Zawroty głowy przy chodzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 670

.. ...mam tez dzisiaj takie zawroty głowy, nie wiem co sie dzieje trace kontrole nad sobą i czasami wydaje mi sie że nie wiem co się dzieje. Jestem tak zmęczona że z łóżka prawie dziś nie wychodzę.Mam zazwyczaj bardzo niskie ciśnienie, ale dziś to totalnie nie mam siły. I jak tu walczyć z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...M.in. miałam okropne zawroty głowy uniemozliwiajace normalne funkcjonanowanie, a nawet czasem chodzenie, bóle głowy i podwyższone ciśnienie. Wartości 155/95 - 145/90 w wieku 30lat. Poczatkowa diagnoza to nadcisnienie i lek enarenal. O dziwo czułam się lepiej. A ok 5 mies temu lekarz..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...dwa lata temu silnymi zawrotami głowy tzn. nie były to takie standardowe zawroty raczej uczucie kołysania, bujania it. bardzo jednak uciążliwe do tego dochodziły nudności,o arytmii już nie wspomne bo mam ją od bardzo dawna. Wtedy zaczęło się moje chodzenie po lekarzach od internisty..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 596

.. ...cisnienie 140 na 110 zawroty głowy i szum w uszach najgorsze co może być to własnie ten szum dzwonienie i tracę równiowagę podczas chodzenia nie wiem co bedzie z kolejnym atakiem bo te objawy które teraz mam są w tak silnym stopniu pierwszy raz boje sie co będzie dalej napisz na moje gg..