Zawroty głowy drętwienie rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...neurologiczny bo miałam silne zawroty głowy, drętwienia raz rąk raz nóg, bóle w okolicy serca, spływanie czegoś w tylnej części gardła, ściskania w głowie i silnych skurczy łydek. Niestety w wyniku stresu związanego zarówno z moją pracą i szybko nawarstwiającymi się objawami bardzo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 224

.. ...Kołatania serca, ból i zawroty głowy, uczucie duszności i wrażenie, że za chwilę umrę, drętwienie rąk itd. Lekarz powiedział mi ,że jest to nerwica lękowa. Zrobiłam wszystkie badania i OK. Też zastanawiałam się, że lekarze coś przeoczyli. Też miałam zapisane leki na uspokojenie, ale..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...psychoterapia. U mnie zaczęło się zawrotami głowy, po czym następował atak paniki ( że zaraz zemdleję, umrę ) i co się z tym wiąże - tłuczenie serca, oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...ciśnienie mi skacze 160/100 zawroty głowy, robi mi się gorąco, duszności uczucie ( przy zawrotach ) jak bym miał zaraz odejść z tego świata na niczym nie moge się skupić.. masakra wcześniej miałem jeszcze drętwienie rąk nigdzie nie można nawet wyjśc bo strach.. nie wspominając jak..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...mam ciała...do tego zawroty głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze umieram...trafiłam do neurologa, ktory stwierdził że to nerwica lękowa z napadami paniki...zaczełam się leczyć ...pomogł mi neurol, na początku objawy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...mam podobne problemy zawroty głowy drętwienia rąk np po wysiłku lub następny dzień po alkocholu.Problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.4 lata temu miałem rezonans i jakieś zmiany demienializacyjne ale ponoć nie istotne - neurolog.Czy to może odcinek szyjny? Witam.Mam 28 lat,od..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów, ciągłym podjadaniem i..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...* mięknę * spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...że ze mną już koniec, zawroty głowy, rwanie pod oczami, suchość w gardle, bóle klatki piersiowej, całej lewej strony ciała, ból żołądka, mulenie, bulgotanie w jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u rąk, drętwienie nóg, budziłam się w nocy i nie mogłam spać tylko myślałam że to już..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś słaba.. napiszcie czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie brała, ale myślę,że lepiej będzie jak zwiększę dawki po porodzie. do tego dopada mnie dół, strach..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. ...wszystkim występują zawroty głowy, wysokie ciśnienie ( 140/90 ), biegunka, zmęczenie, duszność i potliwość. Wystarczy tylko, ze rozwieszę pranie, a już jestem cała mokra od potu. Boli mnie również głowa, łokcie, kolana... Miał ktoś może z Was podobnie ? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój..