Zawroty głowy zmęczenie

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

.. ...zawroty głowy, zaparcia, uczucie zmęczenia, bradykardia - zwolnienie rytmu serca poniżej 60 uderzeń na minutę. Przykładowe preparaty: Isoptin ( werapamil ), Oxycardil ( Diltiazem ), Amlopin ( amlodypina )...

Niedociśnienie

.. ...tylko nieprzyjemne ( zawroty i bóle głowy, uczucie zmęczenie ) ale także niebezpieczne ( utrata przytomności ). Podobnie ostrożnie postępuje się w udarach krwotocznych mózgu, którym zwykle towarzyszy znaczny wzrost ciśnienia tętniczego ( kryza ). Nagłe obniżenie ciśnienia może w tym..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...napięcia, takie jak zawroty głowy, bóle brzucha, uczucie złości, smutku i zmęczenia, a także pocenie się i problemy ze snem. Psycholog Anna Dzierżawska - Popiołek podkreśliła, że trzeba umieć rozpoznawać stres, by właściwie na niego reagować. Rodzice i nauczyciele, odpowiadający za..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica brzuszna, która dostarcza krew do żoładka i innych narządów wewn. Jeżeli pień trzewny jest zwężony, wtedy narządy te są źle ukrwione, co wpływa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu odpornościowego. Alkohol zwłaszcza w nadmiarze, przyczynia się do utraty magnezu, a jego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 269

.. ...trzęsą mi się ręce i mam zawroty głowy. Może to ciśnienie, może zatoki , zmęczenie a może nerwica? Sam już nie wiem. Dzisiaj jestem jakimś pesymistą. Idę po browara do lodówki chyba tylko to poprawi mi dzisiaj humor: ) ) 3 - majcie się! witam!Kasiu mam 24lata a te wszystkie objawy mam od..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...zła kolejność ). Potem zawroty głowy i inne objawy. Odwiedziłem kardiologa, okuliste. Lekkie nadcisnienie, reszta zdrowa. Leki beta - blokery. Cisnienie spadło. Nieprzyjemne objawy natomiast sie nasilały. Doszło zmęczenie, ataki gorąca. Zmniejszyłem dawke leków. Poprawiło sie lekko. Znow..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo - jestem po wizycie u drugiego - THS 5,534 f3 i F4 w normie, ATP0 - 311. Z objawów..

Nerwica żołądka

.. ...wiem.........:( Od kilku dni mam zawroty głowy i czasami miewam bóle głowy w skroniach przeważnie.Niekiedy śpię po 10 godzin i w ogóle sie nie wysypiam, boli mnie głowa,czuje wiecznie zmęczenie,nie moge sie skoncentrować,cały czas bym leżał,bo na nic nie mam ochoty.Zaczęło sie od..

Szkoła, praca i nerwica, czy tak się da żyć?

.. ...Witam.Od kilku dni mam zawroty głowy i czasami miewam bóle głowy w skroniach przeważnie.Niekiedy śpię po 10 godzin i w ogóle sie nie wysypiam, boli mnie głowa,czuje wiecznie zmęczenie,nie moge sie skoncentrować,cały czas bym leżał,bo na nic nie mam ochoty.Zaczęło sie od mdłości które..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie

.. ...miesiecy mam straszne zawroty głowy.Boje sie wychodzic z domu.Cały czas o tym mysle,unikam imprez,najchetniej zostaje w domu.Byłam rozrywkowa dziewczyna co tydzien imprezy i nigdy mało nie miałam.Teraz stałam sie przygaszona,smutna,nic mi sie nie chce,czuje zmeczenie,najchetniej zostaje..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...mamusia codziennie ma zawroty glowy i niewiemy dlaczego lekarze tez nie wiedza dlaczego.Co zrobic w takiej sytuacji chcialabym mamie pomoc ale niewiem jak.Mamusia jest rowniez cukrzykiem,Prosze pomozcie mi............Z gory bardzo dziekuje ostatnio wypróbowałam pewien sposób a..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym radziłam - nie wiem, jakoś..

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...papierosów, silnych zawrotów głowy graniczących z utratą przytomności lekki ból w klatce piersiowej i silne gorące pieczenie * swędzenie * w płucach, * brak powietrza * z częstym kłuciem,od tygodnia stan jak na * kacu * senność, zmęczenie, stan depresyjny, lęk przed śmiercią. Mam 22lata..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 70

.. ...cały czas duszności i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, a dziś powtarzający się częstoskurcz - ale jakoś żyję...jutro jednak jedziemy do buska tylko nie z teściami a z moimi rodzicami:0 a dziś był bilard i dart - trochę rozrywki - i musze się pochwalić, że dziś mój mąż kupił mi chyba..

Częste zasłąbnięcia

.. ...drętwieją, odczuwam zawroty głowy. Zdarza mi się to też regularnie u fryzjera gdzie jak wiadomo trzeba odsiedzieć jakiś czas w bezruchu. Kiedy wstaję z fotela i idę do domu w drodze zapominam że było mi słabo, wszystko mija. Nie odczuwam zmęczenia, czy duszności podczas wysiłku. Co dzień..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. ...wszystkim występują zawroty głowy, wysokie ciśnienie ( 140/90 ), biegunka, zmęczenie, duszność i potliwość. Wystarczy tylko, ze rozwieszę pranie, a już jestem cała mokra od potu. Boli mnie również głowa, łokcie, kolana... Miał ktoś może z Was podobnie ? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam..

Przerost prawej komory serca

.. ...wysiłek jest problemem, zawroty głowy niesamowite zmęczenie i jeszcze te zasłabnięcia - koszmar Powiem Ci kochana ze zawroty glowy to pewnie z powiekszonego serducha.Ja tez je mam.Mi jak naprawia i sie zmniejszy to mam nadzieje ze zawroty mina.Zaslabniecia to wiadomo moga byc od serca i..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości

.. ...piersiowej czasami kłucia, zawroty głowy, zasłabniecia, bóle głowy pulsujące w rytm tętna szczególnie rano, sine dłonie i stopy( zawsze zimne ), cierpnięcie palców u lewej dłoni, szybko się męczę najdrobniejsze czynności strasznie mnie męcza i wymagają ode mnie ogromnego wysiłku, ogólne..

Nerwica?

.. ...mnie zaczęło się to od zawrotów głowy, napadów gorąca i zmęczenia rano, dochodził jeszcze straszny ból żołądka i mdłości. Popołudniu było w miarę ok, wieczorem nie myślałam o tym co dzieje się rankiem. Taki stan utrzymywał się parę ładnych lat. Tłumaczyłam sobie, że może mam chory układ..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia, potem niedociśnienie krwi, coś związanego z tarczycą, ale ani morfologia, ani badania THS nic nie wykazały. Myślałem, że..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...dolegliwości, zaczęło się od zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy..

Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

.. ...dłuższego spaceru do zawroty głowy. Na codzień funkcjonuje normalnie, tylko nie mogę chodzić dłużej niż 10 - 15 min. Pod względem kardiologicznym zostałem przebadany ( echo, RTG, krew, holter ) i nic. Ludzie, może wiecie co mi może być? Zacząłem sobie badać tętnice szyjne, ale objawy..

Bóle głowy, omdlenia, zawroty, senność i ciągłe zmęczenie

.. ...Towarzyszą im omdlenia, zawroty głowy, senność, ciągłe zmęczenie. Jakoś około maja ukąsił mnie kleszcz, od razu poszłam do lekarza, przeszłam antybiotykoterapię i wykluczono u mnie możliwość wystąpienia boreliozy. Jakiś tydzień temu zrobiono mi badanie krwi, wyszło, że wszystko co tam..

Nerwica- czy tak ma być?

.. ...ciśnieniu, cały czas silne zawroty głowy, uczucie silnego zmęczenia, brak sił na cokolwiek ( wcześniej i teraz ). - ataki? Jakby słabsze, ale cały czas czuję się tak źle, że chyba niedługo przestane to odróżniać. Pytanie.. czy w waszym przypadku cały czas trapią was zwroty głowy i..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...Duszność , osłabienie , zawroty głowy , jakieś lęki że zaraz umre , wiecznie mi zimno i spać mi się chce, dłonie lekko drętwieją, schudłem, jakby pociemniały mi kolory które widze. Najgorzej jest gdy zapale papierosa, dużo nie pale ale jak już zapale to koniec. Wstaje rano , biore..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...komputerze. Są też dziwne zawroty głowy, które mają miejsce np. podczas stania w kolejce, prac w kuchni ( typu krojenie warzyw na sałatkę itp ) czy wieszaniu firanek. Generalnie zawroty pojawiają się przy wszystkich czynnościach, które wymagają pochylenia bądź podniesienia głowy. Robi mi..