Zawroty głowy w ciąży

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 144

.. ...panika,gorąco,silne zawroty głowy,drżenie.W ciąży biorę małą dawkę relanium,bo nie dałabym rady,mąż za granicą - synuś tylko ze mną.Nie mogę się doczekać,aż urodzę,bo przed ciążą chodziłam do psychiatry,brałam EFECTIN R i odstawiałam powoli clonazepam,szybko się uzależniłam od takich..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...są dość gwałtowne tj.zawroty głowy, zasłabnięcia. Najgorszy jest jednak ten lęk przed omdleniem na ulicy,w tramwaju lub w czasie upału. Przyjmowałam doraźnie propranolol. 29 marca urodziłam zdrowego synka - ciąża przebiegała bez powikłań ale leku nie mogłam stosować. Ostatni trymestr..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 181

.. ...masz dalej duszności i zawroty głowy ? Do 111000 - czy te twoje objawy z serduchem dwa lata temu to czasami nie od ciąży ci się zaczęły ? Bo u mnie wlaśnie tak było . W jakim wieku masz dzieci ? Tak Asiu mam zawroty głowy i to mocne.wczoraj straciłam przytomnośc. jak wstałam zakreciło mi..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...a także duszności i zawroty głowy. Hormony tarczycy mam badane regularnie, są w normie. Magnez i potas także, zwłaszcza że w ciąży miałam częste skurce macicy, w związku z tym musiałąm regularnie brać duże ilości magnezu ( w tym dwukrotny wlew dożylny, po którym nie było poprawy z sercem..

Nerwica w ciąży - Str. 8

.. ...się czułam, mdłości i zawroty głowy. dzisiaj jest lepiej, byłam na badaniu krwi. do ginekologa idę 12.05. jeszcze do mnie nie dotarło, że nosze pod sercem małą istotkę... : ) co do lęków to mam takiego powera żeby z nimi walczyć a jak przychodzi co do czego to podwijam ogon i uciekam do..

Nerwica w ciąży - Str. 27

.. ...widzenie to moze jakies zawroty głowy i obraz mu sie oddala. Tak sie zdenerwowalam ze całą noc nie spałąm a jak zasnelam to obudzilam sie z walącym sercem i odruchem wymiotnym. Musze mu porobic wszystkie badania. Ostatnio ma duzo zajec, basen, no i zerowka takze nauka doszla. Moze to..

Nerwica w ciąży - Str. 29

.. ...dzień śpiąca,czasem mam zawroty głowy i nic kompletnie mi się nie chce robić,domyślam się że to z niedoboru żelaza,a przecież jem ciągle mięso,surówki,przyjmuję witaminy dla ciężarnych i dalej niedobór,tak dziecko z nas wyssysa.Mój mały brzdąc w brzuszku,wymyślił sobie że będzie mamę..

Nerwica w ciąży - Str. 32

.. ...ja po validolu mialam zawroty głowy, bardzo źle się czulam. Z jednej strony mnie uspokajal bo serce nie walilo, a z drugiej samopoczucie b.kiepskie. Jakbym była w innym świecie. Powiedzialam o tym lekarzowi i mówil ze na niektóre osoby tak działa, zwłaszcza na te które nie muszą brać tak..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy omdleń( na szczęście )jakby ktoś mi serce w dłoni zgniatał ,czasem czuje ciężar na żołądku.Trwa to około kilka minut potem po około 20 - 30 minutach sie pojawia znowu.Zauważyłam ze od początku ciąży bóle są częstsze i występuja przeważnie..

Czy serce w ciąży się powiększa?

.. ...mam odczuwa duszność, zawroty głowy, bywa, że mdleją, mają obrzęki nóg, zaburzenia rytmu i kołatanie serca. Te dolegliwości wynikają z przesunięcia przepony i ucisku rozwijającej się ciąży na narządy wewnętrzne, w tym serce. W okresie ciąży dochodzi do wielu zmian w funkcjonowaniu układu..

Nerwica lękowa a ciąża

.. ...w klatce piersiowej, zawroty głowy , słabość )Od samego początku jestem pod kontrolą lekarza psychiatry i biorę bioxetin, doraźnie afobam a teraz jeszce cloranxen. Chcielibyśmy mieć z mężem dziecko ale ja się boję co będzie się działo w ciąży. Poszukuję dobrego psychologa, który pomoże..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 17

.. ...trudne, bo pisać do zawrotów, że je lubię niekoniecznie jest prawdą :( W pracy też dałam babola i niewiem jak z tego wybrnąć::( ( ( ( Myszko ja jak byłam w ciąży to od razu odstawiłam xanax. to było coś strasznego myśłałam , że sę wykończę. Niestety moja historia nie zakończyła się..

Badania morfologii O CO CHODZI ?

.. ...czuję się osłabiona, mam zawroty głowy, robi mi się słabo, ogólnie nie mam na nic siły. ciągle jestem zmęczona a ciśnienie mam zazwyczaj ok 80/60 70/40 ( w ciąży nie jestem , dziecko urodziłam 2 lata temu ) zrobiłam podstawowe badania morfologii - * trochę mnie zaniepokoiły niestety..

Ciąża a choroby serca

Ciąża a choroby serca

.. ...obrzęk nóg, mdleje, ma zawroty głowy, nocne duszności, pluje krwią, jej tętno wzrasta ponad 100 lub też drastycznie spada do 40 - 60 uderzeń. Takie sytuacje są już poważną przesłanką do tego, by jak najszybciej udać się na konsultacje do kardiologa. Zazwyczaj wykonuje się standardowe..