Zawroty głowy otępienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...zaczęło. Na początku zawroty głowy, szum w uchu, jakieś cierpnięcia w różnych częściach głowy. Potem zaburzenia koncentracji, uczucie ciągłego otępienia, no a potem lęki. Teraz doszło serce. A deprechy swoją drogą - zawsze * lubiłam * mieć. Także wcześniej. No i te drastyczne napięcia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...- niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci - codzienne wieczorne myślenie o śmierci - paniczny strach przed wyjściem z domu najpierw z kimkolwiek potem samodzielnie - otępienie i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...wypadku pojawiły się zawroty głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...nasila sie po wysiłku,zawroty głowy, dodatkowe skurcze serca, otępienie, rozkojarzenie, pogorszenie wzroku, nierównośc źrenic czasem itp... Na początku biegałam po lekarzach, ale żadne badanie nic nie wykryło. Skurczami mam sie nie przejmować - powiedział lekarz pierwszego kontaktu, oko..

Asertin 50 nie działa

.. ...sporo skutków ubocznych, zawroty i ból głowy, otępienie i mdłosci oraz ból żołądka, nie miałam też apetytu i ogólnie widziałam same przeciw jak zaczęłam przyjmować ten lek. Co prawda w ulotce jest wyraźnie zapisane jak on może działać, ale na każdego będzie oddziaływał inaczej. Po..