Zawroty głowy uczucie osłabienia

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się te objawy, ale rzadziej i nie były tak nasilone. Tylko raz trzy lata temu Przez to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...wypadku pojawiły się zawroty głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...miał zaraz zemdleć, zawroty głowy i mało tego jeszcze takie śmieszne szczykanie w glowie i pisk w uszach do tego dołączają sie duszności i kulka w gardle,ogólne osłabienie i senność i uczucie drzenia wszystkich wnętrzności itp.Bralem kiedyś clonazepan ale obecnie jade na xanaksie i..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...codziennie mam jakieś zawroty głowy i to nie takie które, nagle się pojawiają i nagle znikają, tylko trwające jakiś czas. Przy tym mam uczucie osłabienia. Zdarza mi się też dziwne jakby przeskakiwanie serca, i tak jakby na sekundę, dwie zatrzymało się wogóle. Ale to przeskakiwanie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...dwa lata temu silnymi zawrotami głowy tzn. nie były to takie standardowe zawroty raczej uczucie kołysania, bujania it. bardzo jednak uciążliwe do tego dochodziły nudności,o arytmii już nie wspomne bo mam ją od bardzo dawna. Wtedy zaczęło się moje chodzenie po lekarzach od internisty..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym radziłam - nie wiem, jakoś..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...problemy z żołądkiem zawroty głowy osłabienie uczucie napiecia niepokój bóle głowy pleców gardła,klucha itp tzw chwile umierania sam nie wiem czy to nerwica czy cos innego są dni kiedy czuje sie dobrze ale przeważaja te z tymi własnie objawami. chodze na psychoterapie od miesiaca pije..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...czasami naprawdę mocnych ) zawrotów głowy, brak sił, osłabienie mięśni, napadowe samoistne napinanie różnych mięśni , wzrost masy, uczucie * szorstkiego * i podrażnionego gardła pod krtanią przy pochylaniu głowy do mostka badania: rezonans głowy, echo serca, 2x holter ekg, morfologia,..