Zawroty głowy ból karku

Hipotonia ortostatyczna

Hipotonia ortostatyczna

.. ...hipotonii ortostatycznej. zawroty głowy, zaburzenia równowagi; mroczki przed oczami; ból wieńcowy; tzw. ból wieszakowy - ból karku w pozycji stojącej. Łagodzenie objawów hipotonii ortostatycznej jest łatwiejsze gdy pacjent jest świadomy co ma wpływ na ciśnienie krwi. Leki obniżające..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 674

.. ...takim etapie że mam zawroty głowy wysokie ciśnienie puls szum w uszach bóle gardła karku boję się co bedzie za kolejnymi atakami. Aga taka właśnie jest nerwica...podstępna i nieobliczalna.Nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje.Dla kogoś, kto nie poczuł tego na własnej skórze jest to nie do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...zaczęło.na początku zawroty głowy,duszność,uczucia gorąca.w lipcu trafiłam do szpitala.byłam słaba nie mogłam poruszyć się o własnych siłach,serce waliło jak szalone,potworny ból w skroniach i tuż nad karkiem - myślałam że rozsadzi mi głowę.czułam jakby moja głowa rosła i nie mogła..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...głowy, bóle głowy i zawroty. Ja drętwienia nie mam tylko te mrowienie, wczesniej w karku/ramieniu a teraz głowy, bóle głowy, nudności, wczesniej miałam mroczki przed oczami ( jakby świetliki )od jakiegos czasu nie mam, i raz zdarzyło mi sie nie widziec dobrze w trakcie ataku na jedno..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...Czasem do tego dochodzą zawroty głowy i uczucie jak przed omdleniem ( takie odpływanie krwi z głowy ). Ostatnio do dolegliwości dołączył się ból karku i „strzykanie” w nim. Bardzo mnie to męczy i stresuje. Czy może to być spowodowane niskim ciśnieniem krwi? Moje..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...pogorszenie widzenia, zawroty głowy zaburzenia mowy wiem co chce powiedzieć ale nie mogę złożyć w słowo. mrowienie w głowie jak przy niezłym upojeniu alkoholowym gdy to przechodzi rozrywający czaszkę ból. czasem po prostu wstaje z zawrotami głowy a czasem z bólem karku który w ciągu dnia..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...paru dni ma straszne zawroty głowy,bole głowy,a szczególne z tyłu głowy,oraz bóle w okolicach karku i pleców co to? przyczyn może byc wiele, najlepiej wybierz sie jak najszybciej do lekarza, ajlepiej chyba do neurologa, zrób badania i to powinno rozwiac twoje wątpliwości : ) może masz..

Lindaxa15

.. ...lub kłucie w klatce piersiowej.Szczególnie gdy robię głęboki wdech,miewam przy tym zawroty głowy i bóle karku.Strasznie się poce i jestem slaba.Co się ze mna dzieje? Wypadało by zmienć lek na inny Pozdro..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...do bólu głowy doszły zawroty, potliwość, nie mogłem skupić myśli, lekkie duszności dziwne mrowienie w karku tak jakbym nie miał siły utrzymać głowy w pionie. Położyłem się, aura przeszła, ból głowy także, natomiast pojawiło się bardzo wysokie tetno, czułem jakby mi miało serce wyskoczyć..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...miesiąca doszły silne zawroty głowy. Ostatnio zauważyłam też nawrcające bóle pod pachami, pod lewym kolanem a czasami w pachwinach. Lekarz nie umie powiedzieć co mi jest. A może powinnam zmienić specjalizację i nie jest to problem neurologiczny? myslę,że najlepiej byłoby zrobić rezonans..