Zawał enzymy

Enzymy sercowe (markery martwicy mięśnia sercowego)

.. ...mięśnia sercowego, markery zawału serca ) są substancjami, których stężenie we krwi wzrasta w czasie dokonywania się zawału serca. Do markerów zawału serca należą: kinaza kreatynowa ( CK ), frakcja mięśniowa kinazy ( CK - MB ), mioglobina, troponiny ( TnT i TnI ), dehydrogenaza kwasu..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...badań krwi ok, nawet te zawałowe itd, enzymy ok. Według badań krwi serce jest zdrowe. Jedynie co źle wyszło to TSH 11. Nie odczuwam objawów niedoczynności jak na razie. Jedynie co to pojawiły się te nieprzyjemne dodatkowe skurcze serca. czesc dziewczyny! Mnie rowniez wypadaly wlosy i moj..

Dodatkowe skurcze - Str. 98

.. ...kardiomiopatiach i podczas zawału......mnie wtedy nawet enzymy zrobili sercowe na izbie.uffff.No, ale jest jeszcze nadkomorowy...brrrr...nie che się już nad tym zastanawiać, ale jakoś to wraca. W kazdym razie uczucie trzęsawki i odpływania - koszmarrrrrrrrr... pomysł z grupą wsparcia..

Badanie krwi - enzymy *zawałowe*

.. ...zawału? Jak wstrząs kardiogenny wpływa na te parametry? Jakie są * normalne * wskazania mioglobiny u zdowego człowieka? wszystko jest tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Zawa%C5%82_mi%C4%99%C5%9Bnia_sercowego..