Zawroty głowy nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...narastającego lęku przy dużych zawrotach głowy, bólach lub kłuciach w klatce piersiowej, tętno znacznie powyżej 110, całkowite rozkojarzenie i ten paraliżujący strach. Badania i stwierdzenia lekarzy różnej specjalności niczego szczególnego nie ujawniły od strony somatycznej, a większość..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...zimno raz gorąco itd; i zawroty głowy myslę ze zaraz zemdleje.Teraz biorę Asentre od 4 - ech dni i mam nadzieję ze pomoże.Może ktoś mi napisze czy komuś pomógł ten lek Asentra i po ilu zaczął działać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Ida. IDO - ja biorę asentrę od pażdziernika czyli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to powiedziec ale to moze byc nerwica objowy bardzo do niej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...mies. nie przejdą te zawroty głowy to da skierowanie na tomografię głowy( dla świętego spokoju ),ale generalnie to wszystkiemu winna jest nerwica.Szczególnie te drgania mięsni są przez nią.Pozdrawiam Cię i nie martw się. wygrasz ja tez wygralam hej wiecie ja to przeszlam 10 lat temu..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...serca zwłaszcza w nocy, zawroty głowy, uczucie jakby się spadało w otchłań, gdy tylko zamknie się oczy, niemożność zaśnięcia. Uczucie kruchości życia. Wiem dokładnie kiedy i jak się to zaczęło. Było to niemal 4 lata temu, gdy zmarł mój kochany ojciec. Śmierć była nagła i był to szok,..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera jeżeli on nic nie wykaże to wtedy zrobić konsultacje neurologiczną. Ale na moje nieszczęście Holter..

Zastawka trójdzielna i płucna - fala zwrotna

.. ...przyspieszenie pulsu i zawroty głowy.Wszyscy mi mówią że to nerwica ale ja myśle że to coś innego jest.Co powinienem teraz zrobić?Prosze o odpowiedź Chodzi o niedomykalność ( nieszczelność ) zastawki trójdzielnej . Tutaj okreslona jako 1 stopnia ( z 4 ), a więc mała. Z tego co znalazłam..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...postaci delikatnych zawrotów głowy, które na początku ignorowałem. Kiedy jednak jednego z wieczorów owe zawroty stały się już bardzo dokuczliwe, w dodatku zaczęło mi się robić słabo i wydawało mi się że odlatuję ( umieram ) tracąc poczucie rzeczywistości wystraszyłem się nie na żarty i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...następnego dnia mam straszne zawroty głowy ( ale nie takie od kaca - nie po takiej ilości ), bóle w klatce, duszności, osłabienie. Trwa to kilka godzin, a potem uspokaja się, ale już cały dzień jestem roztrzęsiony. Nie wiem czy to wina alkoholu ( ale 2 piwa to jak pisałem bardzo niewiele..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało się ominąc tematu alkoholu i następnego dnia ku mojemu zdziwieniu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...masakra. Można wytrzymać z zawrotami głowy, osłabieniem mięśni, tachykardią i nudnościami, ale brak snu to już przegięcie ) Do Gosi. Gosiu ja kiedy jestem bardzo mocno zdenerwowana moje serce zazwyczaj jest spokojne.Jednak w momentach kiedy wyciszam się,jestem zadowolona,w miarę..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...normalnie umieram mam zawroty głowy,wszytsko mi sie trzęsie,mrowieje mi wszystko,czyje sie słaby jak bym miał zemdleć,nie umiem sie skoncentrować,czuje sie jak bym miał umrzeć i tak cały dzień a czasami skutki tego odczuwam kilka dni ...:( i dlatego odrzuciłem alkohol najwidoczniej nie..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...tak jak alkohol, mam zawroty głowy itd itp długa lista jeszcze . NERWICA nie bede pytał jak leczyć - nikt nie wie. zero używek i redbuli itd SPort i spacery zero gier MMORPG i FPS. dużo słońca! - słonce jest bardzo ważne. Ja miewam czasami dusznosci np. jak jade samochodem a jak sie..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...psychoterapia. U mnie zaczęło się zawrotami głowy, po czym następował atak paniki ( że zaraz zemdleję, umrę ) i co się z tym wiąże - tłuczenie serca, oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na..

Arytmia serca?

.. ...oprócz nich czuję często zawroty głowy i szybki puls. Po ekg i usg serca wykryto mi również tylko wypadanie płatka ale zdaniem kardiologa jest to niegroźne. Prawdopodobnie moje dolegliwości związane są z nerwicą ale czekam jeszcze na badanie metodą Holtera. Po kilku wizytach kardiolog..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...wypieki na twarzy, lekkie zawroty głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh, usg serca i żadnej poważnej..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku lat i bierze leki ). Poszłam od razu do psychoterpautki ktora zabroniła mi brac jakichkolwiek chemicznych leków (..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...klatce, pieczenie, ból i zawroty głowy, brak pełnego oddechu, * klucha w gardle * - przełykanie czegoś czego nie możeszy zdefiniować.Powyższe objawy spowodowały to, iż mózg zaczął interpretować to jako problemy sercowe.I stąd narodziła sie nerwica - strach przed tym najgorszym czyli..

Propranolol na drżenie rąk

.. ...teraz serce a dawniej zawroty głowy i lęki. Może i Twoja przypadłość wynika z nerwicy? Jak się czujesz poz tym drżeniem rąk? Pozdrawiam ja biore Propranolol na drżenie samoistne i mam 50 mg na dobe tj 5 tabletek. ale to raczej indywidualnie sie dopasowuje Mateusz przeczytaj sobie ulotke,..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...postaci delikatnych zawrotów głowy, które na początku ignorowałem. Kiedy jednak jednego z wieczorów owe zawroty stały się już bardzo dokuczliwe, w dodatku zaczęło mi się robić słabo i wydawało mi się że odlatuję ( umieram ) tracąc poczucie rzeczywistości wystraszyłem się nie na żarty i..

Serce po wysiłku nerwicowca

.. ...)krotki wysiłek 10 min i zawroty głowy duszności kołatanie,potem cały dzień złe samopoczucie w nocy nie mogę spać po takim wysiłku.Natomias biegać czy wykonywać inne ćwiczenia bez obciążenia mogę wykonywać i nic mi nie dolega no chyba że przesadze ostro.Robiłem badania i podobno jestem..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat poczytaj o nerwicy serca na forum...pozdrowienia Też..

Bradykardia zatokowa z hipotonią ortastatyczną

.. ...zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał mi lek o nazwie Gutron - ciekawe czy mi pomoze..

Bradykardia zatokowa

.. ...zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał mi lek o nazwie Gutron - ciekawe czy mi pomoze..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...m.in.kołatanie serca,potliwośc, zawroty głowy,duszności a nawet omdlenia.Jednak zanim zaczniesz sie leczyc w tym kierunku,skonsultuj się z jeszcze innym kardiologiem.Przede wszystkim wyluzuj!!! Nie możesz ciągle myśleć o tym ,że dostaniesz zawał.Nakręcasz się niepotrzebnie i to może być..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...czasem do tego lekkie zawroty głowy a to wszystko w różnym nasileniu, co 2 - 3 dni czasem długo czasem krótko się utrzymujące. Nie wiecie, co to może być? Proszę o pomoc nerwica niekoniecznie. mi ciągle wmawiano nerwice a w końcu po pieęciu latach postawiono diagnozę - koszmar naszej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 10

.. ...mostku promieniujace po lewa łapadke, czasem brak siły zawroty głowy, nawet cholewcia jak sie za długo bede smiał czuje sie po tem fatalnie no i do tego jak mnie ktos wnerwi to prawie sie trzase ze złosci..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś ucichła większość ... mam nadzieję, że to z powodu ustania objawów : ) Ja ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...mrowienie w rękach, zawroty głowy, ale gdy chodzi już o poważną niedomykalność.Niestety trzeba zrobić usg serca, żeby to stwierdzić, ekg miałam robione kilka razy, nigdy nic nie wykazało. posluchaj mnie tez wmawiali nerwice nieprzecze ze jej nie mam ale po usg serca stwierzdono..