Zbyt niski puls

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...).No i nie podnoś się zbyt gwałtownie z pozycji leżącej lub siedzącej do pionu,gdyż powoduje to spadek ciśnienia i moze doprowadzić nawet do omdlenia. Ja mam dopiero 15 lat a ciśnienie mam często 80/60. Czy iść do lekarza??? Poejżewali anemię ale badania nic nie wykazały. Uprawiam sport...

Ciśnienie 106/67 i 93 puls

.. ...leku. Niekiedy aparaty do mierzenia ciśnienia nie są dokładne,a ponadto może być byc +lub - 10 mg * Nie lękajcie się!!!!!!!!!! Zeby podniesc cisnienie trzeba wiecej solic i pic duzo wody.pozdrawiam: - )..

Wahania tętna

.. ...wysiłkiem. Każdy człowiek uprawiający sport ma nizsze tętno spoczynkowe ok 40/min.Serce odpoczywa po wysiłku. Czasem zbyt niski puls jest przejawem przetrenowania, ale nie rezygnuj ze sportu. Pozdrowienia Basia..

Nagle niski puls z tachycardii

.. ...pulsu, bo mialam czesto zbyt wysoki, tj powyzej 90...lekarz mi to zapisal...bralam zawsze pol tabletki rano i polowe wieczorem - czyli mala dawke..ale dzialalo w jakims tam stopniu...teraz od kilku dni mam puls ok 50...nie przekracza w skrajnych wypadkach 80... zmniejszylam dawke do..

Cierpnące ręcę, kołatanie serca, niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...dwoch i nie pomogli mi zbytnio. Pobrali krew do badania, ktore wyszly mniej wiecej w normie. Przepisali cos na zwolnienie pracy serca i nawet nie powiedzieli na co mam zwrocic uwage, jak sie odzywiac, czego unikac, i tak dalej. Zbywali moje pytania. Dopiero po jakim czasie wlasnymi..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...związku z tym nie mogę zbyt dużo się najadać. wszelkie badania kardio miałam robione 6 lat temu ( echo serca, holter, ) doktorka powiedziała że niedokońca wie co mi jest ale chyba zastawki mi za szybko rosły. sama nie wiem co mi jest 103/63 to nie jest takie niskie. Ja miałam dziś 88/60..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...do hiperwentylacji ( zbyt głębokie oddechy ) która nasila wszystkie ww. objawy oraz duszności i parestezje ( vide: drętwienie kończyn ). Jeśli badania nic niepokojącego nie wykazują, może to być na tle psychosomatycznym. dzięki za odpowiedź. ekg ani usg, ani badanie krwi,moczu itp...

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej niż minutę, kręci mi się w głowie, mam wrażenie, że zemdleję, a czasem tracę kontakt z rzeczywistością na..

Bardzo szybkie tetno

.. ...wieku 15 - 20 lat? Chyba zbytnio sie tym nie przejmowales, do tej pory, kiedy dostales zawalu... . Po prostu tragedia. Masz moze stwierdzone jakies zaburzenia psychiczne ( nie mowie o chorobach )? W postach o budowaniu kondycji masz racje, to podstawa, niski puls to tez dobra sprawa, ale..

Czy to nadciśnienie ?

.. ...ciśnienie np 160/90 to zbyt niskie ciśnienie żeby głowa tak mocno bolała. Taki pulsujący to ból taki ucisk czuję w całej głowie jak wy mi miała wybuchnąć. Miał ktoś coś podobnego? I po zabraniu tabletki przeciwbólowej ibuprom ból nieustępuje tylko gdy zabiore polecana przez neurologa..