Zatrzymanie oddechu

Echo serca - Str. 25

.. ...gdzie nastąpiło nagłe zatrzymanie krązenia, ostra niewydolnośc oddechowo - krązeniowa. Na szczescie reanimacja sie powiodla. Jak sie okazalo bylo to spowodowane hipokaliemia ( niestety do tej pory nie sa znane przyczyny tak duzego spadku potasu - przed NZK wynosił 1.2 ). Podczas pobytu w..

Nigdy wiecej marichuany

.. ...naprezenia,serce ze stanu zatrzymania przeobrazilo sie w wielki ciezki szybko bijacy dzwon.Walilo nie do wytrzymania,myslalam ze umre,bylam blada a zyly chcialy mi wyskoczyc z ciala,czulam na sobie mrowienie,bylo mi duszno nie moglam zlapac oddechu.Teraz mam 21 lat i od tamtej pory mam..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...stronny ),który spowodował zatrzymanie się oddechu i za wysokim ciśnieniem ok 220/150 i to była główna przyczyna śmierci.Wiem jak to mocno boli ja dalej cierpie jadnak jestem osobą mocno wierzącą i mam nadzieje że mój tato został wezwany do Boga aby nie cierpieć na tym świecie,a śmierć..

Czy to był zawał serca?

.. ...odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również. Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca. Sądzę, że powinnaś..

Odżywki białkowe a zdrowe serce

.. ...siłowe anerobowe( z zatrzymaniem oddechu ) prowadzą do przerostu lewej komory,z uposledzeniem czynności prawej,dlatego wplataj ćwiczenia cardio w cykle( rower,jogging,basen ).Uważaj na suplementy witaminowo minerałowe!Człowiek to nie gleba pod warzywa.Wielu dawnych mistrzów kulturystyki..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 3

.. ...się przed całkowitym zatrzymaniem akcji serca. Czuję jakby mi serce stanęło i nie mogę złapać oddechu. Chodziarz chcę to nie mam kontroli nad mięśniami odpowiadającymi za wdech. Wtedy następuje wybudzenie i nawalanka serca i oddechu, jakby chciało nadrobić straty - do tego dochodzi stres..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...to wzmacnia układ nerwowy i serce oraz uodparnia na stres. Takie objawy występują również z powodu bezdechu sennego. Zatrzymanie oddechu na ponad minutę podczas snu musi spowodować mocne bicie serca ; )..