Zbyt wysoki puls

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls, reszty niestety nie pamiętam... - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się..

Wysoki puls a ciśnienie w normie

.. ...jeszcze śpi. Więc jak zbyt szybko wstaniesz to możesz nawet omdleć. I to normalne, że wtedy masz przyspieszony puls. Każdy ruch i stres łączy się z wyższym ciśnieniem i wyższym pulsem. ja tez mam wysoki puls i wszystkie badania za soba i nic a czuje sie zle ile tak mozna co z tym pulsem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...uspokojenie.nie chce ich zbytnio brac bo strasznie zamulona potem jestem. a z tymi lekami poczekam jeszcze kilka dni,zobaczymy co bedzie z tym pulsem bo teraz wlasciwie strasznie sie tym wszystkim przejmuje i moze od tego jest takie wysokie,chociaz zastanawiajace jest to ze jest ono..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...trzepotanie przedsionków, mam zbyt wysoki puls..dziwne , kilkugodzinne bóle w klatce piersiowej..i nikt mi nie potrafi wytłumaczyć co to jest.. Byłam u kilku lekarzy, gdzie słyszałam różne wersje.Większość uważa,że skoro miałam zanbieg to nie mam co narzekać...zwłaszcza jak widzą kto mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się dowiedziałam na prywatnej wizycie. Dodam że..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki. Nawet nie skierował mnie na Holtera. Nigdy nie miał czasu. Zaprzestałam odwiedzania tego lekarza i stwierdziłam, że sama sobie jakoś poradzę. Ale z dnia na dzień jest gorzej:( Jest mi wiecznie słabo, mam zawroty..

Bardzo wysoki puls chwilowy do 245

.. ...nie pompuje krwi bo zbyt krótki jast czas napełniania komór. Stant taki to poprostu migotanie komór czyli zatrzymanie krażenia. To że żyjecie świadczy raczej o kiepskim pomiarze. Elektroniczne pulsometry są bardzo zawodne, żle interpretują zmiany oporności skóry ( przyleganie elektrody,..

Nagle niski puls z tachycardii

.. ...pulsu, bo mialam czesto zbyt wysoki, tj powyzej 90...lekarz mi to zapisal...bralam zawsze pol tabletki rano i polowe wieczorem - czyli mala dawke..ale dzialalo w jakims tam stopniu...teraz od kilku dni mam puls ok 50...nie przekracza w skrajnych wypadkach 80... zmniejszylam dawke do..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się dowiedziałam na prywatnej wizycie. Dodam że..

Cierpnące ręcę, kołatanie serca, niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...dwoch i nie pomogli mi zbytnio. Pobrali krew do badania, ktore wyszly mniej wiecej w normie. Przepisali cos na zwolnienie pracy serca i nawet nie powiedzieli na co mam zwrocic uwage, jak sie odzywiac, czego unikac, i tak dalej. Zbywali moje pytania. Dopiero po jakim czasie wlasnymi..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...związku z tym nie mogę zbyt dużo się najadać. wszelkie badania kardio miałam robione 6 lat temu ( echo serca, holter, ) doktorka powiedziała że niedokońca wie co mi jest ale chyba zastawki mi za szybko rosły. sama nie wiem co mi jest 103/63 to nie jest takie niskie. Ja miałam dziś 88/60..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej niż minutę, kręci mi się w głowie, mam wrażenie, że zemdleję, a czasem tracę kontakt z rzeczywistością na..

Puls w czasie wysiłku

.. ...jest normalny? czy niezbyt wysoki? w czasie spoczynku puls moj waha sie od 48 - 55/min. Z góry dziękuję za kompetentną odpowiedź : ) Pozdrawiam. a dodam jeszcze ze po takim wysilku jak dzis miesnie mi sie nie zakwaszaja, a przeciez jest to juz prawie granica maksymalnego pulsu. Ps. mam..

Zmiana ciśnienia, wahania pulsu

.. ...wzieli krwi z powodu zbyt wysokiego pulsu w trzech pomiarach w odległości kilkunastu minut, po stanie spoczynku ). Od dłuzszego czasu mam także bóle głowy ( nazwałabym je już chronicznym bólem głowy ), wahania temperatury ciała, nagłe poczucie duszności, za chwilę lodowate dłonie i stopy..

Bardzo szybkie tetno - Str. 2

.. ...gdy się nie przykłada zbytniej uwagi do swojej kondycji. Postu MIX - a nie będę komentował bo szkoda słów ; - ) pozdrawiam @MIX Masz rację. Takim wysokim, częstym pulsem mogę uszkodzić serce, dlatego muszę coś z tym zrobić. W końcu mam dopiero 19 lat. @Ewusia_p Ty też masz rację...

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...uspokoiłeś. Ale co zrobić ze zbyt wysokim pulsem ( ponad 90 ), który pojawia się po wyjściu z domu do szkoły, kościoła, autobusu. Wraz z pulsem przychodzą bóle za mostkiem. Czy mam iść do kardiologa, żeby przepisał mi jakiś lek ( czytałem o propranololu ). Czy ten lek może przepisać mi..

Komorowe zaburzenia rytmu, tachykardia, ona 27 lat

.. ...nic prócz momentami zbyt wysokiego pulsu, max wtedy 159. Później mniejsze lub większe kołatania zatrzymywane persenem, aż w tym roku we wrześniu ciach i serce w gardle. Zaczęły się różne jazdy, poszłam do kardiologa. Echo w normie, wykazało tętniaka w przegrodzie międzyprzedsionkowej bez..

Puls ;/

.. ...dzisiejsza młodzieć jest zbyt nerwowa i to dlatego. Jak sądzicie czy jednak mam jakieś powody do niepokoju?? Jeśli tak to co mi może być? Pozdrawiam. ja mialem to samo plus jeszcze kolatanie serca i cisnienie wyzsze niz norma ale mi lekarz rodzinny dal skierowanie do kardiologa bo tak..