Zatykanie uszu a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 685

.. ...dolegliwości, takie jak zatykanie uszu, pisk w uszach, dziwne chwilowe bóle głowy, zawroty głowy, bóle nóg itd.Długo można by wymieniać : ) Wcześniej także nie potrafiłam wychodzić z domu, czułam lęk gdy sama zostawałam w domu, bałam się nawet rozmawiać o chorobach.Z czasem zaczęłam się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 248

.. ...pulsowanie w uszach i zatykanie uszu, bo mi od jakiegos czasu to tez sie zdaza i nie wiem czy wybierac sie do kolejnego lekarza bo cos mi jest czy to kolejne objawy nerwicy. Bo ja oczywiscie wymyslam sobie zaraz kolejna chorobe i czuje sie znowu znacznie gorzej. Mam jeszcze jedno..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...skóry, ponadto ma uczucie zatykania uszu. Myślałam, że to tarczyca zrobiłam badania krwi - morfologia jest ok a hormony tarczycy mało przekroczyły normę. Byłam u endokrynologa o powiedział, że to duszenie to napewno nie od tarczycy. Nie wiem do jakiego lekarza teraz pójść? Moze to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 469

.. ...przeżuwać.Pomoże Ci to uniknąć zatykania uszu ,które powstaje podczas nagłej zmiany ciśnienia! Takie baloniki powietrza w uszach to normalka podczas lotu ale dzięki gumie nie odczujesz ,że coś takiego powstaje!! Sam lot Matiiago to cudowna sprawa i na prawdę nie masz się czego obawiać!!..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...lędzwiowego kręgosłupa, zatykanie i ból uszu. Wszystkie te dolegliwości występują naprzemiennie. Ich trwanie można określić od początku do końca dnia z nielicznymi przerwami. Do zeszłego tygodnia dawałam sobie * psychicznie * radę z wyżej opisanymi bólami. O dziwo nie miałam żadnych..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...giełdach itp. - nerwowość - zatykanie uszu - drętwienie - jeszcze do niedawna ( teraz minęło ) bezsenność - jeszcze do niedawna budzenie się w nocy z wielkim lękiem - skaczące oko i inne elementy - wzdychanie Najgorzej jest przy zmianie pogody ze słonecznej na pochmurną lub gdy długo..

Moja historia. Czy to nerwica? - Str. 2

.. ...skóry, ponadto ma uczucie zatykania uszu. Myślałam, że to tarczyca zrobiłam badania krwi - morfologia jets ok a hormony tarczycy mało przekroczyły normę. Byłam u endokrynologa o powiedział, że to duszenie to napewno nie od tarczycy. Nie wiem do jakiego lekarza teraz pójść? Moze to..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby ( zawsze tak mam ), ponieważ odczuwam silny lęk przed nią i..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...dziwne piszczenie i zatykaniu uszu do tego slabo myslałam ze upadne bo slabo ledwo na nogach stalam a moze szybkie bicie serca powoduje takie objawy. Prosze Was odpiszcie co mam zrobic Witam, od jakiegoś czasu mam objawy nerwicy lękowej. W określonych sytuacjach ( najczęściej poza domem..