Zawroty głowy i zasłabnięcia

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...utraty. Mogą wystąpić zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia. W odruchu obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie można określić jako stan przedomdleniowy, dolegliwości ustępują..

Iwabradyna obniża ryzyko zawału serca

.. ...spadek ciśnienia, grożący zawrotami głowy i zasłabnięciem. Leki z tej grupy są przeciwwskazane u osób chorych na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc ( POChP ), bo mogą zwężać oskrzela. Ponadto, w dużych dawkach beta - blokery osłabiają męską potencję i mogą nasilać niedokrwienie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...są dość gwałtowne tj.zawroty głowy, zasłabnięcia. Najgorszy jest jednak ten lęk przed omdleniem na ulicy,w tramwaju lub w czasie upału. Przyjmowałam doraźnie propranolol. 29 marca urodziłam zdrowego synka - ciąża przebiegała bez powikłań ale leku nie mogłam stosować. Ostatni trymestr..

Propranolol - Str. 4

.. ...byłam nie do życia: zawroty głowy, zasłabnięcia, strasznie niskie ciśnienie. Kazał odstawic, zaczełam brac Alprox. Bardzo dobrze tolerowałam, ale po 6 opakowaniach musiałam niestety odstawić, bo to jednak psychotrop. Wróciłam teraz do propranololu, biore jedna tabletkę dziennie, już bez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 203

.. ...prawie 2 lata. Ciągłe zawroty głowy,kołatanie serca,uczucie pulsowania w szyji ,w głowie.Poza tym ciągły lęk o to ,że zaraz stracę przytomność albo co gorsza umrę...Coraz częściej uczucie zasłabnięcia,uderzenia gorąca w głowie i szyji...Mam stale podwyższoną temperaturę ok.37,2.Czasem..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...czasu czuję się źle: zawroty głowy, zasłabnięcia dochodzi do tego że cały dzień spędzam w łóżku. Ponieważ kiedy stoję, chodzę czuję się bardzo słabo. Czy to może wskazywać że pogorszyło mi się? Czy może mi ktoś pomóc w odczytaniu wyników Holtera,czy są bardzo złe? - 116772 Qrsów -..

Epizody ST z EKG

.. ...4 lat nasilające się zawroty głowy, oraz zasłabnięcia, dodatkowo czuję ból w klatce po lewej stronie, ale co najciekawsze to ten ból występuje nie w czasie wysiłku, ale po nim. Lekarz zlecił wykonanie 24 EKG. Poniżej jest część treści z pierwszej strony z wynikami. Czy ktoś coś może na..

Obniżenie i uniesienie odcinka ST

.. ...4 lat nasilające się zawroty głowy, oraz zasłabnięcia, dodatkowo czuję ból w klatce po lewej stronie, ale co najciekawsze to ten ból występuje nie w czasie wysiłku, ale po nim. Lekarz zlecił wykonanie 24h EKG. Poniżej jest część treści z pierwszej strony z wynikami. Czy ktoś coś może na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1007

.. ...Darob80, potem dołączyły zawroty głowy, zasłabnięcia, miękkie nogi itp, wizyty na Oddziale Ratunkowym, gdzie na.EKG wszystko było ok. Wreszczie jakis mądry starszy lekarz stwierdził,że to może od kręgosłupa i tak wyszło,że mam niestabilność kręgów szyjnych, ucisk na nerw i tętnicę...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1189

.. ...prawie 2 lata. Ciągłe zawroty głowy,kołatanie serca,uczucie pulsowania w szyji ,w głowie.Poza tym ciągły lęk o to ,że zaraz stracę przytomność albo co gorsza umrę...Coraz częściej uczucie zasłabnięcia,uderzenia gorąca w głowie i szyji...Mam stale podwyższoną temperaturę ok.37,2.Czasem..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...gorącej wody. Silne zawroty głowy, i mroczki. Pierwszym razem zemdlałam na kilka minut. Drugim razem szybko się położyłam i głęboko pooddychałam i przeszło. Takie stany trwają od kilku do kilkunastu minut. Zastanawia mnie czy to może być zwiazane z jakaś wadą serca ( mój tata ma )? Mam..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...uczucie kołatania serca, zawroty głowy, zasłabnięcia, uczucie bólu w klatce piersiowej oraz objawy neuropsychiatryczne. * Nie bardzo mi to pasuje. Jesli kolatanie serca przyjac za mocne bicie serca to tak, ale zawroty, uczucie bolu, a neuropsychiatryczne, to juz wogole nie wiem co to. A..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...gwałtowniejszej zmianie pozycji ( zawroty głowy i czarno przed oczami ), zasłabnięcia jak zbyt długo stoję, zwłaszcza jak jest duszno, ale nigdy nie zemdlałam na szczęście, zwasze zdążyłam się wyratować. I jeszcze ostatnimi czasy ( 1 - 1,5 ) miewam czasem zwłaszcza jak przegapie posiłek..

Przerost prawej komory serca

.. ...wysiłek jest problemem, zawroty głowy niesamowite zmęczenie i jeszcze te zasłabnięcia - koszmar Powiem Ci kochana ze zawroty glowy to pewnie z powiekszonego serducha.Ja tez je mam.Mi jak naprawia i sie zmniejszy to mam nadzieje ze zawroty mina.Zaslabniecia to wiadomo moga byc od serca i..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...ciśnieniu 97/50. Miewam zawroty głowy - nawet, gdy leżę, zasłabnięcia - przynajmniej 2 - 3 razy na dzień. Ciężko jest * zrozumieć * moje serce, lekarz nie mówi mi nic konkretnego, a ja potrzebuję pomocy, jakiejś rady. Dziękuję, jeśli ktoś w ogóle przeczytał, to co napisałam. Proszę o..