Zawroty głowy dreszcze

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom wegetatywnym towarzyszy paniczny lęk przed śmiercią, wrażenie, że zaraz..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...czas objawia sie tak: zawroty głowy, mdli mnie, mam dreszcze, czuję się jakbym miała zemdleć, pojawia się ból w klatce piersiowej. I oczywiście serce szarpie. Ostatnio takie złe samopoczucie trwało 3 dni. Do tamtej pory brałam tylko betaloc zok 25 mg/doba. Po tym 3 - dniowym złym..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...górach towarzyszą też zawroty głowy.Przy dźwiganiu boli mnie serce,mam uczucie jakby ktoś siedział mi na klatce piersiowej i ściskał serce,coś tak jak cytrynę.Mam problemy ze spaniem,albo nie mogę zasnąć,albo budzę się w środku nocy,albo jedno i drugie.Często kiedy tak się dzieje jest mi..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...czuję( tzn. mam silne zawroty głowy, ból głowy, dreszcze, wszystko w środku mi się trzęsie, ból w klatce piersiowej i takie uczucie odpływania, jakbym miała stracić przytomność lub zemdleć. Chociaż od miesiąca, od kiedy biorę Concor 5, czuję sie dużo lepiej. Ostatnio miałam robione ekg..

Dodatkowe skurcze - Str. 67

.. ...opisywałam ), m.in. okropne zawroty głowy, dreszcze, uczucie odpływania, tzn. wrażenie,ze zaraz zemdleję, ból głowy, duszności, ból w klatce piersiowej. Jak tak sobie to analizuje, to powiedzcie kto by nie miał stanów lekowych przy takim samopoczuciu, tym bardziej nie wiedząc, co mu..

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...kt. objawiał się tak: zawroty i bóle głowy, kołatania serca - jakby mi się w wszystko w środku trzęsło, uczucie odpływania ( jakbym miała stracić przytomność ), dreszcze, ból w klatce piersiowej, nogi z waty. i to mnie trzymałokilka godzin. Miałam te ataki co jakiś czas przy regularnym..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...które trwały kilka dni - zawroty głowy, uczucie że odpływasz - jakbyś miał zemdleć ( non stop przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej bóle i zawroty głowy, rozdygotanie w środku, dreszcze. Nie mogłam jeździć samochodem, a praca ( siedzaca przy komputerze ) była dla mnie sporym..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...złych okresach )jak: zawroty głowy, ból głowy, uczucie odpływania( jakby tracenie swiadomości ), telepanie wewnątrz całego ciała, dreszcze? DO Alicji ja mam potas 3,19 i biorę kalipoz 1 x dziennie. niemam zielonego pojęcia czym mogę sobie wypłukiwac potas będę wdzięczna Alu jak mi..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do środka..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...Dodatkowo odczuwam często zawroty głowy, uczucia omdlenia itp. czasem przyspieszona akcja serca, lub też przeskakiwanie, kołatanie, zatrzymywanie... Ale jeszcze nigdy nie czułam się jak wczoraj:/ Pozdrawiam Kasia 23 lata Wykonaj badanie Ekg i zrob badania krwi potas i magnez mozliwe ze..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym radziłam - nie wiem, jakoś..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...autobusie, bo zaraz mam zawroty głowy poty,serce mi bije jakby miało wyskoczyć i starsznie mi słabo,no i te niepokojące dreszcze. 16.lipca miałam założony Holter na 24h, i właśnie tego dnia znowu miałam ten atak.Boję się strasznie co wykażą wyniki,bo jeszcze ich nie mam.17lipca znowu..

Mocny skurcz w nogę, dreszcze, pot

.. ...ziemny pot. Pojawiły się dreszcze, zawroty głowy. Dodam, ze przed tym bylem na basenie. Czasami miałem skurcze podczas pływanie, ale bez tych dodatkowych objawów. Chciałbym się zapytać, co o tym sądzicie?..