Zbić ciśnienie

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 216

.. ...normalnie. Trudno jest też zbić ciśnienie do normy. Mimo ze jestem obecnie na 3 lekach to ciśnienie czasem skacze do 150/950. Od 2 - 3 tygodni zimno mi w nogi nawet w domu. Dziś dostałem skierowanie do poradni leczenia bezsenności. Martwię się tym co się dzieje. Może jest ktoś kto..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 28

.. ...Jeśli zdążę skutecznie zbić skok ciśnienia, to wszystko wraca do normy, ale jeśli nie to migotanie mam jak w banku. Jak pomyślę,że mogłoby mi z jakichś powodów zabraknąć leku na nadciśnienie, to mi skóra cierpnie. A przed ablacją nie brałem nic na nadciśnienie i takich incydentów nie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 29

.. ...wtedy już trudno to zbić i kończy się migotaniem. Jeśli wszystko jest w miarę normalnie to ciśnienie mierzę raz dziennie albo wcale, w trakcie walki ze skokami co pół godziny. Wszędzie chodzę z ciśnieniomierzem i awaryjną porcją leków - obłęd, ale w ten sposób uniknąłem pewnie większej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...mogłam się uspokoić i zbić ciśnienia. Magnez, ziołowe na uspokojenie, validol i mentowal na duszności, dopegyt na ciśnienie, nic nie pomagało. Osiem godzin mnie trzymało. Jeszcze nigdy tak długo tego nie miałam. Ale enarenal pomógł. Tylko ta głowa boli. Ale po ataku zawsze tak mam. Bo..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...mniejsze próbuję to zbić, ale bez skutku to jest problem, ale jak na razie nie przejmuję się nawet w połowie jak ~Agga ciśnieniomierz kupiłem rok temu normalnie pracuję i wszystko jest ok, chociaż lekarze mnie straszą i wysyłają co chwile do okulisty ( dno oka ) i inne badania pozdrawiam..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...jeśli potrzeba szybciej zbić ciśnienie: Hydrochlorothiazidum Leki musi ci przepisać lekarz Drugie: to szukanie przyczyny, bardzo dokładne badania wysokie ciśnienie może skutowac wylewem krwi do mózgu i tzw udarem moze to skutkować upośledzeniem jakiejś funkcji: wzrok, słuch, pamieć, ruch..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...Dodam jeszcze, że aby zbić cholesterol zacząłem brać różne ziołowe preparaty i istotnie zaczął spadać choć nie tak szybko jak u osób piszących wcześniej. Na dziś mam 240. Natomiast zmiana diety nie wchodzi w grę bo zawsze była bardzo rygorystyczna i nie mam co w niej zmienić. Łukasz,..

Podwyższone ciśnienie po wstaniu

.. ...ciśnienie i notuj a potem pokaż te pomiary lekarzowi. Jeśli uzna że trzeba leczyć - lecz wcześnie, bo wyższe trudniej sie zbija. pozdrawiam ale zacznij od ziół.tak małą nadwyżkę ciśnienia mozna zbić samemu...

Problem z nadciśnieniem

.. ...jest za niskie, jak można czuć się dobrze a za normalne uważać spanie w skarpetach. Ty się sama oszukujesz , Twoje ciśnienie jest za niskie a lekami nie da się zbić normalnego ciśnienia.Lekarz ma rację...