profilaktycznie wzięłam..

2-ga ablacja za mną

.. ...Jak mu powiedziałm o zatruciu to stwierdził,że to nie miało z tym nic wspólnego. No i na zdrowy rozum rzeczywiście nie powinno mieć. Z drugiej jednak strony, jak się ma biegunkę+wymioty, to wypłukuje się z siebie elektrolity, a jak ich nie ma, serce podskakuje. Nie wiem co o tym myśleć?..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 74

.. ...fatalnie nie wiem czy to zatrucie czy grypa żołądkowa byłam tak słaba że cały czas oblewały mnie poty .Ale odwiozłam syna do przedszkola pojechałam do księgarni i na zakupy do marketu oczywiście nie opuszczały mnie myśli o złym samopoczuciu ale dałam radę .Synek już coraz mniej płacze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...i biegunka jak przy zatruciu, spróbuj melisę. Wyczytałam i ona nie tylko uspokaja ale też działa kojąco na układ pokarmowy, a jeżeli chodzi o zatrucie bakteryjne to coca cola i tabletki nifuroksazyd. Pomoże napewno I jeszcze słówko do Małgosi: czy Twój kochany nie wie o Twojej nerwicy...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 654

.. ...serca wyglada na objaw zatrucia dymem. Uderzenie cisnienia w glowie jak niektorzy macie to tez jest wlasnie to choroby psychiczne sa genetyczne nie mozna tak sobie zwariowac. bo sie chcialo d .Bylem u lekarza to mnie zaraz wypuscil i powiedzial ze to nie grozi.. Nie zwariujesz bo umiesz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 697

.. ...uszkodzenia, wypadki, zatrucia, przedawkowania różnych substancji, wady układu krążenia. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób serca i układu krążenia a także innych poważnych chorób, trzeba zmienić sposób życia, przede wszystkim regularny optymalny wysiłek fizyczny, plus jak..

Chelatacja - Str. 3

.. ...chelatacji w przypadku zatrucia organizmu żelazem a nie żadnej miażdżycy!!! Ja rozumiem, że ludzie w potrzebie chwytają się każdej deski ratunku. Zdesperowanych wykorzystują różni szarlatani i zgarniają za to kasę, np. taki tu obecny dyrektor placóweczki która czesze kasę od frajerów...

Chelatacja - Str. 4

.. ...względu na obserwowane zatrucie wszędobylskim ołowiem po spożywaniu doustnie EDTA. Trudno jest też zaprzeczyć twierdzeniu ogólnemu, że człowiek zatruty czuje się gorzej niż człowiek niezatruty. Jeśli jakiś lekarz kwestionuje powyższe twierdzenie to nie ma sensu dalsza rozmowa. Jeśli..

Chelatacja - Str. 6

.. ...na niebezpieczeństwo zatrucia właśnie wszędobylskim ołowiem. Dla mnie, jako badacza, jest to jasne i klarowne. Niemniej to, doustne podawanie znikomych w sumie dawek EDTA nie musi się przekładać na pogorszenie samopoczucia szczególnie gdy obserwacje prowadzimy w krótkim okresie czasu, na..

Chelatacja - Str. 16

.. ...Wskazania: ostre i przewlekłe zatrucia ołowiem, magnezem, strontem, wanadem i nnnymi metalami cieżkimi, z wyjątkiem arsenu, kadmu, rtęci. Encefalopatia ołowiowa. Porfiria. Jako test do mobilizacji depozytów ołowiu w ustroju. Przeciwwskazania: zaburzenia w morfologii krwi, głównie..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...kilka razy przeszłam zatrucie polekowe lekarze zrezygnowali z niego. Obecnie biorę Enarenal, Bemecor i Betaloc, dzieki nim funkcjonuje w miarę dobrze i nie odczuwam skutków choroby. Najgorzej było kiedy przechoziłąm okres dojrzewania, serce nie wytrzymywało intensywnego wzrostu i..

Niskie tętno

.. ...biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat; próbowałam już najróżniejszych sposobów, wielu psychoterapii, by wykluczyć..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...szpitala.diagnoza - zatrucie zoladka.polezalam do wieczora i wypuscili do domu z lista lekow na zoladek.ale najgorsze bylo przede mna.juz nie bede sie rozpisywac bo objawy mialam jak wiekszosc z was ( wysokie cisnienie walenie serca i straszny lek ).karetka byla jeszcze dwa razy i przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 138

.. ...sylwestra przyplacilem zatruciem i wiazalem te objawy wlasnie z tym. Po wyjsciu ze szpitala niestety objawy nie mijaly poszedlem do lekarza rodzinnego ktory podejrzewal depresje i skierowal mnie do psychiatry, u psychiatry ( prywatnego ) stwierdzono u mnie Nerwice i przepisano lek..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...gdyż myślałem że to zatrucie alkoholowe, pozostał lekki ból głowy i zmęczenie, poszedłem spać i od tego czasu zaczęło się, co drugi dzień budził mnie okropny ból głowy i uczucie zmęczenia. Pewnego dnia piekła mnie lewa półkula i włosy * stawały dęba * . Byłem już parę razy u lekarza,..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...problemy moga być z zatrucia .Często występują zatrucia rtęcią.Sam ma z tym problem. A co powiecie na to? Ja mam stłuszczenie wątroby. Od pewnego czasu mi równiez coś pulsuje w brzuchu. Ale inaczej, niz Wam. Rusza mi sie po prostu kawałek chyba wątroby. Silne ruchy widoczne przez brzuch,..

Chelatacja na plus

.. ...stosuje się go jako lek w zatruciach metalami )czy ktoś badał wpływ kwasu wers.na poziom elektrolitów ?( szczególnie sodu i potasu )jak ten cudowny lek ma się do osteoporozy.dlaczego kardiolodzy klinicyści krzywią się na pytanie o chelatację? Jureklubl do Rafała muszę Ci powiedzieć,że to..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...myślałam że jest to powód zatrucia się dwutlenkiem węgla 8 lat temu ... Nie wiem co robić parę razy już zemdlałam lub robiło mi się słabo ostatnio jak jechałam samochodem to serce zaczęło mnie tak kuć ,myślałam że to zawał ale w takim młodym wieku to chyba jest niemożliwe ... odstawiłam..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne? - Str. 2

.. ...przedsianków może być zatrucie.Radzę sprawdzić dietę.W prawie każdej są szkodliwe substancje jak np. azotany i to cżęsto w dawkach zdecydowanie toksycznych.Do tego może to przez plomby z rtęcią.Ale o tym sobie konkretnie nie przypominam co ni znaczy że nie radziłbym usunąć w razie ich..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...najwięcej 65. Może to być zatrucie azotanami albo azotynami.Niestety ten syf jest w każdym żarciu bo azotanami się nawozi i nieco jest naturalnych. Ja miewam zawsze niskie ciśnienie, ale po ostatnich zająciach aerobiku miałam 84/55 puls w normie. Dodam że ZAWSZE jest mi zimno, ma ktoś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...mózgowych, chorobę wieńcową, zatrucie metalami ciężkimi, guza mózgu itd. Takie choroby przychodziły mi do głowy. Tak w ogóle to przez pól roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...przez organizm w trakci zatrucia. Po roku wrocilem calkowicie do siebie ( 10 lat bycia pod wplywem ). Wrocilem do stanu psychicznego takiego jaki mialem gdy bylem dzieckiem - po prostu spokoj. Jesli ktos pali papierosy lepiej nie przestawac przez okres do roku po odstawieniu kofeiny -..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...destabilizacji organizmu i jego zatrucia.I tyle. Nerwica to objaw choroby, a nie jej przyczyna.Bo niby skąd ta nerwica?Z powietrza, czy jak? Pozdrawiam. przed chwila miałem kolejny atak...ludzie patrzyli sie na mnie jak na debila musiałem szybko wyjsc zaczełem cały latac az koledzy byli..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...większości przypadków - zatrucie organizmu albo niewłaściwe proporcje substancji chemicznych oraz innych materiałów w stylu jak krwinki w organiźmie. Panie * Kiepska sprawa * , * Adam37 * Istotnie niedokrwienie ( z powodu zatoru ) a w rezultacie zawał nie był spowodowany długotrwałą..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...objawy powiązałem z zatruciem alkoholowym. Złe samopoczucie jednak powracało, pocenie rąk, ataki słabości, gula w gardle, strach przed zejściem z tego świata, wahania nastroju, ogólnie nawet jak było lepiej to ciągle myślałem o tym, że pewnie mam jakąś śmiertelną chorobę, o czym tylko..

Brak sił, jakby powietrze ze mnie wypompowano

.. ...nie ma niedoborów i zatrucia.W 1 kolejności badanie ile ma sie związków np. telluru w e włosach i we krwi.Następnie sprawdzić dietę i czy nie ma w niej aspartamu itp. podejrzanych rzeczy.Po 3 czy masz plomby z rtęcią?Po 4 opisz dokładnie swoją dietę. Tusiu. W pierwszej kolejności wybierz..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...Do tego to może być zatrucie lekarstwami i być moze te warzywa też są zatrute.Nie jestem pewien czy to ta choroba ale na to powinna ta kuracja pomóc jeżeli nie ma uszkodzenia serca: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 .Napisane jest tam o chorobach serca.Niestety..

Drętwienie palców u rąk

.. ...trzeci dzień z głebokim zatruciem lekami ląduję na pogotowiu. Dają mi zatrzysk i po jakims czasie wraca wszystko do normy. W tej chwili lekarze boja mi się cokolwiek przepisywać . Np. ostatnio 1 dzień brałam captopril 12,5 mg i następunego dnia z kaszlu myślalam ze się udusze. Kazano mi..

Nerwica żołądka

.. ...łykać,bo mysleli że to zatrucie,a że już byłam bardzo odwodniona kazali pić płyn elektrolitowy ( Gastrolit albo Orsalit ) żeby uzupełnić płyny. Długo się z tym męczyłam,nie mogłam nigdzie z domu się ruszyć,bo tylko mi się wydawało że już do końca się wypróżnilam,to jak tylko z domu..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...Myślałam że to jakieś zatrucie, więc przeszłam na suchary i nie chodziłam do szkoły. po trzech dniach diety zaczęłam czuć się lepiej i chodzić do szkoły, myślałam że wszystko będzie już dobrze ale dopiero zaczynało się piekło!. Musiałam zwalniać sie codziennie ze szkoły ponieważ miałam..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...możliwe że pomoże.Oczywiście w tym przypadku nie jest potrzebne kilkanaście lewatyw na dobę.Wystarczy doraźnie przez kilka dni 2 dziennie stosować a później zodzienie po 1.Napisałem tyle na wszelki wypadek...

Duszenie się - Str. 42

.. ...dolegliwosci . Z gory DZIĘKUJE poprawka !!!! skurcze krtani!!!! sorki , ale co za roznica jak dusi a w gardle czysto Skurcze mogą być spowodowane niedoborami albo zatruciem.Proponuję najpierw się tym zająć...

Duszenie się - Str. 43

.. ...wiecej powiesz o tym zatruciu czy niedoborze czegos , do jakiego lekarza ewentualnie jakie leki . Dzis od rana extra sie czuje i juz z nadzieja ze mi przeszlo a jednak bol chwycil pol godz temu i tak sobie tam siedzi , dziwne to uczuccie bo czasem przechodzi jak nigdy nic i jest luz ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 348

.. ...sorata jak przeszło już zatrucie ale najważniejsze że wyszłeś z domku i pozdrawiam tych o których zapomniałam buziaki Dzisiaj 17 a jak pisała Iwona to Aga może dzisiaj będzie w domku Czarna buziaki i miłej pracy wiem że nie lubisz poniedziałku witaj domi masz dobrą pamieć, faktycznie nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 619

.. ...pani lekarz stwierdziła zatrucie i dała jakiś antybiotyk i mój brat przez rok przechodził z wyrostkiem bez świadomości że go ma.Cud że mu nie pękł.No ale jak trafił do szpitala z silnymi bólami,gorączką i wymiotami okazało się że ma wyrostek i że on już jest zgniły.Nieźle teraz leczą..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 647

.. ...kacu..zwaliłem to na zatrucie farbami - malowałem dzień wcześniej...i za dwa dni powtórka..przeraziłem się bo serio myślałem, że wariuje i te myśli...że nieświadomy tego co robię, zrobię coś bliskim..i chyba przed tym miałem największy lęk..więc heja do lekarza..lekarka pierwszego kon...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 916

.. ...31lat/wymioty mdłosci nic tylko zatrucie ,lekarz srodki przeciw torsjom ,ale cos mi mówiło to przejdzie wiec nawet nie wykupiłam tego leku po jakims czsie 2 - 3 dni tojsje przeszly ale mdlosci były wtedy pomyslałam jestem w ciązy mąz nie mozlwe,ale nie wiedzac jeszcze tego nie..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...ale na pewno to bylo zatrucie ), bylam bardzo slaba bolala mnie glowa bylo mi bardzo niedobrze wieczorem no i po polozeniu sie spac zaczely sie wirowania!! Znam je juz doskonale... Pomyslalam ze zwariuje i dluzej tego nie wytrzymam ale bylam bezbronna, krecilo mi sie caly czas, przy..

Nadciśnienie? a może coś innego?

.. ...Wszyscy zwalili to na zatrucie ciążowe, pomimo iż mówiłam, że w mojej rodzinie wszyscy choruja na nadciśnienie. Miałam cały czas 160/100 - 180/110. Urodziłam synka ( naturalnie, ale pod kontrolą i * wiszącą * nademną cesarką ). Po porodzie lekarze mówili, że nadcisnienie samo zniknie...

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...Lekarze podejrzewali zatrucie, migrene, wade neurologiczna. Po ok 7 dniach zostałam wypisana ze szpitala, bo ustapieniu objawow. Pomyslalam, ze widocznie byl to tylko sporadyczny przypadek. Niestety kilka dni temu, mozna powiedziec ze znnowu miałam atak tym razem silniejszy. Zaczeło sie..

Czy to był zawał serca?

.. ...ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca. Sądzę, że powinnaś się zgłosić do lekarza, aby zrobić wstępne badania, skoro występują duszności. Pozdrawiam witam. twoje objawy to może być..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...większość tych objawów to zatrucie/uczulenie na leki gastrologiczne. A to dlatego, że od czasu ich odstawienia mam wszystkie objawy, jakie pojawiły mi się odkąd zaczęłam je brać, tylko tak jakby * od tyłu * . A na początku było ściskanie w gardle i szyi oraz kołatania serca tak silne, że..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...zmniejszają zagrożenie zatruciem związkami rtęci ale oczywiście w tym przypadku dodatkowa dawka tych związków selenu może bardziej zaszkodzić - chociaż normalnie to zdarza się tylko w fabrykach i laboratorium w którym używa się tych związków.Natomiast znacząco więcej można jeść soli..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...tego tematu.Jeżlei to zatrucie to możliwe że pomoga werseniany.Ja planuje to zażyć i napisze czy pomaga.Chociaż nie jestem pewien czy na związki baru to pomaga ale kidyś miałem podobne objawy i sporo ich ubyło. Natomist działania toksycznego związków itru nie znam.Związki glinu wywołuja..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...będzie...a trwa to różnie... czasami 5 minut a czasami nawet do 40 minut...z upływem czasie takie oznaki się powiększają... Podejrzewam że jakieś niedobory albo zatrucie.Prawie zawsze jest taka przyczyna...

Nerwica w ciąży - Str. 9

.. ...glowy dostalam jakiegos zatrucia skurcze zoladka wymioty i biegunka polozyli mnie do szpitala i to w nie swoim miescie.w czwartek na wlasne rzadanie wyszlam,duzo sie nastresowalam noce nie przespane dostalam obrzydzenia do porodu bo tak niemilosiernie babki sie darly w trakcie porodowych..

Nerwica w ciąży - Str. 53

.. ...pobytu w szpitalu mialam zatrucie pokarmowe i musialam tam zostac. Niedawno wyszlam. Jestem zalamana bo juz sie cieszylam ze malutka bedzie z nami a tu nic wyglada na to ze ja przenosze. Nie mam sily dalej pisac. Pa. Aga,napewno niedługo urodzisz,czekaj cierpliwie na znak.Postaraj się..

Nerwica w ciąży - Str. 78

.. ...dziecko takie gowno moze zatruc zycie.........jakies obcosci niepokoje dezorientacje drzenia niechec zycia przeniesienia ..........cholera wie co jeszcze...............mimo wszystko walcze...ze soba bo niezle potrafie sobie namieszac w glowie i z nia ......nerwica.......nawet..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...ze szpitala bo mialam zatrucie pokarmowe lęki mam niesamowite wogole brak apetytu tylko bym lezała w łozku płakała wydzierała na wszystkich zaniedbałam sie bardzo nawet umyc mi sie nie chce jestem w 30 tygodniu termin na 11 sierpnia JEZU jak ja dotrwam dzwoniłam do swojego psychiatry..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...moga być spoewodowane zatruciem truciznami z jelit. Witam ponownie.Widzę,że tych nas odczuwających ból jest coraz więcej.Mogę się z Wami podzielić moimi obserwacjami.Jak zrobiłam sobie 2 dniową głodówkę( same napoje piłam ) ból ustąpił,ale ja jestem uzależniona od jedzenia i nie..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...Pozdrawiam Ja mam to po zatruciu lekami.jetem przerazona jak sobie przez te psychotropy ( bo bylam nieswiadoma tego co robie ) zrujnowalam zdrowie,teraz boje sie o kazdy dzien. Czemu człowiek zaluje dopiero wtedy jak lezy nieprzytomny:| Czemu nie szanuje tego wczesniej.?Teraz do..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...też późne następstwa zatrucia niektórymi truciznami uszkadzającymi np. płuca w stylu jak fosgen.Moga to być też związki berylu ale oczywiście nie gwarantuję tego bo to rzadko się zdarza.Jest to niej prawdopodobne ale być może jest to zatrucie związkami rtęci.Aczkolwiek one sa częste..

Kłucie w okolicach nerki i bóle po lewej stronie

.. ...jest to spowodowane zatruciem.A zatruty jest prawie każdy!!! Kłucie lub inne silne bóle w okolicy lewej nerki z tyłu pleców może być też objawem wrzodu dwunastnicy. Znam z autopsji. Długo podejrzewano nerki i jajniki, bo nie miałam ŻADNYCH boleści z przodu brzucha ani problemów z..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...może to być spowodowane zatruciami i problemami z układem krążenia. Witam wszystkich...co im w uszach piszczy. Ja mam to samo ok.30 lat. Zaczęło się po urodzeniu syna . Było z każdym rokiem coraz gorzej. Ciągłe wizyty u laryngologów, badania i nic. Zauważyłam, że powoli tracę słuch, ale..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...pomóc doprowadziły do zatrucia organizmu i alergi. Jest nadciśnieniowcem ,choroba wieńcwa .żylaki.A leki każdy z innej półki .Czy któryś lekarz przejmuje się powikłaniami .Nawet wynalazł cukrzycę choć w tym wieku to kwestia dobrej diety ale trzustkę rozwalił Smutne ale prawdziwe: leki..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...nie ma niedoborów albo zatrucia.Dlatego to pisze bo tego zwykle najłatwiej się pozbyć.w 2 kolejności uszkodzenia narządów oraz zakażenia.Na zakażenia podobno często pomaga nadtlenek wodoru oraz chloryny.Ale trzeba z tym uważać bo może zaszkodzić w nadmiarze.Oczywiście antybiotyki..

Drętwa ręka, zawrity głowy i stwierdzona nerwica

.. ...zdrowotne biorą się z zatrucia naszego organizmu chemią, którą się szpikujemy - a przede wszystkim: lekarstwami. Sam rodzinę uwolniłem od migren, zaparć, zapaleń uszu - wysięków ( 6 - letnia córka ), przeziebień, hemoroidów, nadciśnienia, miażdżycy, i trochę tego jeszcze mógłbym..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...początku było jedno - zatrucie truskawkami, które jadłam popołudniem pierwszego dnia. Jednak czy zatrucie jedna miseczką umytych truskawek może tak dolegliwie być odczuwalne? Ponadto w ostatnich 4 miesiącach nie stosując żadnej diety, schudłam ok 5kilo - choć w tym okresie codziennie..

Silne bicie serca, pocenie się i uczucie lęku

.. ...dobre.Powiedziano mi ze to moglo byc zatrucie, Prze z 2 tygodnie od tego incydentu, czylem sie barzdo slabo i bardzo zle z uczuciem ze moge zemdlec, serce bilo wyraznie silniej momentami, rece sie pocily i nie mialem apetytu do jedzenia, w szczegolnosci wieczorami – poniewaz..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...powodu podejrzenia o zatrucie narkotykami, choć dwa tygodnie byłem na detoksie organizmu. Nie wykryto w moczu metabolitów narkotyków. Niestety nie potraktowali mnie zbyt poważnie i trafiłem na nefrologie, gdzie spędziłem dwa dni po czym nie wypuścili ciśnienie: 106/76 118/67 115/70..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...porozmawiala Może to przez zatrucie słodzikami albo rtęcią?????Mogą też być niedobory. Też mam niestety takie objawy :/ Poszłam do mojego lekarza lecz ta dała mi skierowanie do okulisty ktory zalecił mi noszenie okularów.. Niestety bol niie ustąpił. Dzisiaj byłam u neurologa który..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...samo :( To też może być zatrucie np. rtęcią.Jak masz plomby z rtęcia to prawie pewne. Zaczyna sie od migotania w oczach przechodzącego w pogorszenie widzenia, zawroty głowy zaburzenia mowy wiem co chce powiedzieć ale nie mogę złożyć w słowo. mrowienie w głowie jak przy niezłym upojeniu..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...jeść ). Słyszałam o zatruciu mięsa w Irlandii, ale nie wiem czy to mogłoby być przez to. W styczniu miałam robione badania krwi, miałam niską hemoglobinę, ale nie tak bardzo, żeby panikować. Czułam się wtedy dobrze, wszystko zmieniło się właśnie w Irlandii. Wróciłam do Polski z dziwną..

Po koronografi powstał zakrzep

.. ...położyli ją i leczyli jak zatrucie nifuroksazydem i końską dawką ketonalu pomimo iż mama była po zawale dopiero po 24 h godz zrobiono jej na moje żądanie rtg gdzie była już niedrożność jelita pomimo 2 szybkich operacji nie uratowano mamusi mam nadzieję że te niby lekarki za to zapłacą...

Kłopoty z sercem podczas zasypiania

.. ...roku temu miałem kropne zatrucie alkoholowe i przesadziłem aż tu wstyd się przyznać bo sam sobie winien teraz jestem z Koksem i Fetą do tego i miałem chyba zapaść w szpitalu po ekg stwierdzili że wszystko w normie dali mi jakieś pihgułki i kazali się wyspać przyznałem się tylko do..

Rozpala mnie w obecności ludzi (gorączka?)

.. ...co piszesz sugeruje zatrucie.Tutaj jest więcej o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hapten ja też tak mam dokładnie jak stoje za długo w kolejce w duzym sklepie..:( czuje jak moja twarz sie czerwieni, bez żadnego powodu. nawet nie jestem zła że długo czekam, po prostu strach,..

Szybko się męczę, cięgle chce mi się spać i kręci mi sie w głowie

.. ...cukrzyca To może być zatrucie.Trudno jednocześnie nie spożyć gmo,pestycydów i trucizn jak aspartam itp..W tym przypadku zwykle pomaga głodówka 2 tygodniowa ale są czasami przeciwskazani.Do tego na zatrucie związkami np. rtęci to nie pomoże. wez mokrą siereczke i poluz ja na karku,lub..

Ból tętnic szyjnych

.. ...hipoteza jest taka - zatrucie jadami trupimi z brzucha spowodowana brakiem lewatywy i nadmierną ilością białka w pożywieniu.Proponuję zatem lewatywę i ograniczenie białka.Jeżlei jest taka przyczyna powinno pomóc.Oczywiście 1 lewatywa może nie starczyć więc polecam przynajmniej z 10 na..

By-passy u osoby w wieku 87 lat?

.. ...witam !! nie powiem tak ani nie . ale w tym samym czasie kiedy mnie operowano robiono dwa bajpasy 85 latkowi . i zniósł dobrze Witam! Najlepiej posłuchać lekarzy ,gdyż normalny człowiek na tym się nie zna...

Wielki problem ze słuchem

.. ...może to jakieś dziwne zatrucie?Ale raczej wątpię.Chciałbym się spytać czy jakieś alternatywne terapie by mogły na to pomóc? Nie słyszałam o pasożytach uszu... Mozesz isc do laryngologa i prosic o skierowanie na badanie błędnikow. Nie pamietam nazwy,ale badanie polega na wlewaniu wody w..

Ból głowy po jedzeniu

.. ...możliwością zakażenie i drożdżycą czy są jakieś zatrucia.Poza tym płukanie przewodu pokarmowego czasami działa.A właściwie to mam coś troche podobnego czasami.Ucho zaczyna mnie czasami boleć jak się poruszę...

Temp. 35.8 rano, 37.3 dzień i tak nonstop i dodatkowo bóle w okolicy serca

.. ...za to po 2dniach od zatrucia pojawiły się wyżej opisane obajawy to jest skoki temperatur i bóle w okolicy serca, potem gdy wyjęła zatrucie to stwierdziła że poszło coś nie tak bo dostała się krew i znów zatruła i mam za 1,5 tygodnia znów się udaćdo niej. Jezu,jak ja niecierpie dentystow!..

Rozlane niespecyficzne zmiany ST-T

.. ...nieprawidłowa dieta albo zatrucie.Prawie zawsze są takie przyczyny chorób. Do HANA.to jest niedokrwienie ale niespecyficzne czyli odwracalne,spowodowane najpewniej tachykardia. Idz do kardiologa ale i powtorz ekg.jakby co to pytaj.sporo wiem.pozdrawiam: - ) Dziękuję za odpowiedzi...

Wysportowany i problem z nadciśnieniem

.. ...chociaż czytałem że na zatrucia moze pomóc.A co do zzbyt wysokiego ciśnienia tez powinno pomóc.Często jest to spowodowane nadmiarem związków sodu.Oczywiście dieta może się nie spodobać ale niestety nie ma tak dobrze.Ale jeżeli nie jesteś w bardzo złym stanie to wystarczy że będziesz..

Zatrzymywanie serca na moment i gorąco w przeponie

.. ...betablokerami To może być zatrucie np. substancjami dodawanymi do pożywienia.Ale są skteczne i niezbyt drogie metody np. kuracja nadtlenkiem wodoru. To jest nielegalne zeby wpitalac sie z szarlataneria na takie forum Co za bełkot.Szarlatanów jest pełno też w przychodniach.A udowodnij że..

Częste omdlenia w wieku 13 lat

.. ...opiekunczy..pozdro; - ) Może to jest zatrucie?Jak łyka coś z świństwami różnymi to może być problem. Ja mam 15 lat i ciągle mdleję ! Nie wiadomo co jest tego przyczyną każdy lekarz mówi coś innego a mi za każdym razem jest coraz gorzej! Pewnie to okres dorastania i dlatego jest tak a nie..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...dietę.Np. z plomby może być zatrucie rtęcią.Radzę tą dietę wypróbować: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 nie wiem czy odwiedzasz to forum jeszcze ale chcialem zapytac czy znalazles odpowiedz bo mam to samo i nie wiem co to jest? dziś przypadkowo wszedłem na..

Morfologia krwi i co dalej?

.. ...masz niedobory albo zatrucia.Najlepiej prawie wszystko z tablicy mendelejewa - przynajmniej to co sie kumuluje np - berylu,rtęci,uranu,talu itd..Poza tym zbadać dietę - czy nie ma w niej trucizn. Dziękuję ślicznie za rady... Mam jeszcze jeden problem znacznie poważniejszy... otóż jakiś..

Przewlekłe zatrucie rtęcią - metody odtruwania

.. ...związki selenu w przypadku zatrucia? 6 Jak zwiększyć odtruwanie przez pocenie ? 7.Korelacje związane z toksycznością związków rtęci z innymi związkami w organiźmie.Co zwiększa ich toksyczność a co zmniejsza i co utrudnia albo ułatwia usuwanie z organizmu - najlepiej po kolei jony..

Uporczywy ucisk w mostku oraz ból lewej częsci ciała

.. ...szczególnie groźnym zatruciem związkami rtęci( które uszkadzają płód ). ty kiepska sprawa - zaczynasz straszyc dziewczyne zastanow sie, a co do opuchnietych kostek to w ciazy normalne zjawisko kazda ciaza przebiega inaczej i nie mysl o tym co wypisuja, idz do lekarza, i tam sie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 99

.. ...wpadłem a to było tylko zatrucie pokarmowe i jest już dobrze choć teraz jak wychodzę mam większe lęki niż przedtem ale nie przejmuje się tym bo po co nie ma sensu przećwiczymy temat i wrócimy do zdrówka : ) a ostatnio spotkałem koleżankę i pyta i sę co tam i wogóle a ja że chory jestem..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 183

.. ...nowonarodzona,chyba jakies zatrucie mialam ,ale wczoraj po pracy jak sie polozylam ok.16.00 to spalam juz do rana,więc przespalam wszystko i juz jest dobrze,nadganiam zaległosci w domu,popołudniu jade do pracy,także do uslyszenia,lusi bylas u jakiegos lekarza?Ewus pozdrawiam mocno,pa..