Zawroty głowy i zaburzenie widzenia

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń rytmu serca, przy nagłym zmniejszeniu się ilości..

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...utraty. Mogą wystąpić zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia. W odruchu obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie można określić jako stan przedomdleniowy, dolegliwości ustępują..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru niedokrwiennego mózgu. Zwężenie tętnic szyjnych operuje się, jeśli towarzyszą mu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 898

.. ...dodatkowe, potworne zawroty głowy, uczucie usuwania się ziemi spod nóg, skakanie obrazu, uczucie nierealności, zaburzenia widzenia, o żołądku i jelitach w ogóle nie wspominając, bo do sensacji z ich strony niewiele potrzeba. Najgorsze zaczęło się po narodzinach naszej drugiej córeczki, 3..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1034

.. ...: ) Miewa ktoś z was zawroty głowy ? W sumie to bardziej jakieś zaburzenia widzenia, jakbym świat inaczej widziała , jakby był za mgłą, ale jej nie widzę. Do tego dochodzą napięciowe bóle głowy i niskie ciśnienie ;/ Wczoraj sobie mierzyłam i miałam 96/64 ale troszkę poruszałam sie..

Hipotomia ortostatyczna

.. ...wyprostu. Objawia się to zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia i niekiedy sumem w uszach. Możliwe są także omdlenia przy wyjątkowo złośliwej hipotonii. Jezeli odczuwasz te epiozody bardzo niemile,poproś lekarza o pomoc. Najprościej jednak pamiętać o tym,aby unikać gwałtownych zmian..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...rzeczy : puls 140 , zawroty głowy, sztywnienie mieśni, napady astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum w uszach, agorofobia. Przebyłam wszystkie możliwe badania, włacznie z TK różnych ćżęści ciałam, kiedy w końcu trafiłam na osobę którA WŁAŚNIE WYLECZYLA SIę Z NERWICY. TAK..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...czy przez to ze mam zawroty głowy.czuje ciagły ucisk w skroniach i troszke na czole.dretwieja mi czasem rece juz nie wiem co robic...boje sie ze jestem ciezko chora ze zostawie moja córeczke;( pomozcie prosze dodam ze miałam trudne dziecinstwo i przez ostatnio rok spadło na mnie sporo..

Moja historia. Czy to nerwica? - Str. 3

.. ...zmęczeniem i lekkimi zawrotami głowy i lękiem było naprawdę dobrze.Czuję ,że trochę odpocząłem.Niestety.Dzisiejszy pierwszy dzień po urlopie okazał się fatalny.Tylko wszedłem do pracy i od razu zaczęło kręcić mi się w głowie i miałem zaburzenia widzenia.Wszystko mnie drażniło i chciało..

Nerwica...

.. ...Zaczęło się od dziwnych zawrotów głowy i zaburzenia widzenia. Jestem straszną panikarą dodam tylko; )od razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną..

Kto pokonał nerwice

.. ...początku takie lekkie zawroty głowy, jakby zaburzenie widzenia, co jest uciążliwe podczas prowadzenia samochodu np. a później pojawiło się piszczenie w uszach, przez co nie dosłysze, i cześto jak ktoś do mnie mówi, musze się jeszcze raz dopytywać, byłem już u różnych specjalistów, u..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...dolegliwości, zaczęło się od zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy..