Zawał w młodym wieku

Trudniejsze leczenie kobiet na choroby krążenia

.. ...Zwykle bowiem - skoro zawał występuje kobiet w tak młodym wieku - obciążone są one jakąś dodatkową patologią. Ryzyko to zrównuje się ok. 80. roku życia. Prof. Poloński podkreśla, że mężczyźni zdecydowanie przodują w zachorowaniach na wszystkie typy ostrych zespołów wieńcowych - zarówno w..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...kuć ,myślałam że to zawał ale w takim młodym wieku to chyba jest niemożliwe ... odstawiłam nawet siłownie i podnoszenie ciężarów ... może ktoś mi powie co mogę w takim wypadku zrobić gdyż kiedyś byłam juz na badaniu serca i nic nie wykryli / hej mam na imię Asia i lat 28 ,mam te same..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...się trzęsą... co jest zawał...ratunku umieram? w tak młodym wieku? Setki badań krwi, serca, tysiące róznych specjalistów... diagnoza nerwica lękowa. Ale jak nerwica, co to jest ta nerwica, ja i nerwica oni się na pewno mylą! Z każdym dniem jest coraz gorzej boli mnie żołądek, wątroba,..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą

.. ...choroby. Mozna mieć zawał w młodym wieku, sama jestem tego przykładem. Mam 22 lata i jakies 3 tyg temu wylądowałam na kardiologi z zawałem. Lekarze do te pory nie wiedzą co było tego powodem. Nie mam żadnych skłonności genetycznych, nie pale, serce mam zdrowe bo robiono mi koronografie i..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą - Str. 2

.. ...ludzie którzy przechodza zawał sa w coraz młodszym wieku. chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwość abym i ja miała zawał lecz ukryty( utajony ) ;( bardzo was prosze o szybką odpowiedz. zawał serca może mieć każdy w każdym wieku ponieważ oprócz zmian miażdzycowych w tętniacach..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą - Str. 3

.. ...osoby, które przeszły zawał w młodym wieku, bardzo proszę o kontakt. Mój adres mailowy to jolanta.molinska@newsweek.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Jola wszystko możliwe. Im wcześniejszy zawał tym mniejsze szanse na przeżycie, gdyż w miarę upływu lat rozwijają się naczynia..

Amfetamina i wpływ na serce

.. ...wieku około 50 lat na zawał serca? Czy może ona również w młodym wieku wywołać nagły zgon sercowy? Oraz czy jest ona bardziej szkodliwa na serce od papierosów, alkoholu i marihuany? ojjj duzo duzo.... Amfetamina. Uwalnia neuroprzekaźniki z zakończeń nerwowych i blokuje ich wychwyt..

Nerwica cerca - czekam na opinie

.. ...paniki ze umre ze to zawał ciągłe lęki - jestem roztrzęsiony ciężko mi zasnąći to bardzo budze się często w nocy - czasem wysokie tętno - ciągle sobie przykąłdam palec i sprawdzam puls tak co 15 min - całymi dnaimi panicznie boje się śmierci za dwa tygodnie ma urodzić mi się córeczka..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...rodzinie zdarzały się zawały w młodym wieku i doskonale Cie rouzmiem, że się boisz. To ,ze twoja mam miała zawął w wieku 32 nie znacyz ,ze Ty też go bedziesz miła - a niepotrzebne nerwy naprwno Ci nie pomogą. Zaczniej poszukiwania od dobrego kardiologa - najlepij z polecnia - ską jesteś..

Czuję się jak staruszka, a jestem taka młoda - Str. 2

.. ...dziatkowie zmarli na zawał serca świadczy o tym, że chorowali na chorobę niedokrwienną serca czyli miażdżycę naczyń wieńcowych. Ty raczej tego nie masz ( bardzo, bardzo rzadko w Twoim wieku, wyjątkowe sytuacje, kazuistyka ). Być może Twoje dolegliwości są spowodowane wadą zastawek serca..