Zatyka w klatce piersiowej

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...klatece piersiowej, zatyka cię przy większym wisiłku?? co lekarze Ci radzą na tę przypadłość?? pozdrawiam czesc barzdo czesto boli mnie w klatce piersiowej rozne sa te bole od piekacego po taki przy ktorym nie mozna zlapac oddechu...dziennie mam napady szybkiego bicia serca i skurcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 17

.. ...uderzenie a czasami zatyka mnie w klatce piersiowej jakbym nie mogl zlapac powietrza ale trwa to tez sekunde razem z brakujacym uderzeniem i pojawia sie tez bol jakby ktos kopnal mnie w serce i w tym momencie mam uderzenie serca ale ten bol tez trwa secunde i niewiem co jest..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...jakinmkolwiek wysilku masz zatykanie w klatce piersiowej to ja bym na twoim miejscu poszla do kardioloda i zrobila echo serca.Nie wszystko wykaze EKG.A jesli juz to EKG wysilkowe.A jak jest z twoim oddechem i czy oprocz zatykania masz bole w klatce piersiowej przy albo po wysilku ? mi..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...piersi źle pracują, zatykają się i powodują zatory i wtedy piersi są nabrzmiałe i bolące ). Co do skoliozy to nie wiem dokładnie którego odcinka itd bo miałam wykrytą w dzieciństwie a moi rodzice to olali i nie byłam już nigdy z kręgosłupem u lekarza, ale pamiętam tylko to, że miałam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...gardle, ból uszu, uczucie zatykania oddechowego na wysokości gardła, bóle karku, kości ramieniowych, pleców głównie szyjnego i piersiowego odcinka, ręcegłównie str lewa i klatka piersiowa, mostek. od lat mam problem z przewlekłym nieżytem żołądka. Właśnie zaczęłam brać brać PANZOL..

Odechciewa mi się żyć, częste napady duszności

.. ...uczucia ucisku w gardle, zatykania uszu, wrażeniajakby ktoś siędział Ci na klatce piersiowej. Pozdrawiam Marzena Hej Dziewczyny, ale Was tu wypatrzyłam : ). Drogi Jacku, * jababcia * , Agnieszka72 i Oliwia mają rację. Ja też tak z tym walczę. Jest bardzo ciężko, nie ukrywam, jeszcze..

Pieczenie w klatce piersiowej

.. ...sie niesamowite pieczenie ... jak cos jem wydaje sie wo 100 razy bardziej gorace ;/ !! jak pije mnie zatyka ciagle mi sie odbija... jak oddycham cos mnie kuje !!! zazywam ranigast ale nic niepomaga !!..

Ból w klatce po lewej stronie na leżąco

.. ...Nie jest to kłujacy zatykajacy dech ból, raczej delikatnie duszacy przy koncu wdechu. Mam 26lat. Jakies pomysly co to moze byc? Miał ktos podobne doswiadczenia? dzieki Prześwietlenie klatki piersiowej zrób,bad. krwi: OB,morfologia,,płytki,CRP,ASO,elektrolity i z tym natychmiast do..

Zatykanie w klatce piersiowej

.. Czasem tak jak np. dzis wziolem glemboki oddech zaraz mnie przytkalo w klatce i tak jakby w sercu mi przeskakuje i czesto sie to zdaza wlasnie przy glembokim oddechu lub kiedy tylko siedze lub leze na plecach co to moze byc prosze o..