Zawroty głowy wzrok

Chwilowa utrata wzroku

Chwilowa utrata wzroku

.. ...szyjnych mogą cierpieć na zawroty głowy, utraty przytomności, z czasem także udary niedokrwienne mózgu. Siatkówka również jest organem bardzo wrażliwym na niedokrwienie, stad w tej samej grupie pacjentów przy spadkach ciśnienia tętniczego krwi, objawom niedokrwienia mózgu mogą..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...Cordarone. W lecie br. zawroty głowy, osłabienie, puls 30 - 35/min. niskie ciśnienie. Holter pokazał 24.000 dodatkowych skurczów na dobę, w tym liczna bi - i trigeminia. Po powrocie do Cordaronu wyniki Holtera i samopoczucie b.dobre. Kłopot w tym, że tego leku nie można stale używać,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 692

.. ...stanie pomóc... mam zawroty głowy, drgawki, oblewają mnie zimne poty, drętwieje mi wszystko, cała się trzęsę, mam dziwne zaburzenia wzroku, znajduję u siebie objawy przeróżniastych chorób...najpierw myślałam, że to swego typu jakieś * tyranie sobie faz * . no bo przeżyłam szok i odbiło..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 720

.. ...to robie. I jak mam zawroty głowy to mysle ze to guz, jak mie boli glowa to wszstko co najgorsze przychodzi mi do glowy, do tego problemy ze snem, wzrokiem, gula w gardle, tetno, potliwosc dloni, i masa innych objawow, o ktorych tu pisza inni. Jakos sobie radze, sa lepsze i gorsze dni,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...nasila sie po wysiłku,zawroty głowy, dodatkowe skurcze serca, otępienie, rozkojarzenie, pogorszenie wzroku, nierównośc źrenic czasem itp... Na początku biegałam po lekarzach, ale żadne badanie nic nie wykryło. Skurczami mam sie nie przejmować - powiedział lekarz pierwszego kontaktu, oko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 231

.. ...dostałem 40 sek. napad zawrotów głowy ( obraz wirował jak w stanie ciężkiego upojenia alkoholowego ) nie mogłem skupić wzroku na jednym punkcie - lepiej było zamknąć oczy i na kolana. Odrazu do przychodni - tam cisnienie 160 /100. w między czasie jeszcze mnie delikatnie * trącało *..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...bolem głowy. Czasami mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz nieustannego myslenia o bolu, guzie i szukania jego objawów w sieci. Obecnie bóle jakby troszkę ustapiły w sile. Bylam u okulisty - dno..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...drętwienie twarzy - zawroty głowy - słaby wzrok jakby za mgłom potem przechodzi :( - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...mam podobne problemy zawroty głowy drętwienia rąk np po wysiłku lub następny dzień po alkocholu.Problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.4 lata temu miałem rezonans i jakieś zmiany demienializacyjne ale ponoć nie istotne - neurolog.Czy to może odcinek szyjny? Witam.Mam 28 lat,od..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, nieprawidłowości w..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...pogorszenie widzenia, zawroty głowy zaburzenia mowy wiem co chce powiedzieć ale nie mogę złożyć w słowo. mrowienie w głowie jak przy niezłym upojeniu alkoholowym gdy to przechodzi rozrywający czaszkę ból. czasem po prostu wstaje z zawrotami głowy a czasem z bólem karku który w ciągu dnia..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty - Str. 2

.. ...wymiotowal i podejrzewam ze zawroty tez mial. u lekarza go nie chcieli przyjac to zrobil awanture ale i tak musial czekac. poszedl prywatnie do neurochirurga czy neurologa i dostal węglan litu w tabletkach. mowi ze juz po pierwszej zjedzonej glowa przestala bolec jak reka odjal. tak wiec..

Nerwica...

.. ...Zaczęło się od dziwnych zawrotów głowy i zaburzenia widzenia. Jestem straszną panikarą dodam tylko; )od razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną..

Problem z oczami ,zawroty,ucisk w uszach

.. ...wiemże po nich ustały zawroty głowy i kłopoty ze wzrokiem,Podejrzewałem problemy z błędnikiem,stąd wizyta u laryngologa,a on stwierdził oczopląs i skierował do okulisty,który pocieszy mnie, ze jaskra mnie dopadła.Krakać to bym nie chciał,ale może kwalifikujesz się do klubu * *..

Zawroty głowy

.. ...jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy z początku problemy z wzrokiem i wachania równowagi ( miękkie nogi ) i leki ból w klatce piersiowej. od 2 tyg. trochę się polepszyło mam tylko lekki ból głowy i od czasu do czasu ból serca. Pracuję na budowie o 4 miesięcy , wczesniej trenowałem piłke..

Zawroty głowy 2 osoby z busa - wirus ?

.. ...dostałem 40 sek. napad zawrotów głowy ( obraz wirował jak w stanie ciężkiego upojenia alkoholowego ) nie mogłem skupić wzroku na jednym punkcie - lepiej było zamknąć oczy i na kolana. Odrazu do przychodni - tam cisnienie 160 /100. w między czasie jeszcze mnie delikatnie * trącało *..