Zawroty bóle głowy nudności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 936

.. ...że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...męczyły silne bóle głowy, zawroty głowy oraz nudności, i mdłości. Leczyłam to krótko bo myślałam że jak już dobrze jest to tak zostanie, jednak objawy powróciły i to znacznie silniejsze. Doszły drętwienia ręki, nogi czułam jak z waty, wewnętrznie cała się trzęsłam, nerwobóle i naprawdę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...głowy, bóle głowy i zawroty. Ja drętwienia nie mam tylko te mrowienie, wczesniej w karku/ramieniu a teraz głowy, bóle głowy, nudności, wczesniej miałam mroczki przed oczami ( jakby świetliki )od jakiegos czasu nie mam, i raz zdarzyło mi sie nie widziec dobrze w trakcie ataku na jedno..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...bólu głowy dochodzą zawroty i nudności .Zaczynam się niepokoic może ktoś z was będzie wiedział co mi dolega . Witam Wszystkich!!! Od pół roku Cierpie na częste bóle głowy. Miałam robiony rezonas i tysiące innych badań, jednak lekarze nie są wstanie jednoznacznie zdjagnozować mojego..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...bolem głowy. Czasami mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz nieustannego myslenia o bolu, guzie i szukania jego objawów w sieci. Obecnie bóle jakby troszkę ustapiły w sile. Bylam u okulisty - dno..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...wytzymania bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności. Kiedy stałam w kolejce w markecie czy w innym miejscu, czułam ze zemdleję, musiałam podpierac sie o blat kasy, a to o wózek z zakupami, bo wydawało mi się przewróce. KOSZMAR!!! Do tego, od dłuzszego czasu boję kłaść się spać,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 206

.. ...przeciwspastyczne powoduje senność, zawroty, bóle głowy, nudności... Jest lekiem nowszym od Mydokalmu i Baklofenu. Nie oznacza to jednak, że jest od nich lepszy. Może uszkadzać wątrobę i nerki, obserwacje jego działania są stosunkowo krótkie Iwona, ja dojrzale? : - o Wydaje Ci się. ; )..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że dzisiaj nie wychodziłam z domu. Gdy jeżdze środkami komunikacji miejskiej robi mi sie szybko duszno, tak samo w zamknietych pomieszczeniach. W mieszkaniu teraz mam caly czas okna pootwierane a mimo to..

Silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności

.. ...bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności. Zauważyłem, że obok lewego oka i na lewej skroni czasem pojawia mi się jakaś żyła. Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane? tasiemce to nie zyły tylko goąsienice zobacz sobie na you tube.. jesli te żyły cie swędzą to tasiemce..!..