Zawroty głowy drętwienie

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 694

.. ...jak to działa, tzn. zawroty głowy, lęk przed tym że za chwilę stracę przytomność i nikt mi nie pomoże, uczucie, że za chwilę przestanę oddychać, duszności, drętwienie nogi itd. Dopadło mnie to już chwilę temu, raz musiałem szybko wyjść ze sklepu, bo zdawało mi się, że zaraz się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...neurologiczny bo miałam silne zawroty głowy, drętwienia raz rąk raz nóg, bóle w okolicy serca, spływanie czegoś w tylnej części gardła, ściskania w głowie i silnych skurczy łydek. Niestety w wyniku stresu związanego zarówno z moją pracą i szybko nawarstwiającymi się objawami bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...zaczęłam sobie radzić z zawrotami głowy i dusznością, to próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 893

.. ...niestworzone rzeczy od ciągłych zawrotów głowy, nogi jak z waty, bule głowy, imitacja zawału, bule karku, bule pleców, nudności, bule w klatce piersiowej po lewej i po prawej stronie, wysokie ciśnienie, szybki puls, ( długo bym musiał jeszcze tak wymieniać szybciej by było gdybym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 36

.. ...to przerabiam.Do tego zawroty głowy ,nawet w pozycji leżącej. Pozdrawiam. Tez przerabialem te * pełne płuca * Uczucie,ze kolejnego oddechu juz tam nie zmiescisz.Kladę sie spac.Dobrej nocy wszystkim Helo, Mam na imię Patryk i mam 25 lat mam to samo co Wy. Zażywam Kalms na uspokojenie,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...męczyły silne bóle głowy, zawroty głowy oraz nudności, i mdłości. Leczyłam to krótko bo myślałam że jak już dobrze jest to tak zostanie, jednak objawy powróciły i to znacznie silniejsze. Doszły drętwienia ręki, nogi czułam jak z waty, wewnętrznie cała się trzęsłam, nerwobóle i naprawdę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 152

.. ...dziwne uczucia słabości, zawroty głowy, niepokój, w końcu któregoś dnia zaczęło mi piszczeć w uszach, doszły zawroty głowy, słabo sie poczułam, zaczęłam drętwieć cała, serce waliło jak oszalałe, w końcu mogłam tylko mówić i patrzeć... Coś tam mi podano, pomału odrętwienie ustąpiło, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 165

.. ...się zaczyna osłabienie zawroty głowy drętwienie nóg i ogólne rozbicie i znowu te myśli to właśnie one są najgorsze ja idę ulicą i naraz dopada mnie myśl że padnę i umrę i najgorsze jest to że pojawia sie ona w podświadomosci i wtedy myślę że ci wszyscy lekarze którzy mówia że to nerwica..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...psychoterapia. U mnie zaczęło się zawrotami głowy, po czym następował atak paniki ( że zaraz zemdleję, umrę ) i co się z tym wiąże - tłuczenie serca, oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...ciśnienie mi skacze 160/100 zawroty głowy, robi mi się gorąco, duszności uczucie ( przy zawrotach ) jak bym miał zaraz odejść z tego świata na niczym nie moge się skupić.. masakra wcześniej miałem jeszcze drętwienie rąk nigdzie nie można nawet wyjśc bo strach.. nie wspominając jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 69

.. ...miałam dziwne napady, tj. zawroty głowy, po czym przyśpieszone bicie serca i bardzo szybki oddech. Najgorsze zaczyna się w momencie drętwienia, najpierw lewa ręka potem prawa, jakby jedno kolano. po czym drugie i na końcu twarz. Zaczynam sie trząść, masakra! Za pierwszym razem zabrała..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...gwałtowne skoki ciśnienia i zawroty głowy, mrowienie lewej ręki( dokładniej to 2 palców - małego i serdecznego )mam wrażenie,że zaraz zemdleję, z tego powodu nie lubię przebywać w zatłoczonych miejscach( np. autobus, sklep )Co do stresów - mam ich trochę, bo studiuję,a poza tym planuję..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...bić serce, możesz mieć zawroty głowy, jakieś lęki itp. Dlatego ważne jest, żebyś się dokładnie przebadał: ) Trzymaj się Drętwienie mam do dzisiaj. Doszły jeszcze nudności i ból głowy z lewej strony ;/ Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i nogi.Czasem mam tak śmiesznie w głowie i przechodzi na nos i mam..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...bardzo silnych bólów i zawrotów głowy, które nie przechodzą do dziś ( rok po porodzie ).w nocy drętwienie kończyn i od tych zawrotów jest mi słabo ( trfarja cały czas ). mialam robione rezomans, tomografie glowy, doplera. i wszystko dobrze, azawroty nie mijają. Witam, mam podobne..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...mam ciała...do tego zawroty głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze umieram...trafiłam do neurologa, ktory stwierdził że to nerwica lękowa z napadami paniki...zaczełam się leczyć ...pomogł mi neurol, na początku objawy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...mam podobne problemy zawroty głowy drętwienia rąk np po wysiłku lub następny dzień po alkocholu.Problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.4 lata temu miałem rezonans i jakieś zmiany demienializacyjne ale ponoć nie istotne - neurolog.Czy to może odcinek szyjny? Witam.Mam 28 lat,od..

Drętwienie palców

.. ...codzienne z małymi przerwami zawroty głowy, równie niesystematyczne * mroczki * przed oczami, plątanie języka..........dodatkowo od kilku lat chudnie mi jedna łydka - na dzień dzisiejszy - 2 cm różnicy między lewą a prawą:( , nie mam odróchów neurologicznych na ścięgnie Achillesa nogi..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów, ciągłym podjadaniem i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...od okropnego nagłego zawrotu głowu z osłabieniem nóg i całego ciała. Pojechałam do szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty...

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...* mięknę * spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...samoczynnie. Do tego dochodzą zawroty i bóle głowy. Trudno mi utrzymać równowagę. Nie mogę prowadzić samochodu, gdyż nie potrafie sprawować nad nim pełnej kontroli, pisanie na klawiaturze sprawia mi probleb, ponieważ w momencie pojawienia się niedowładu nie potrafię prawą ręką ( palcem )..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie zapalenie miesnia sercowego a na dodatek kiedys przy badaniu moja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...że ze mną już koniec, zawroty głowy, rwanie pod oczami, suchość w gardle, bóle klatki piersiowej, całej lewej strony ciała, ból żołądka, mulenie, bulgotanie w jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u rąk, drętwienie nóg, budziłam się w nocy i nie mogłam spać tylko myślałam że to już..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś słaba.. napiszcie czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie brała, ale myślę,że lepiej będzie jak zwiększę dawki po porodzie. do tego dopada mnie dół, strach..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...przy której wystepują zawroty głowy.A co do krzywego kręgosłupa to myślę że przydałaby się jakaś rehabilitacja albo zajęcia korekcyjne. Ale nie przejmuj się bedzie dobrze: ) Dziękuje za wszystkie odpowiedzi chyba macie racje. Dziś bylem u lekarza dal mi jakieś witaminy powiedział ze może..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...objawy to między innymi Zawroty głowy,czasem drętwienie niektórych części ciała problemy z oddychaniem szczególnie w nocy odczuwam lęki z dnia na dzień bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się..

Hiperwentylacja objawy rzekomo kardiologiczne

.. ...kto miewa duszności, zawroty głowy kołatania serca i drętwienia powinien go przeczytać. http://forum.dr - kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=f62daa9ccd82de404fb4fa056e040dd1&topic=571.180 Pozdrawiam s. Stracatella nie wierz w cuda.Przerabiałam tą dietę.Nie polecam nikomu. NIE chodzi..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...do pracy doszły silne zawroty głowy, obraz mi wracał tak jakby z opóźnieniem, wolniej niż obracała się moja głowa, takie wrażenie braku rzeczywistości ( nie wiem jak to określić ). A najgorzej było kiedy podnosiłam rękę/ręce do góry, miałam białe plamki przed oczami, mocniejsze..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...drętwienie lewej ręki, zawroty głowy, uczucie nieobecności brak koncentracji. lekarz ogólny oczywiście zalecił srodki na uspokojenie ale ponieważ drętwienie nie ustawało a wręcz postępowało ( w tym momencie w nocy drętwieją mi i ręce i nogi ) poszłam do neurologa, pani zbadała i dała..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...temu miałam straszne zawroty głowy i drętwienie twarzy. Neurolog przepisał mi jakieś tabletki i narazie ustąpiło. Staram się nie denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tak dalej pójdzie prawdopodobnie zwariuję. Duza w tym wina internetu. Człowiek naczyta się o dolegliwościach i..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...mocno mnie dopadła, zawroty głowy, zimne ręce i nogi, drętwienia, straszne napady lękowe, potrafiłam przesiedzieć cały dzień w domu na zmianę z napadami lęku i płaczu, a teraz ta nerwica zaczyna mi znów wracać, nie śpię trzecią noc, budzę się z bardzo mocnym odczuciem bicia serca,..

Dziwna akcja serca i objawy.

.. ...( złe samopoczucie, zawroty głowy wrażenie utraty przytomności, bóle głowy, podobne uczucie * na kacu * , uczucie od b. mocnej akcji serca z kłuciem do praktycznie zaniku i mocnego ucisku - drętwienia w klatce piersiowej ) Wszystkie te wymienione objawy pojawiają się podczas takiego..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. ...wszystkim występują zawroty głowy, wysokie ciśnienie ( 140/90 ), biegunka, zmęczenie, duszność i potliwość. Wystarczy tylko, ze rozwieszę pranie, a już jestem cała mokra od potu. Boli mnie również głowa, łokcie, kolana... Miał ktoś może z Was podobnie ? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam..

Zawroty głowy i * drętwienie *dłoni

.. ...chyba odtrzech miesiecy kilkarazy dziennie * dretwieją * ( ona twierdzi ze czarnieją ) jej ręce. do tego dochodza czeste zawroty głowy a my niewiemy co jej moze dolegac,babcia ma 72lata prosze o pomoc..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...szybkie bicie serca zawroty głowy drgawki i ucisk w klatce po lewej stronie w szpitalu miałam porobione wszystkie badania ( krew,mocz,echo serca,holter,ekg ) i nic nie wyszlo tylko lekarze powiedzieli mi ze to z przecwiczenia i ze powinnnam odpoczac przepisali mi aspargin i wypuscili do..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...Początkowe objawy były Zawroty głowy Zaburzenia równowagi Ciemności przed oczami Skoki ciśnienia Szumy w uszach Lęki , bałem się z domu wychodzić, właściwie lęk towarzyszył mi cały czas, w tym że z rożnym nasileniem. Ucisk w głowie , jak bym miał obręcz na głowie Zaciśnięte non stop..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...miesiąca doszły silne zawroty głowy. Ostatnio zauważyłam też nawrcające bóle pod pachami, pod lewym kolanem a czasami w pachwinach. Lekarz nie umie powiedzieć co mi jest. A może powinnam zmienić specjalizację i nie jest to problem neurologiczny? myslę,że najlepiej byłoby zrobić rezonans..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...się dobrze. Żadnych zawrotów głowy, duszności, drętwienia konczyń nie mam. Bóle głowy występują( coś w rodzaju obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...łóżka miałam straszne zawroty głowy, nie umiałam ustac na nogach, lekarka zrobila mi ekg cisnienie 130/80 puls 120 w stanie spoczynku, twierdziła ze mam nerwice ( niekiedy mam drętwienie lewej reki ). Nie dało mi to spokoju poszlam do innego lekarza, który skierowal mnie na ekg, +..

Drętwienie mięśni, mdłości

.. ...wcześniej ) i czasami zawroty głowy i mroczki przed oczami, ( ale jak wstaje od biurka, albo podnoszę głowę za wysoko )... bóle głowy rzadkie. A i jeszcze stawy znów mnie zaczynają boleć. Na początku myślałam, że to przez kawę - zazwyczaj piję jedną dziennie ( ale biorę magnez ) więc..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...bóle mięśni - ciągłe zawroty głowy - jakby płytki oddech, ale nie wiem do końca jak to określić, po prostu jest to coś takiego, że potrafię długo wytrzymać bez oddychania - przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak śliny - senność - czasem, ale dość rzadko problemy z..