Zawroty głowy ucisk szyi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...dreszcze i uczucie zimna, zawroty głowy, nudności( dosc mocne ), ucisk żoładka( ucisk na pecherz moczowy ) uczucie parcia..Im wiecej o tym myslalam tym te objawy sie nasilaly..Nie wiedzialam co robic..Wygladalo to śmiesznie ale czulam ze potrzebuje przylozyc do szyi i brzucha czegos..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...piersiowej i okolicach oraz zawrotów i bólów głowy ( oraz innych bólów ) to : NAPIĘCIE MIęśNI KRęGOSłUPA, obręczy barkowej i szyi - na skutek ich przeziębienia lub naciągnięcia. Takie mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne (..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...go wogóle nie słyszę, zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż prawa. Robiła badania: 3 razy CT głowy ( nic złego ), USG naczyń szyjnych, usg tarczycy, rtg..

Ucisk w szyi i powiększone węzły chłonne

.. ...czuje ucisk w głowie i zawroty głowy, po ok 30 min ( moze troche dłużej ) atak przechodzi i czuję sie normalnie, lecz wezły sa prawie cały czas powiekszone. Na szyi mam też 2 malutkie gulki jedną z nich mam już ok1 - 2 lata druga zrobiła mi sie jakieś poł roku temu, nie wiem co to... w..