Zawroty głowy drżenie rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 151

.. ...bardzo ciężko, wieczne zawroty głowy, drżenie rąk, poty, nieustający niepokój ale walczę nie poddaje się, tylko nie wiem jak długo dam tak rade. Pozdrawiam. witam...mnie łapało w nocy cosik serducho rozlatane..ale nie dalam sie by spanikowac..wziełam ksiazke i czytalam...ksiazke *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 936

.. ...że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 975

.. ...strasznego, ból głowy, zawroty głowy, tętno ogromne i drżenie rąk. Czuję się taka niezrozumiana!!!! tak bardzo!!!! ja się otwieram, zwierzam i nic... empatia zerowa a w dodatku nagana lub spłycenie tematu totalne. czasem go uwielbiam a czasem nienawidzę. Może on jest moim problemem?..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1057

.. ...sobie z sobą rady ( zawroty głowy, ból brzucha, drżenie rąk ). Jest to strasznie uciążliwe. Są dni gdy boję się wychodzić z domu. A pamiętam dokładnie dzień, w którym wszystko się zaczęło. właśnie w kościele. zrobiło mi się słabo i od tamtej pory jest źle. było to już dobre parę lat temu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 179

.. ...klatce piersiowej, bóle i zawroty głowy, mdłości, drżenie rąk. Osłabienie... A przecież zdawało mi się, że wszystkie problemy już rozwiązałam. Wracając do objawów - namówiono mnie na zrobienie badań. Przez kilka tygodni odwiedzałam kolejnych lekarzy - i nic nikt nie wykazał. Zupełnie..

Propranolol na drżenie rąk

.. ...teraz serce a dawniej zawroty głowy i lęki. Może i Twoja przypadłość wynika z nerwicy? Jak się czujesz poz tym drżeniem rąk? Pozdrawiam ja biore Propranolol na drżenie samoistne i mam 50 mg na dobe tj 5 tabletek. ale to raczej indywidualnie sie dopasowuje Mateusz przeczytaj sobie ulotke,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 259

.. ...ciśnienie krwi, osłabienie, zawroty głowy, szybki puls, potliwość,duszność, załamanie, zaniki pamięci, nerwowość,egocentryzm, poczucie tracenia kontroli nad sobą, poczucie nadchodzącego omdlenia - bez omdlenia, drżenie rąk, powieki, mięśni, utrata pewności siebie, tracenie oddechu w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...być, do tego doszły zawroty głowy, uczucie strachu, a nawet drżenie rąk, trwało to około dwóch tygodni ( bałam się, że mam tętniaka ), aż udałam się do szpitala na SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle..

Jak radzić sobie z nerwicą? - Str. 2

.. ...holsy.przeszło. Później miałam zawroty głowy, które nie wiem czemu zaczynały się o 10.rano. o 6 było po wszystkim.to też trwało pare miesięcy. później wciąż mnie coś strzykało. to mnie bolało to mi drętwiało. objawy te minęły i miałam spokój przez parę miesięcy.moje objawy teraz to..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...spacerze, - okresowe zawroty głowy, wrażenie uderzania krwi do głowy ( zdarzyło się kilka razy ), - okresowe drżenie rąk, - budzenie w nocy, - duszności i uczucie uścisku w żołądku w wyniku zdenerwowania, - ciśnienie w normie, okresowo lekko obniżone, - ostatnio mam częste skurcze łydek..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia, potem niedociśnienie krwi, coś związanego z tarczycą, ale ani morfologia, ani badania THS nic nie wykazały. Myślałem, że..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...migrena,światłowstręt,szybkie tętno,zawroty głowy,ostre napadowe kurcze w rękach i nogach,drgania mięśniowe,osłabienie kończyn,głuche czucie powierzchni rąk.Wg tej medycyny wątroba kontroluje mięśnie.stąd jak sądzę drżenie moęśni.Radziłbym Ci skontrolować ile wody w ciągu doby..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...Pojawiają się również zawroty głowy, mogące być skutkiem nadmiernego osłabienia organizmu. Drżenie rąk i brak apetytu utrzymują się stale. Ponieważ jest akurat tak niefortunny okres, że w większości szpitali i przychodni lekarze mają do pierwszego tygodnia stycznia wolne, nie bardzo..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. Witam. Chciałabym prosić o pomoc. Mam 18 lat i od pewnego czasu zauważyłam u siebie dziwne objawy. Zaczęło się od kłucia serca, jakieś pół roku temu. Od 11 roku życia miewałam takie bóle, kardiolodzy nic nie wykryli, więc przeszłam z nimi do porządku dziennego, ale zaczęły się nasilać. Przez ostatni miesiąc..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...na nawracające bóle i zawroty głowy, drżenie rąk. Takie objawy mogą sugerować zmiany organiczne w mózgu albo nerwicę pourazową. Aby wykryć uszkodzenia układu nerwowego, wykonuje się m.in. EEG ( elektroencefalografię ) i badanie płynu mózgowo - rdzeniowego. Jeżeli wykluczy się przyczyny..