Zawroty głowy szumy w uszach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 598

.. ...ból w klatce, ból i zawroty głowy, szumy w uszach, bóle oczu, kołatanie serca, lęki. Oto repertuar nerwicowy, z pewnością o wielu objawach zapomniałam albo nie wiem. Nie martw się. Fajnie Ci powiedziała. Opisz to bardziej. To znaczy jak to * wejść w ten stres * ? Zmusić się do tego,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...wypadku pojawiły się zawroty głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 167

.. ...mroczki, podwójne widzenie, zawroty głowy, trudności w mówieniu, racjonalnym mysleniu, spowolnienie, zamulenie jak to nazywam, bół głowy, ściskanie jak obręczą, szumy w uszach a przy tym wszystkim strach, że upadnę, ze nikt mi nie pomoże, że umrę...ostatnio moje objawy to uczucie..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...znowu - tym razem lęk, zawroty głowy, osłabienie i szum w uszach. Tak meczylem się cała zimę[ mialem badania krwi, ekg, neurolog, laryngolog]. W styczniu poszedłem do pracy i objawy zaczeły zanikać, a jedyne co mi zostało to osłabienie i szumy uszne[ w momencie gdy czułem głód to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 949

.. ...dłuszego czasu mam dziwne zawroty głowy jakieś szumy w uszach,piszczenie . . . uczucie słabości że zaraz zemdleje boje się spać wychodzić z domu jakieś ataki strachu że zemdleje że nawet umre robi mi sie gorąco słabo serce mi wali jak by chciało mi wyskoczyć od niedawna mam też uczucie..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...duszności, bóle głowy, zawroty głowy, szumy w uszach itd. W państwowej służbie zdrowia założono mi aparat Holtera, który także nic nie wykazał, lekarz zapisał mi recepty - potas, magnez i Afoban na uspokojenie. Na koniec usłyszałem że to nerwica życiu nie zagraża i jest to na pewno..

Nasilające zawroty głowy

.. ...kilku miesiecy mam silne zawroty glowy ktore nasilaja sie i wystepuja coraz czesciej.Chetnie poklikam z kims kto przez to przechodzi i stara sie z tym walczyc.Zapraszam - moze razem jest latwiej ? Witaj, niestety mam to samo, do tego dochodzi blednięcie dłoni, nieprzyjemne uczucie, szumy..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...Początkowe objawy były Zawroty głowy Zaburzenia równowagi Ciemności przed oczami Skoki ciśnienia Szumy w uszach Lęki , bałem się z domu wychodzić, właściwie lęk towarzyszył mi cały czas, w tym że z rożnym nasileniem. Ucisk w głowie , jak bym miał obręcz na głowie Zaciśnięte non stop..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć - Str. 2

.. ...wtedy idzie w góre masz zawroty głowy szumy w uszach zaburzenia równowagi to tez weż pod uwage DZwie sie że do tej pory żaden lekarz ci nie pomógł i nie znależli przyczyny twoich dolegliwości ,a może ty tak reagujesz na zmiane pogody poczytaj w internecie na ten temat albo po prostu masz..