Zawroty głowy po jedzeniu

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 599

.. ...piwa ,potem juz mam zawroty głowy i kończe imprezowanie . Iwonko czy Ty się przymierzasz do pobicia rekordu Guinnessa w jedzeniu nutelli?Opanować słoik w ciągu dnia to nie lada wyczyn i grubo ponad 2000 kalorii.Ja chyba nie dałabym rady ,choć muszę przyznać że też ją uwielbiam.Jak spada..

Problemy z sercem, nadciśnienie, zawroty głowy i omdlenia

.. Problem dotyczy nie mnie, a mojego ojca. Ma nadciśnienie, w ciągu ostatnich 2 miesięcy zdarzyło się już cztery razy że podczas robienia obiadu, jedzenia, przed komputerem po prostu bezsilnie padł na podłogę. Od bardzo długiego czasu ( 2 lata? ) ma intensywny kaszel, w szczególności gdy przebywa wśród osób..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie mam czasu odpocząć, ( wydaje się z braku jedzenia ) pojawiają się bóle o porażającej dla mnie sile. Oba symptomy są typu pulsacyjnego, czyli dość..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...dni męczą mnie dziwne zawroty głowy po jedzeniu. cokolwiek bym zjadł po dłuższej chwili się zaczyna. oprócz tego w przełyku coś jakby mi tam siedziało. czasami jak zjem więcej to jakieś drgawki delikatne , ale ogólnie chodzi o te zawroty głowy. aha i od czasu do czasu jakieś takie..