Zawroty głowy i problemy z równowagą

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 678

.. ...połknięciu tabletki mam zawroty głowy, nudności i * dziwne myśli * . Zasypiam bez problemów i nie czuję senności w ciągu dnia, od wczoraj przestałam zjadać wszystko co było w moim zasięgu ; ) Dzisiaj wyszłam z domu do miasta i o mało co nie zaliczyłam wywrotki ; ) ciężko mi utrzymać..

Duży puls - Str. 2

.. ...rozsadzało, bez przerwy jakieś zawroty głowy, nerwowość i problemy z równowagą. Teraz biorę proszki i czuję się jak nowo narodzony. Jeśli tego nie będziesz leczył, grozi ci wylew albo zawał i to nie w perspektywie lat, ale być może miesięcy, tygodni. Zwolnienie czynności serca poniżej 60..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...szansa że przejdą Ci te zawroty głowy - brak równowagi?Trzymam kciuki pozdrawiam! No wiec bylem u lekarza ale jak do tej pory nic sie nie poprawia.W dalszym ciagu mam te nazwalbym to leki.Dzisiaj jest juz sroda czyli dokladnie 2 tygodnie jak zaczelem brac proszki.Na wizycie u lekarza..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...samoczynnie. Do tego dochodzą zawroty i bóle głowy. Trudno mi utrzymać równowagę. Nie mogę prowadzić samochodu, gdyż nie potrafie sprawować nad nim pełnej kontroli, pisanie na klawiaturze sprawia mi probleb, ponieważ w momencie pojawienia się niedowładu nie potrafię prawą ręką ( palcem )..

Zawroty głowy

.. ...jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy z początku problemy z wzrokiem i wachania równowagi ( miękkie nogi ) i leki ból w klatce piersiowej. od 2 tyg. trochę się polepszyło mam tylko lekki ból głowy i od czasu do czasu ból serca. Pracuję na budowie o 4 miesięcy , wczesniej trenowałem piłke..