Zawał serca w wieku 20 lat

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...kuć ,myślałam że to zawał ale w takim młodym wieku to chyba jest niemożliwe ... odstawiłam nawet siłownie i podnoszenie ciężarów ... może ktoś mi powie co mogę w takim wypadku zrobić gdyż kiedyś byłam juz na badaniu serca i nic nie wykryli / hej mam na imię Asia i lat 28 ,mam te same..

Zawał serca w wieku 33 lat

.. ...porozmawiac,z kims kto miał zawał ja sie czuje czy miał drugi o wszystkim . przepraszam ze głowe zawraca beata Pytaj , chetnie pomogę , choc ja z tej drugiej strony czesc jestem beata straszne sie nudze w domu jestem miesiac juz w domu a dopiero woce do pracy za jakies 5 mieseiy chyba..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 3

.. ...były zarezerwowane dla zawałowców w wieku od 50 lat: - ( A jezeli chodzi o nerwice to tak jak tutaj piszecie, to choroba głównie psychologiczna, nie mniej nie można zauważyc tych meczacych objawow fizycznych... a juz szczegolnie jak wychodziłam z domu, jechalam samochodem, byłam w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...najgorszego: * może to zawał? W wieku 19 lat??? * Śmiertelnie bałam się, że wystąpienie tych dolegliwości jest wynikiem niezdrowego, imprezowego stylu życia, który jako nastolatka wtedy prowadziłam. * No tak, masz co chciałaś: imprezy, może alkoholu i las wypalonych papierosów -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...piersiowej że myślałam ze to zawał ale gdzie w wieku 21 lat zawał wiec pomyślałam ze znowu to jest moja podświadomość że znowu sobie cos wkręcam ale oczywiscie dla swietego spokoju pojechałam do lekarza zrobił mi badanie EKG dał skierowanie na badanie krwi i rg klatki piersiowej i serca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 303

.. ...napięcie mięsni. Boję się zawału to uczucie towarzyszy mi niemal codziennie. Czy w wieku 36 lat mozna dostać zawału lub wylewu??? Najgorzej mam u dentysty, kiedyś pójscie do stomatologa było dla mnie przyjemnością, dostawałem znieczulenie i było ok. Teraz jest koszmar bo dopadają mnie..

Nerwica w ciąży - Str. 32

.. ...każdej chorobie. Każdy zawał serca, każda operacja, każda sepsa - byłam przy niej. Widziałam bardzo dużo cierpienia i męki, jakie dzielnie znosiła. Niestety moja mama miała pierwszy zawał w wieku 32 lat. potem jeszcze pięć. Trzy operacje serca, trzy sepsy - trzeciej organizm nie..

Życie intymne po zawale serca i pomostowaniu

.. ...sierpniu przeszedł rozległy zawał serca w wieku 50 lat. konieczna była operacja pomostowania. wszystko przebiegło dobrze i mój narzeczony po trzech tygodniach był już w domu. z biegiem czasu zaczęły się nasze problemy. mój narzeczony całkowicie się odsunął pomimo że ma moje wsparcie i..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...więc, myślałam, że to zawał, mam 30 lat, a wtym wieku się zawałów raczej nie przeżywa...I ten fakt powodował, że nie mogłam się uspokoić. Telepało mną na wszystkie strony. Koszmar!Jakoś przestarszona zasnęłam. Potem miałam biopsję tarczycy( a na tym polu jest ok ) i znowu...Tym razem w..

Niedomykalnośc zastawki a ANGINA czy może to pogorszyć

.. ...znów teraz, może to był zawał, nie wiem heh bo w wieku 6 lat to chyba niemozliwe??? naprawde takie cos mialo miejsce, mam moze zadatki na hipohondryczke czasem kiedy cos sie u mnie dzieje ( nie bez powodu ) ale tez naprawde nie lubie przesadzac i staram sie tego nie robić Angina na pewno..