Zawał betaloc

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. ...pierwotnej profilaktyce zawałów serca, w leczeniu nadciśnienia tętniczego, także w leczeniu niektórych zaburzeń rytmu serca ( częstoskurcze, migotanie przedsionków, skurcze dodatkowe ). Do działań niepożądanych, występujących głównie po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym przyjmowaniu..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 4

.. ...się to zakończyć nawet zawałem. Dlatego kończenie kuracji beta - blokerowej odbywa się etapami, żeby serce powoli przyzwyczajało się do ponownego przejmowania ataków. ( Ja właśnie tak etapowo przerywałam leczenie Betalockiem, ale nawet mimo tego po wzięciu ostatniej dawki miałam straszny..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 3

.. ...dolegliwości.Betaloc to lek przed zawałem najczęściej stosowany do wyrównania akcji serca. Dlatego być moż jednym nie jest potrzebny wcale!!!!! bo określa lekarzowi swój stan. NIENALEżYCIE!!!!!!!!!BARDZO TO WAżne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam!..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...badanie krwi na markery zawałowe i EKG. Nic nie wyszło. Pani doktor przy wypisie stwierdziła, że to nerwowe. Następnego dnia poszedłem do lekarza rodzinnego i tam miałem wysokie ciśnienie i na EKG wyszło, że serce jakoś nieregularnie pracuje. Przypisała mi leki na nadciśnienie Betaloc..

Odstawienie lekarstwa PLAVIX

.. ...lipcu 2008 przeszedłem zawał serca ( ostry zawał mięśnia sercowego ściany dolnej i bocznej ) stwierdzono konieczność implantowania stentów w sumie trzy sztuki ( lipiec,sierpień,wrzesień ). Przez cały czas stosuje lekarstwa Betaloc ZOK 100 , Preductal MR 35 mg.,Atoris 20 mg., Polocard 75..

Drętwienie

.. ...pażdziernika przeszedłem zawał serca . Po wyjściu ze szpitala kazano mi przyjmować leki Betaloc, Plavix, Polocard, Tritace, Atoris. W okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów...