Zawroty głowy osłabienie nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 950

.. ...ostatnio po citronilu zawroty głowy, wzmożone lęki i osłabienie a nie mogę sobie na to pozwolić, bo muszę jeżdzić na te praktyki, zresztą skutki widoczne są chyba dopiero po paru tygodniach brania antydepresantu. Więc muszę się chyba ratować tak jak przez ostatnie dni xanaxem i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1010

.. ...ze swojej strony mam zawroty głowy, kłucie serca( czasami - lekarka powiedziała że to nerwoból i żebym nie zwracała na niego uwagi ) ciągłe osłabienie, czasami pojawiają mi się dziwne kropki przed oczami do tego takie dziwne mrowienie w nogach ... nie potrafię tego konkretnie nazwać to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...następnego dnia mam straszne zawroty głowy ( ale nie takie od kaca - nie po takiej ilości ), bóle w klatce, duszności, osłabienie. Trwa to kilka godzin, a potem uspokaja się, ale już cały dzień jestem roztrzęsiony. Nie wiem czy to wina alkoholu ( ale 2 piwa to jak pisałem bardzo niewiele..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...masakra. Można wytrzymać z zawrotami głowy, osłabieniem mięśni, tachykardią i nudnościami, ale brak snu to już przegięcie ) Do Gosi. Gosiu ja kiedy jestem bardzo mocno zdenerwowana moje serce zazwyczaj jest spokojne.Jednak w momentach kiedy wyciszam się,jestem zadowolona,w miarę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...wypadku pojawiły się zawroty głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 109

.. ...w domu zaczynam mieć zawroty głowy i robi mi się słabo. Chyba wbijam sobie do głowy, że zemdleję... miewam też nudności lub ogolne osłabienie. Kiedy myślę o tym, coraz bardziej nasilają się objawy. Staram się nidzie nie chodzić sama, najczęściej pod rożnymi pretekstami umawiam się na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 39

.. ...pojawiac czesciej. Doszły zawroty głowy, osłabienia itd. Na poczatku kwietnia znowu byłam w Zabrzu na kontroli i EKG powiedziała wyszło super, osłuchała mnie zrobiłam kolejne badania tarczycy itd i znów wszytsko ok. Zadowolona z siebie pojechałam do domu, ale te mysli wgłwoie siedza ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu odpornościowego. Alkohol zwłaszcza w nadmiarze, przyczynia się do utraty magnezu, a jego..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...do lekarza ponieważ zawroty głowy ponownie wróciły jak i doszło osłabienie i okresowy ból po prawej stronie klatki piersiowej oraz wymioty. Efktem wizyty były badania EKG - w normie, Cukier - lekko podwyższony, oraz RTG klatki piersiowej - wynik; POLA PŁUCNE BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH. KĄTY..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w podbrzuszu, zawroty głowy, osłabienie... Czy nerwica może mieć wpływ na to wszystko? witaj.ja tez to mam i tez mam nerwice:( mam nadzieje,ze to tylko nerwica pozdr..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...dolegliwości, zaczęło się od zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...problemy z żołądkiem zawroty głowy osłabienie uczucie napiecia niepokój bóle głowy pleców gardła,klucha itp tzw chwile umierania sam nie wiem czy to nerwica czy cos innego są dni kiedy czuje sie dobrze ale przeważaja te z tymi własnie objawami. chodze na psychoterapie od miesiaca pije..

Niedoczynność tarczycy + Euthyrox N 25 + nerwica

.. ...objawy : ból w karku, zawroty w głowie , brak energii. Podobno mam tez niedoczynność tarczycy , TSH = 3.9.....podobno jest powiększona , chociaż wynik w normie.Dostałam Euthyrox i nie wiem czy to przez ten lek tak się czuję?? Czy miał ktoś z was na początku przyjmowania tego leku..

Zdrętwały język i osłabienie

.. ...się i odczuwam lekkie zawroty głowy. Wie czytałem na podobne objawy i wychodzi że to nerwica. Ale czy na pewno czy jest to możliwe żeby przez nerwice zu odrętwienie języka przez co nieodczuwać smaków, aha jeszcze mi sie jak by pogorszył nieznacznie słuch i popadam w jakąś apatie heh...