Zawroty głowy i drętwienie ust

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...zaczęłam sobie radzić z zawrotami głowy i dusznością, to próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 152

.. ...dziwne uczucia słabości, zawroty głowy, niepokój, w końcu któregoś dnia zaczęło mi piszczeć w uszach, doszły zawroty głowy, słabo sie poczułam, zaczęłam drętwieć cała, serce waliło jak oszalałe, w końcu mogłam tylko mówić i patrzeć... Coś tam mi podano, pomału odrętwienie ustąpiło, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...moje koszmarne, silne zawroty głowy, bóle głowy, drętwienia, nawet drętwienia twarzy!!!! Oczywiście skoki ciśnienia, bywa różnie, jednak od dwóch miesięcy nic nie ustępuje, wręcz przeciwnie - mam wrażenie że się pogłebie. Badania robię wszystko po kolei, stwierdzone wypadanie płatka (..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...* mięknę * spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...drętwienie lewej ręki, zawroty głowy, uczucie nieobecności brak koncentracji. lekarz ogólny oczywiście zalecił srodki na uspokojenie ale ponieważ drętwienie nie ustawało a wręcz postępowało ( w tym momencie w nocy drętwieją mi i ręce i nogi ) poszłam do neurologa, pani zbadała i dała..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...temu miałam straszne zawroty głowy i drętwienie twarzy. Neurolog przepisał mi jakieś tabletki i narazie ustąpiło. Staram się nie denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tak dalej pójdzie prawdopodobnie zwariuję. Duza w tym wina internetu. Człowiek naczyta się o dolegliwościach i..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...łóżka miałam straszne zawroty głowy, nie umiałam ustac na nogach, lekarka zrobila mi ekg cisnienie 130/80 puls 120 w stanie spoczynku, twierdziła ze mam nerwice ( niekiedy mam drętwienie lewej reki ). Nie dało mi to spokoju poszlam do innego lekarza, który skierowal mnie na ekg, +..