Zawroty głowy i ból serca

Zespół Barlowa (zespół wypadania płatków zastawki dwudzielnej)

.. ...następujące objawy: zawroty głowy, kołatanie serca, utraty przytomności ( objawy te są wynikiem zaburzeń rytmu - najczęściej dodatkowych skurczów komorowych; dolegliwości przypominające ból dławicowy. Rozpoznanie zespołu Barlowa. Badania wykonywane w celu rozpoznania zespołu wypadania..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń rytmu serca, przy nagłym zmniejszeniu się ilości..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...arytmią są nieswoiste: zawroty głowy, mdłości, ból lub dyskomfort w klatce piersiowej, problemy z przełykaniem, uczucie kołatania serca, lęk, omdlenia. Diagnostyka obejmuje EKG spoczynkowe, wysiłkowe ( jeśli wysiłek jest podejrzewany o wywoływanie arytmii ), EKG metoda Holtera,..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...napięcia, takie jak zawroty głowy, bóle brzucha, uczucie złości, smutku i zmęczenia, a także pocenie się i problemy ze snem. Psycholog Anna Dzierżawska - Popiołek podkreśliła, że trzeba umieć rozpoznawać stres, by właściwie na niego reagować. Rodzice i nauczyciele, odpowiadający za..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 43

.. ...wywnioskowała ze moje zawroty głowy i bóle serca są spowodowane moją nerwicą i tylko istnieją w mojej głowie... wiem co czujecie kiedy nie potraficie wyjsc z domu:( ... pamietam to uczucie kiedy bałam sie wsiąść na rower i podjechac do sklepu myslalam ze spadnie na mnie fala nieszczesc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 598

.. ...ból w klatce, ból i zawroty głowy, szumy w uszach, bóle oczu, kołatanie serca, lęki. Oto repertuar nerwicowy, z pewnością o wielu objawach zapomniałam albo nie wiem. Nie martw się. Fajnie Ci powiedziała. Opisz to bardziej. To znaczy jak to * wejść w ten stres * ? Zmusić się do tego,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 605

.. ...bolała głowa, miałam zawroty, bolały mnie plecy, szyja, kark. Miałam tomografię głowy, rezonans odcinka szyjnego kręgosłupa, oczywiście badania krwi no bo te zawsze są potrzebne ( przy bólu serca często okazuje się, że wystąpił niedobór potasu ). Wybieram się jeszcze na badania tarczycy,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...jest od kręgosłupa! Zawroty głowy, dolegliwości imitujące bóle serca, bóle głowy, osłabniecia! Przez kręgi szyjne przechodzą najważniejsze nerwy i naczynia a ich ucisk to fatalna sprawa. Ale to dla Ciebie dobrze bo nie walczysz z duchami tylko z materią. Nastawi Ci kręgosłup, idź później..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 23

.. ...was kołatanie serca, zawroty głowy bóle w okolicach serca szybkie męczenie się. lekarz powiedział że niestety musze sie z tym pogodzic zalecił tylko zażywanie magezu unikanie stresu i przemęczania sie. Płatek czasem daje o sobie znac raz słabiej raz mocniej to wtedy musze usiaść i..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 4

.. ...200uderzen/min, przy tym zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, cały jestem po chwili oblany potem, duszności, nie wszystkie objawy występuję przy każdym ataku, ale to główne które się powtarzają, byłem dzisiaj u lekarza, dostałem skierowanie do Poradni Zaburzeń Rytmu Serca, zobaczymy,..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...piersiowej, nadciśnienie i zawroty głowy. Ogólnie mówiąc która powoduje dolegliwości. U mnie dzisiaj wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 197

.. ...rana do wieczora ), zawroty, mroczki przed oczami,ciśnienie90/50przy pulsie 110,tachykardia, kołatanie serca, szybko się męczę, drętwieją nogi i zauważyłam że zaczeły też ręce, ponadto z rana po obudzeniu jestem strasznie spuchnięta - oczy podkrążone, dopada mnie również raz na 3..

Dziwne ataki serca

.. ...wywoływać takie objawy jak:zawroty głowy,bóle w okolicy serca,tachykardię i wiele innych przykrych objawów.Potrzebowałam na to kilku lat.Zamiast pójść do psychologa,zamartwiałam się,że mam chore serce,póżniej wymyśliłam sobie guza mózgu,oczywiście rezonans wykluczył moje..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Dodatkowe skurcze - Str. 55

.. ...dobrze tzn. nie mam zawrotów głowy, tzw. odpływania, bóli w klatce i telepania, a i nie budzi mnie w nocy telepanie serca z uczuciem,ze zaraz zemdleję ( ostatnio miałam to tydzień temu ). Samo oczuwanie dodatkowych takich jakby szarpnięć to dla mnie nie problem - nie zwracam na to uwagi...

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...kt. objawiał się tak: zawroty i bóle głowy, kołatania serca - jakby mi się w wszystko w środku trzęsło, uczucie odpływania ( jakbym miała stracić przytomność ), dreszcze, ból w klatce piersiowej, nogi z waty. i to mnie trzymałokilka godzin. Miałam te ataki co jakiś czas przy regularnym..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo doczłapałam do przychodni ze łzami w oczach..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...duszności, niepokoj,czasami zawroty głowy.Zrobiłam EKG lekarz ogólny rzucił okiem i stwierdził,że wszystko jest w porządku.Czy to badanie jest wiarygodne? skąd więc te objawy? Mam takie same objawy jak Ty, EKG raczej tu nic nie wykryje ( chyba że podczas tego gdy ma miejsce w momencie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...wypieki na twarzy, lekkie zawroty i bóle głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh, usg serca i żadnej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 44

.. ...),która powoduje również zawroty głowy.Ta torbiel jest już spora 2,5 cm.Dziecko mi tez ciągle choruje,a ja już nie mam sił.Nerwica tez nie zapomina o mnie.Skoki cisnienia,bóle w klatce piersiowej,nie moge swobodnie wziąć oddechu.Tez cierpię na takie przygnebienie i bezsens,mam też..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...na klatce piersiowej, zawroty głowy i lęk,ze umre...od tego czasu nie jestem sobą, wegetuje, nie wiem, co mi jest, zawsze byłam aktywną dziewczyną a teraz wszystko mnie męczy, wciąż brakuje mi oddechu, mam ból po lewej stronie, wydaje mi się, że jak nie oszaleje to umre ;( ( poszłam..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...to bardzo. Miewam też zawroty głowy, szum w uszach i uczucie niepokoju. Ból w klatce piersiowej przy * potknięciach * . Jestem umówiona na wizytę w poradni zaburzeń rytmu serca na 10 grudnia. Przed wizytą musze zrobić jonogram, Holtera juz mi zrobili. Ale zastanawiam się jeszcze nad tym..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do środka..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...Pojawiały się jednak zawroty głowy i mroczki przed oczami, czasami bóle serca. Jeśli miałbym ci coś doradzic to przed operacją najlepiej skonsultować to z kilkoma lekarzami i nie wiem jakie masz dolegliwości obecnie. Napewno to jest nieodzowne, im prędzej tym lepiej, gdyż z biegiem czasu..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...duszności, a czasem zawroty głowy, nierówny rytm serca, tzn. taki przyspieszony ale nierówno i niepokój - na tym polegają te moje ataki. Mam to od niedawna, jakieś 3 tyg. Trwa to od kilku do kilkunastu minut po kilka razy dziennie. Nie wiem co z tym robić, do lekarza nie pójdę, bo to..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...następujące symptomy : nagłe zawroty głowy, zimny pot, bladośc, omdlenie, ból lub ucisk w górnej części ciała. Mocne bicie serca i przyspieszony odeech podczas wykonywanych ćwiczen nie są powodem do niepokju. To zupełnie naturalne. Nie wykonuj popularnych pompek nie rób głebokich skłonów..

Nadciśnienie oraz bóle klatki

.. ...- 100+miewam czasami zawroty głowy oraz bule w klatce piersiowej po obu stronach oraz niżej tuż pod żebrami...... nie wiem z czego to wynika.... nie pije alkoholi nie pale ,nie przyjmuje żadnych leków odżywiam sie zdrowo mam raczej prawidlowa wage co do wzrostu( 80kg na 194cm ) robiono..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...rozliczne objawy typu. zawroty głowy , skrócenie odechu , ataki lęku napadowego,kołatania serca ,omdlenia,bóle migrenowe głowy ,itp.( całosc zaburzenia obejmuje 32 symptomy ) Przyczyna powyzszych objawów jest dysautonomia - zaburzenie funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego (..

30 lat i coś z sercem? czy to możliwe?

.. ...po tym bieganiu ). Ma zawroty głowy ( co prawda lekkie ale ma ), i poza tym od dwoch dni narzeka na pieczenie w przełyku ( twierdzi, że to zgaga, ale wiem, ze to moze oznaczać tez coś od serca ). Około trzy dni temu narzekał na ból w plecach...Czyli wszytsko w okolicy serca lub płuc. Coś..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...gorzej i te ogromne zawroty głowy , nudnosci , bole brzucha biegunki. 3majcie sie moi mili moze jakosc bedzie. Mam dopiero 13 lat i też mam już z tym spore problemy; wysokie ciśnienie, kołotanie serca, bardzo złe samopoczucie ( czasem nawet myśli samobójcze ), bóle w klatce podczas..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...do lekarza ponieważ zawroty głowy ponownie wróciły jak i doszło osłabienie i okresowy ból po prawej stronie klatki piersiowej oraz wymioty. Efktem wizyty były badania EKG - w normie, Cukier - lekko podwyższony, oraz RTG klatki piersiowej - wynik; POLA PŁUCNE BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH. KĄTY..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...następujące symptomy : nagłe zawroty głowy, zimny pot, bladośc, omdlenie, ból lub ucisk w górnej części ciała. Mocne bicie serca i przyspieszony odeech podczas wykonywanych ćwiczen nie są powodem do niepokju. To zupełnie naturalne. Nie wykonuj popularnych pompek nie rób głebokich skłonów..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie zapalenie miesnia sercowego a na dodatek kiedys przy badaniu moja..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...męczę, mam też lekkie zawroty głowy i okropne bóle pleców. Zrobiłam chyba z milion badań, tj.: ekg, eeg, usg serca, tarczycy, jamy brzusznej, rtg płuc, kręgosłupa, spirometrię, gastroskopię, badania krwi, hormony itp itd. Byłam u tabuna lekarzy, tj.: 3 internistów, pulmonologa, 2..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...oddechu pojawiają się też zawroty głowy gdy leże i wstaje to zaczyna mi się kręcić w głowie i nic nie widzę na oczy sama ciemność nie wiem co to może być bardzo was proszę pomóżcie. z góry dziękuję i pozdrawiam Jeszcze zauważyłem że gdy skacze do mnie zaczyna boleć i gdy biegam.proszę..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...przy której wystepują zawroty głowy.A co do krzywego kręgosłupa to myślę że przydałaby się jakaś rehabilitacja albo zajęcia korekcyjne. Ale nie przejmuj się bedzie dobrze: ) Dziękuje za wszystkie odpowiedzi chyba macie racje. Dziś bylem u lekarza dal mi jakieś witaminy powiedział ze może..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...czas lecz chwilami, zawroty głowy. Byłem w sklepie, zaczeło mnie boleć serce, dość mocno, delikatnie zacząłem rozmasowywać serce i wtedy pojawiły się silne zawroty głowy, jakieś dziwne wibracje w głowie i czułem jak bym tracił przytomność. Jakoś jednak udało mi się wyjść na świeże..

Bardzo silne bóle serca

.. ...drętwieją mi kończyny. Mam zawroty głowy i przytyłam 10 kg. Pół roku temu byłam u lekarza - powiedział, ze to na tle nerwowym i zalecił wizytę u psychologa - nie pomogło, więc chciano mnie wysłać do psychiatry. Nie mam żadnych innych dolegliwości psychicznych więc zrezygnowałam z tego..

Dziwny rytm serca

.. ...o klatkę piersiową, zawroty głowy oraz lekkie bóle ( kłucie??? ) w okolicy klatki piersiowej, głównie w okolicy obojczyków. Przed wyjazdem zrobiono mi badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W szpitalu zrobiono mi EKG oraz badanie krwi. EKG w porządku, przy badaniu krwi wyszło na to,..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...większośc dolegliwości tzn. zawroty głowy, NUDNOŚCI, duszności, różne bóle niewiadomego pochodzenia, często mnie trzęsło( ostatnio przestało ), zaburzenia rytmu serca, szybkie bicie, straszny ból serca, zmiany nastroju i wiele innych. Mój koszmar zaczął się pod koniec zeszłych wakacji...

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 3

.. ...większośc dolegliwości tzn. zawroty głowy, NUDNOŚCI, duszności, różne bóle niewiadomego pochodzenia, często mnie trzęsło( ostatnio przestało ), zaburzenia rytmu serca, szybkie bicie, straszny ból serca, zmiany nastroju i wiele innych. * U mnie pojawiło się to z dnia na dzień. Wykryto u..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy omdleń( na szczęście )jakby ktoś mi serce w dłoni zgniatał ,czasem czuje ciężar na żołądku.Trwa to około kilka minut potem po około 20 - 30 minutach sie pojawia znowu.Zauważyłam ze od początku ciąży bóle są częstsze i występuja przeważnie..

Nierównomierne bicie serca

.. ...miewasz może duszności, zawroty głowy, szybko się męczysz??pozdrawiam, nie martw się tyle. Hej Edyta Nigdy nie miałam duszności ,miałam zawroty kiedys ale mineło i nie miałam wtedy jakis bóli...wiec nie wiem czy to z tym związane, miałam kiedys grype jelitową i wtedy trzymały mnie..

Silne bicie serca, pocenie się i uczucie lęku

.. ...mnie pod rękę bo miałam zawroty głowy.. czasem jak moje serce zacznie wariować to dopadają mnie takie lęki, że nie mogę się uspokoić.. mam wtedy wrażenie że zaraz umrę! dodatkowe objawy to: bóle w okolicy serca.. a lewej piersi, w lewym nadgarstku..czasem szybki ale ledwo wyczuwalny..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. ...podgorączkowemu towarzyszą lekkie zawroty głowy oraz nie wiem jak to nazwać jakby ucisk na głowe z przodu jak również czasami lekkie pulsowanie. Do tego wszytskiego mam przyspieszoną akcję serca gdy nie wykonuje żadnego wysiłku. Od czterech dni nie wychodzę z domu ponieważ nie czuje się..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...pojawiły się u mnie dziwne zawroty głowy. Miałam je nawet gdy leżałam. Często w nocy budziłam się zgrzana, miałam lekką gorączkę i wysokie ciśnienie, serce waliło mi jak oszalałe. Dodam, ze nigdy nie miałam nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...kłucia, bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia( czyt. nerwica ). Byłem..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...piersiowej, ból żołądka, zawroty głowy, duszność przyspieszenie akcji serca. Po kolejnych dniach nie palenia nadeszła znowu poprawa i co zrobiłam? Wczoraj zapaliłam z rana a na wieczór myślałam, że to moje ostatnie chwile na tym świecie. To był mój ostatni papieros! ja mam podobne objawy..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...uczucie kołatania serca, zawroty głowy, zasłabnięcia, uczucie bólu w klatce piersiowej oraz objawy neuropsychiatryczne. * Nie bardzo mi to pasuje. Jesli kolatanie serca przyjac za mocne bicie serca to tak, ale zawroty, uczucie bolu, a neuropsychiatryczne, to juz wogole nie wiem co to. A..

Niska temperatura, bóle głowy i kłucie w okolicy serca

.. ...okolicach serca, często mam zawroty głowy. Miałam robione wymazy i wyszło, że mam gronkowca złocistego w gardle, kilka miesięcy wcześniej miałam podwyższone ASO:500. Żadnych problemów z tarczycą. Czy ktoś miał podobne objawy? Proszę o odpowiedz: ) Witaj: - )trzeba leczyc..

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...czasem mniej czesto mam zawroty glowy gdy wychodze z wanny robi mi sie ciemno przed oczyma gdy wstaje rowniez mecze sie przy wchodzeniu po schodach na 1 pietro . nie moge ustac w kosciele bo robi mi sie slabo nawet gdy stoje w kolejce w sklepie odrazu ciemno i slabo nie mam na nic sily..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...zaczeło!!!!! okropne zawroty głowy, miałem takie wrażenie, że zaraz zemdleje i nadal takie mam, w nocy nie moge spać, mam kłucie w sercu i ciągle sprawdzam puls. Jakiś totalny obłęd! Bardzo dobrze ze byłes u lekarza,ale widze,ze robisz to co my wszyscy tutaj:Ciągle sprawdzasz puls a za..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. ...stopniu mocnym. Wtedy mam zawroty głowy, i myśle że, umieram. Męczy mnie to od roku. miałem w paczcie jednego papierosa i też pociągłem 2 - 3 buchy i pierwszy raz mnie to złapało. Byłem ostatnio u pediatry i nic podejrzanego nie wykryty. Przyzwyczaiłem się do tych duszności bólów w sercu..

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...także mdłości, silne zawroty głowy ( do tego stopnia, że kilkakrotnie zasłabłam ) oraz ogólne odrętwienie. EKG mam w porządku to samo Echo Serca, krew i tarczyca. Czy ktoś może mi powiedzieć do czego pasuja te objawy i co zrobić w tej sytuacji? Same wyniki to mało. Obserwuj siebie, jak..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...kołataniu serca zabiegi fizjoterapeutyczne zmian nie cofna jednak trochę ulżą o ile same zmiany nie sa bardzo zaawansowane i nie ma ucisku na nerw lub rdzeń kręgowy tak jak w moim przypadku pozdrawiam..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...łączą się z mdłościami i zawrotami głowy. Podkreślam, że w rodzinie jest wiele przypadków z przykrymi przypadłościami serca oraz osoby z nowotworami. Od 3 lat palę i piję alkohol( trochę częściej niż okazyjnie ), a od dwóch biore proszki antykoncepcyjne Novynette i jakakolwiek choroba(..

Bóle w klatce piersiowej i nierówne bicie serca

.. ...usg , echo , miałem zawroty głowy to tez zrobili mi zapominiałem jak to badanie sie nazywa ale to było prześwietlenie głowy , prześwietlenie klatki piersiowej badania moczu , krwi i nic nie wykazało powiedzieli mi ze jestem zdrów a ja nie moglem nieraz wstać z łóżka . teraz znów się..

Dziwna akcja serca i objawy.

.. ...( złe samopoczucie, zawroty głowy wrażenie utraty przytomności, bóle głowy, podobne uczucie * na kacu * , uczucie od b. mocnej akcji serca z kłuciem do praktycznie zaniku i mocnego ucisku - drętwienia w klatce piersiowej ) Wszystkie te wymienione objawy pojawiają się podczas takiego..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...tętniczym ( ~140/100 ) ,mam zawroty głowy, podczas których czuję się jak pijany, nie mogę czasem złapać ,, równowagi ,, i nie mogę się skupić na czymś, ogólnie czasem przez cały dzień kręci mi się w głowie. Biorę proszki na nadciśnienie , teoretycznie ciśnienie mi obniżają, ale bóle..

Bóle serca , duszności

.. ...zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy. Objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach. Są dni gdy budzę się zmęczona, a wyjście na pierwsze piętro jest nie lada wyczynem. Nawet pozycja siedząca mnie męczy. Jestem po konsultacjach kardiochirurgicznych, wiem, że czeka mnie poważna..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia, potem niedociśnienie krwi, coś związanego z tarczycą, ale ani morfologia, ani badania THS nic nie wykazały. Myślałem, że..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...propranolol,ale częściej zawroty głowy,mdłości,bóle głowy itp. zbadaj sobie poziom hormonów tarczycy - - - tsh,t3 i t4.niepokoj serca moze byc spowodowanym.in. nadczynnoscia tarczycy.A tymczasen kup sobie ,,aspargin * * i łykaj ziołowe taletki o nazwiie,,tabletki uspokajajace * * .pachna..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...dolegliwości, zaczęło się od zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...szybkie bicie serca zawroty głowy drgawki i ucisk w klatce po lewej stronie w szpitalu miałam porobione wszystkie badania ( krew,mocz,echo serca,holter,ekg ) i nic nie wyszlo tylko lekarze powiedzieli mi ze to z przecwiczenia i ze powinnnam odpoczac przepisali mi aspargin i wypuscili do..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...ciśnieniu 97/50. Miewam zawroty głowy - nawet, gdy leżę, zasłabnięcia - przynajmniej 2 - 3 razy na dzień. Ciężko jest * zrozumieć * moje serce, lekarz nie mówi mi nic konkretnego, a ja potrzebuję pomocy, jakiejś rady. Dziękuję, jeśli ktoś w ogóle przeczytał, to co napisałam. Proszę o..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 27

.. ...czujecie ? Ja mam takie zawroty, że ledwo stoje, do tego bóle serca i ogólne roztrzęsienie. Bałam się wczorajszego dnia, bo zapowiadali bardzo złe samopoczucie w związku z duzym spadkiem ciśnienia. W zasadzie czekałam na wszystkie objawy jakie sugerowali i chyba właśnie dopadły mnie..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...do bólu głowy doszły zawroty, potliwość, nie mogłem skupić myśli, lekkie duszności dziwne mrowienie w karku tak jakbym nie miał siły utrzymać głowy w pionie. Położyłem się, aura przeszła, ból głowy także, natomiast pojawiło się bardzo wysokie tetno, czułem jakby mi miało serce wyskoczyć..

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...zadyszka, momentami mam zawroty głowy i zaburzenia równowagi - trzeba oprzeć się o ścianę by utrzymać pion.oraz bóle głowy chwilowy ale intensywny - jak porażenie piorunem . Moja babcia miała nerwicę bóle głowy wymioty ostatecznie okazało się że to bardzo poważne wymaga operacji. Jej..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój..

Zawroty głowy

.. ...jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy z początku problemy z wzrokiem i wachania równowagi ( miękkie nogi ) i leki ból w klatce piersiowej. od 2 tyg. trochę się polepszyło mam tylko lekki ból głowy i od czasu do czasu ból serca. Pracuję na budowie o 4 miesięcy , wczesniej trenowałem piłke..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. Witam. Chciałabym prosić o pomoc. Mam 18 lat i od pewnego czasu zauważyłam u siebie dziwne objawy. Zaczęło się od kłucia serca, jakieś pół roku temu. Od 11 roku życia miewałam takie bóle, kardiolodzy nic nie wykryli, więc przeszłam z nimi do porządku dziennego, ale zaczęły się nasilać. Przez ostatni miesiąc..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...NIEUSTAJACY UCISK GŁOWY,, ZAWROTY GŁOWY , niewyraźność widzenia, napięcie szyi i barków, MDŁOSCI , nadwrażliwość na zapachy, potworny skurczowy ból brzucha, TRUDNOŚCI W PRZEŁYKANIU suchość w ustach, płytki oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale..

CZY TO NERWICA?

.. ...czasu zle czuję, mam zawroty głowy, duszności ciężko jest mi oddychać,kołatania serca, bóle w klatce piersiowej itp.objawy. w ostatnich dniach objawy nasiliły się tak bardzo,że zaczęłam się bać.poszłam do lekarza, wykonałam badania, diagnoza - nerwica. nie rozumiem jak to możliwe? mam..

Częste bóle i zawroty gówy oraz dziwne objawy...

.. ...Dodatkowo zdarzają się zawroty głowy, osłabienia i szybsze bicie serca. Dokuczliwa jest również wrażliwość mojej głowy na uderzenia. Czasem wystarczy lekkie uderzenia albo nawet wstrzą i głowa już boli.. Przez to nie moge np. robić * główek * przy grze w piłce. Niepokoi mnie także..