Zawroty głowy przy niedoczynności tarczycy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1038

.. ...5 miesięcy straszne zawroty głowy,uciski w głowie i czasem kołatanie w sercu. Robiłam już wszystkie możliwe badania, mam niedoczynność tarczycy, za szybki puls na co biorę tabletki i coś tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką, lekarze mówią że to wszystko może dawać objawy..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...tygoni mam niesamowite zawroty głowy, nie mogę sama wyjśc na ulicę, bo mam drżenie nóg. Obecnie przjmuję 87,5 eutyroxu i z dnia na dzień jest coraz gorzej Byłam u okulisty /opadajaca powieka i podwójne widzenie/ u neurologa. Wszyscy mówią, że jest to związane z tarczycą. Bardzo proszę o..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...teraz 163/80 ) plus zawroty głowy plus wypadanie włosów i łamliwe paznokcie, od jakiegoś czasu trudno mi się koncentrować, a najgorsze - zanik miesiączek plus policystyczne jajniki. Jest jeszcze jedna rzecz, szybko się męczę - mam totalny zanik kondycji. Nikt mi wcześniej nie powiedział..

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...teraz aktualnie tez mam zawroty głowy i bóle ale nie wiem czy to od tarczycy czy od leków jakie dostałam od psychiatry . Powiedz mi jeszcze czy leki jakie zapisuje endokrynolog sa na hormonach?? bo to jest u mnie kolejny problem mam tez żylaki i niestety od brania własnie przez te 3 lata..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...też w nocy,dusznośći, zawroty głowy itp. poza tym mam problemy z tarczycą. miałam robione badania kilka miesięcy temu - wyszły w normie, to znaczyło, że nie mam nadczynności ani niedoczynnośći. Min.dlatego też dostałam na to badanie, żeby dowiedzieć się jaka jest przyczyna moich..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...serca, dreszczy i lekkich zawrotów głowy jak powyżej opisujecie, wystraszony poszedłem do lekarza który zlecił mi serie badań i wykrył u mnie niedoczynność tarczycy. Jeżeli mogę wam w czymś poradzić to zrobienie badania krwi pod kątem właśnie tarczycy jeżeli jeszcze tego nie robiliście..

Niedoczynność tarczycy + Euthyrox N 25 + nerwica

.. ...objawy : ból w karku, zawroty w głowie , brak energii. Podobno mam tez niedoczynność tarczycy , TSH = 3.9.....podobno jest powiększona , chociaż wynik w normie.Dostałam Euthyrox i nie wiem czy to przez ten lek tak się czuję?? Czy miał ktoś z was na początku przyjmowania tego leku..

Zawroty głowy czy to nerwica? jak nie to co?

.. ...5 miesięcy straszne zawroty głowy,uciski w głowie i czasem kołatanie w sercu. Robiłam już wszystkie możliwe badania, mam niedoczynność tarczycy, za szybki puls na co biorę tabletki i coś tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką ale się unormowało po tabletkach na tarczycę,..