Zdrętwiał

Częstoskurcz - ablacja - Str. 5

.. ...od momentu napadu i zdrętwienia całej lewej strony ciała ( to było w 3kl gimnazjum 5lat temu ) mój organizm stał się bardziej wydolny, bigam i biegam i biegam kilometrami i nigdy nie jestem zmeczony. nawet zaczałem w szkole średniej bic rekory szybkości o czym bym nawet nigdy nie mażył..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...skóry. na rezonasie zdrętwiała mi cała skóra głowy plecy i pośladki. mam jakąś dziwną nadwrażiwość skóry a na tych stołach jest twardo. nogi mi drętwieją po 10 minutach jak leże na płasko nawet w łóżku i są lodowate - coś mam nie tak. nie wytrzymam i nie moge mieć znieczuleń miejscowych..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...problem wsiąść do auta bo zdrętwiały mi nogi i ręce. Po dojeżdzie do szpitala nie dałem już rady wysiąść z samochodu. Podłączyli mnie pod aparaturę i wówczas dowiedziałem się że to jest częstoskurcz napadowy ( tahykardia paroxsysmalis ). W szpitalu zostałem uziemniony na 3 tygodnie,..

Echo serca - Str. 50

.. ...utraty świadomości, ale zdrętwiałam cała ( lącznie z ustami i językiem ). Przeszłam dignostykę w kierunku PFO ( TK, MR, perfuzja mózgu, echo przezprzełykowe oraz szereg innych badań ). U Ciebie raczej na MR wyszłoby jeśli to miałyby byc mikro udary ( np. TIA ), jeśli są częste zostawiają..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...się zakręci, ręka mi zdrętwieje i już jestem w pogotowiu, też wmawiam sobie - na podstawie tych pseudosymptomów - choroby wszelkiej maści, oczywiście te najgorsze, co by było tragiczniej; )Czy ktoś słyszał może o działaniu bioenergoterapii ( reiki ) w leczeniu nerwic i mógłby się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...Po ostatnim, miałam zdrętwiałą lewą rękę przez blisko tydzień. ale jak zaczęłam się w nocy moczyć to odstawiłam:/ Dosyć wstydliwy temat, ale nic na to nie poradzę i wydaje mi się że nie jestem z tym sama. Dodam , że takie obiawy miałam po połączeniu Mobemidy z Deprexoletem. Także radzę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...zaswędzi, zastrzyka, zaboli, zdrętwieje, momentalnie wyolbrzymiamy sprawę ( ech...te nasze nadwątlone psychiki ), nakręcamy się i znów odczuwamy te pozorne dolegliwości. W ten sposób po raz kolejny wprowadzamy w stan niepokoju nasz autonomiczny ( wegetwtywny )układ nerwowy. Wszystkie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...środku kości, twarz mi zdrętwiała, nawet nie mogłam słowa powiedzieć. Mój Marcin myślał, ze się wygłupiam, a ja z wielkim trudem - jak człowiek po wylewie - wybąkałam, ze to nie żarty, coś się ze mną dzieje. Nagle przeszło, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wpadłam w panikę,..

Ablacja Łódź - Str. 2

.. ...plecy mi zdrętwiały ). Po za tym ok - na jutro do wypisu i powrót do domu. Jeżeli ktoś chce więcej info podaje tel. 606 - 900 - 801. Witam ponownie. Już jestem w domu !!!! Nic wiecej dodawać nie trzeba...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...słabe widzenie, uczucie zdrętwienia oczu,uczucie słabości,nogi jak z waty.Czasami robi mi się bardzo gorąco na twarzy a czasami mam niesamowite dreszcze,po ich przejsciu jestem cała mokra.oliwy do ognia dolało to jak przeczytałam,że ludzie tacy jak ja tzn.ze skoliozą i utworzonym garbem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...zmęczonych oczów,,czasami zdrętwienie oczu,zlewanie się przed oczami,jakieś plamki,latające niteczki.Czasami męczy mnie niesamowicie senność i to w dzień.Budzę się zresztą jakaś niewyspana,zmęczona.I tak jak to określiłaś - człowiek czuje się jakby miał nie wiadomo ile lat.Snuje się po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...dziwnie moje szczęki jakby zdrętwiałe ale to jest do wytrzymania ,acha na ból głowy spróbuj sobie wypić szklankę zielonej herbaty ( 1 łyżeczka herbaty na szklankę wrzątku i parzyć 5 minut najlepsza liściasta )przed wypiciem przecedzić dodać cytryny i cukru mnie pomaga. Pozdrawiam ,idę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...w nogach i rękach - zdrętwiały kompletnie bez czucia.moje serce mało nie wyskoczyło.ciśnienie 155/95 puls 100.podano mi tlen.czułam że odchodzę.pomyślałam że w domu czekają na mnie dzieci i patrzy na to mój mąż.jego łzy rozpuszczały mój stan,po około 20minutach pomału odchodziły te..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...sekund powodowało ból i zdrętwienie. Ten ból praktycznie wykluczył mnie z wykonywanej wtedy pracy jak i jakiejkolwiek innej pracy gdzie trzeba było ręce trzymać powyżej głowy. Po za tym od zawsze mam bóle głowy, z ich powodu wymęczyłem neurologa aby dał mi skierowanie na rezonans, ale on..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...być. Siedząc w pracy zdrętwiała mi ręka wyladowałam na SOR podali potas bo miałam go mało i podali lek uspokajający ale moja gechennna trwa Mam wspaniałego męż córkę a ja nie mogę sobie poradzić z moimi dolegliwosciami cielesnymi boli mnie wszysko drętwieją nogi ręce robię badania jestem..

Ablacja inaczej

.. ...min koniec uffff Gęba zdrętwiała,gardło podrapane... Poszłam grzecznie na sale z husteczką przy ustach... Położyłam się grzecznie żeby oddech złapać.. ..Proszę może pani juz się zbierać zabieramy na ablacje.. osz ... przeciez ja gadać jeszcze nie mogę...dupa dam rade: ) ) Do golaska mnie..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...go klatka piersiowa zdrętwiała lewa ręaka i nie mógł złapać powietrza.zabrało go pogotowie tam zrobiono badania i postawiono włŚnie tĄ diagnoze wada zastawki aortalnej i mitralnej 1 - go i 2 stopnia z nidomykalnoŚciĄ 2 - giej i powiększenie lewej komory serca. tu gdzie mieszkamy nie ma..

WPW i inne objawy

.. ...dostałam ataku paniki ( zdrętwienie i wykręcenie ). Za miesiąc miałam następny atak i tak kolejny ... do dzisiejszego dnia miałam cztery lub pięć. Jutro mam kolejną gastroskopie. Ale dwa dni temu miałam usg jamy brzusznej i wyszło że na pęcherzu żółciowym mam kamienie,a w lewej nerce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...podczas którego cała zdrętwiałam,trafiłam do szpitala. Oczywiście sama rozmowa z lekarzem który zapewnił mnie że od tego się nie umiera uspokoiła mnie, dostałam propranolol i pojechałam do domu. Doszłam wtedy do wniosku że moja choroba to nie choroba serca tylko umysłu, bierze się z lęku..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...Mrowienie w dłoniach, zdrętwiałe palce, kołatanie serca, olbrzymi ucisk w klatce piersiowej promieniujący też na szyję...Wtedy oczywiście przepełniona paniką wiązałam te objawy z jakąś poważną chorobą, nie wykluczając najgorszego: * może to zawał? W wieku 19 lat??? * Śmiertelnie bałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...lewa ręka całkowicie zdrętwiała, zimna i sina, problemy z widzeniem, uczucie jak bym oglądała jakiś strasznie wolny film, ucisk na klatkę, brak możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu, uczucie niedotlenienia, aż w końcu drgawki całego ciała nóg i głowy. Jak mi trzymano nogi to glowa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 82

.. ...bolącej głowie. Zaczęłam zdrętwieć, mrowienie i zimno zawładnęło całą głową. Wzięłam meliskę i validol na uspokojenie, ale kiedy doszłam do samochododu nagle tak strasznie się wystraszyłam, że w sklepie mogę mieć zawał albo wylew, że uciekłam do domu. Już dłuższy czas skacze mi cisnienie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...bedzie bo ręce już mi zdrętwiały miałem setki a dalej zyję: ) , przytomności nie straciłem ani razu a nawet gdyby to się wydażylo to spokojnie bo organizm jest mądżejszy gdy nasz mózg by się wyłączył na chwilę i wie co ma robić - wszystko wraca do normy Pozdrawiam Zapomniałem jeszcze o..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...chwilowe zaburzenia mowy, zdrętwiała mi szczęka, ręce i nogi, czułem się osłabiony, kręciło mi się w głowi i mnie piekielnie bolała jak by miała mi zaraz wybuchnąć, ciśnienie mi skoczyło i waliło mi serducho. Trafiłem do szpitala porobiono mi badania ( rezonans głowy, EEG głowy, rtg..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...Jasny gwint aż mi serce zdrętwiało. Trzymaj się i zadbaj o siebie, bo jak się już przekonałeś nikt za Ciebie tego nie zrobi. - Lusia1.1 - oto następny przypadek niefrasobliwości lekarzy. Dziewczyno walcz o siebie i nie daj się zbywać. Niech podejmą porządne leczenie. Tak przcież nie może..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...przeżyłam szok, otóż zdrętwiałam patrząc na wielką brunatną plamę i zgrubienie na moim ciele w okolicy wątroby, pomyślałam, że stało mi się coś strasznego ale domowe służby medyczne orzekły, że jest to wylew podskórny czyli wielki siniak.Skojarzyłam to z moim niedawnym wyczynem -..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...świadomości, zupełne zdrętwienie ręki która do tego zrobiła się sina i tak koszmarne zawroty głowy...lekarz na pogotowiu na podstawie EKG stwierdził, że mam serce jak dzwon i że powinnam zażywać ASMAG dziś kolejne EKG już u innego lekarza wykazało dodatkowe skurcze nadkomorowe..

Norma TSH - Str. 4

.. ...złapać oddechu , nogi zdrętwiały mi do kolan a ręce zaczęły cierpnąć i czułam jakby wbijały się w nie małe igiełki trwało to jakieś 40 minut... potem powtórzyło się to 2 razy ale było to trochę łagodniejsze... Zawartość cukru we krwi 44 co w sumie wszystko odpowiadałoby hipoglikemii...

Co się dzieje? nerwica czy coś innego?

.. ...zacznie. Czuję jakby zdrętwienie ciała, pojawai się nagle, jak sobie leżę na kanapie, czy stoję gdzieś w kuchni. Gdy ten atak się zaczyna, serducho wali mi chyba z 200 uderzeń na minutę, wiem, że skacze mi mocno ciśnienie, bo kiedyś sobie zmieżyłem, mam problemy z oddychaniem i odrazu..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...duszność. Na drugi dzień zdrętwiały mi ręce, nogi i twarz. Dziś wiem, że to nerwica serca. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale juz otrzymałam pomoc od rodziny i przyjaciół, wciaż piję melisę a w przypadku kiedy mam największy lęk - biorę hydroxyzynę. Wiem, że na efekty muszę..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...się u mnie mdłości, zdrętwienie całej lewej strony twarzy, języka, ręki. Nie mogłam mówić ani myśleć - nie byłam w stanie powtórzyć nazwy ulicy taksówkarzowi, którego złapałam przed centrum handlowym, bo przy wcześniejszej próbie zamówienia taksówki telefonicznie nie byłam w stanie..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...daje, palce potrafią mi zdrętwieć nagle w środku dnia, zupełnie bez powodu... Czasem u obu rąk, czasem tylko lewa lub prawa... To moja trzecia ciąża, nigdy dotąd tak nie miałam, stąd moje pytanie. Iwa, dzięki za odpowiedź. JEST TO ZESPół cieśni nadgarstka zrób badanie EMG To może być..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...codziennie jak się budze mam zdrętwiałe palce u rąk.. Po odpowiednim rozruszaniu wszystko wraca do normy, ale sam fakt drętwienia palców wydaje się być niepokojący.. Co do przyczyn bardziej przychylił bym się do tego jak i na czym się śpi, bo mam niestety starą i bardzo miękką wersalkę,..

Nerwica żołądka

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...sekretariatu, gdzie zdrętwiał mi język a nogi zrobiły się jak z waty. Ostatecznie mi przeszło po blisko godzinie. Uspokoiłem się i nic więcej mi nie było. Zapomniałem o sprawie. Problem w tym, że na ww. turnieju siatkówki, w momencie wyskoku przed serwem znowu miałem to uczucie w tym..

Drętwienie palców

.. ...palce u rąk w nocy.Dziś zdrętwiały ręce aż do nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten najmniejszy,nie przejmowałam sie tym do..

Szkoła, praca i nerwica, czy tak się da żyć?

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...klatkę piersiową to zdrętwienie. Bałam się bardzxo że zdrętwieje mi zaraz serce i się zatrzyma, np. Potem przyszło na twarz, lewa strona, czułam na poliku drętwienie, potem język, bałam się że mi spucjhnie i się uduszę, potem bałam się że gardło zdrętwiej i oczywiście będzie koniec......

Brak czucia w lewej łopatce

.. ...lewej łopatce. Tak jakby zdrętwienie, brak czucia? Tzn. czuję jak się mocno podrapię albo uderzę, ale jak lekko dotykam to tak jak z ręką na której sie leżało i krew przez trochę nie dopływała, tzn. takie jakby mrowienie. Nie wiem co może być przyczyną, nigdy się tym nie przejmowałem,..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...spuchnięte. Do tego mam zdrętwiałe czubki palców i tylko takie * głuche * , tępe uczucie jak dotykam czegoś - pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Już nie wiem, co mam robić ;( Wszystko na czym mi zależy - czym chcę się zajmować w życiu, co jest moją pasją - robię rękami, a teraz..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...klatce piersiowej i zdrętwiała mi cała lewa ręka. Odstawiłam wiec tabletki i udałam sie na wizytę do kardiologa. Pan doktor zbadał mnie i stwierdził ze nie widzi żadnych niepokojących objawów i jedyne co mi przepisał to magnez. Po magnezie bole może zmniejszyły się odrobinę, ale są wciąż..

Udar 31 lat

.. ...ciała czy też może mogą zdrętwieć obie nogi obie ręce brzuch i usta? Na jednym wypisie mam że wykluczono udar a na innym, bez wywiadu po wykryciu u mnie drożnego otworu owalnego w sercu uznano że to był udar. Jeśli tak to czy duże jest ryzyko ponownego udaru? Mam zamknięte PFo podciągam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 492

.. ...( 180/130 ). W nocy zdrętwiała mi prawa sropa. Do tej pory nie mam w niej prawie czucia, tylko silne mrowienie. Ale to chyba stres. Pisze nieskładnie, ale mam mętlik w głowie. Ale jedno mnie dziwi - po śmierci mamy nie jadłam nic przez prawie trzy tygodnie, a teraz jem i to strasznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 541

.. ...taki silny ),uczucie zdrętwienia oczu,nie moge usiedzieć w jednym miejscu,łzy do oczu same cisna sie po pewnym czasie,senność,nerwowość niesamowita,gorąco na twarzy itd. Co z człowiekiem dzieje się?Dlaczego raz mogłabym szaleć po sklepach,w domku robić wszystko a przyjdzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 553

.. ...głowie,jakoś mną buja,oczy zdrętwiałe.Nie wiem czy będzie jakaś zmiana pogody bo i coś mnie ramię rwie i ręka.Ach życie... wiesz co dorko może to też zależy od podejścia do tej sprawy.Ja nawet gdybym mieszkała na wsi gdzie stałoby 5 domów nie kryłabym się z tą chorobą.Nie wiem taka już..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 599

.. ...cholerny ucisk,uczucie zdrętwiałych oczu,przed oczami lekko zamazany obraz,przeklęta klucha w gardle i jakbym była na jakiejś łajbie.Zaraz idę sobie i synowi zaparzyć melisę. Napewno odniosę się do Waszych postów ale nie dziś.Wybaczcie proszę ale nie mogę usiedzieć już na fotelu,muszę..

Drętwieje mi broda

.. ...poważnie. Mam już tak zdrętwiałą brodę, że aż mi przeszkadza a po przejechaniu paznokciem prawie nic nie czuje!! pomóżcie proszę co to może byc? Mozesz miec porazenie nerwu jakiegostam - dokladnie nie wiem.Zarzywaj wit.B complex - duze ilosci i do tego spraw sobie jakis preparat..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...kręciło mi sie w głowie, zdrętwiały mi usta wtedy i ja się przeraziłam, z opowiadań wiem też że odlatywałam i pielęgniarka nie wiedziała co się dzieje bo nagle zrobiłam się spokojna i się uśmiechałam heh w takiej sytuacji uśmiech na twarzy mieć to trzeba naprawdę być.. a i ciśnienie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...lewa ręka zrobiła się zdrętwiała i strasznie ciężka. Trwało to moment. Okropnosć. Co to jest ? Nerwica ? Nie zdenerwowałam sięprzecież.. JI jak ja mam iść do pracy ? Boję sięto już od 01.03. W pracy będę mieć kontakt z klientkami. Marzyłam o takiej pracy a teraz boję się, że nie podołam...

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...że ze strachu iż umrę zdrętwiały mi ręce i nogi. Z trudem wyszłam z busa. Zamiast do pracy poszłam do wujka do domu, gdzie dostałam drgawek. To wszystko działo w pierwszych dniach okresu. Następnego dnia nie było lepiej. Powstał paniczny lęk przed podróżą busem. Z płaczem w sercu i..

Nerwica w ciąży - Str. 136

.. ...jak trchę przeszły to zdrętwiała mi ręka, a na to pomaga tylko chodzenie, a byłam okropnie zmęczona, w efekcie nie pospałam za wiele, a ręka boli kropnie, do tego jak weszłam przed chwila do pokoju dziewczynek to zasypały mnie rewelacjami jak im się strasznie spało. że się pociły,źle..

Nerwica w ciąży - Str. 226

.. ...problem z zębem jedynka mi zdrętwiała a była zaleczona ale się zrobila ropa w srodę byłam dała antybiotyk do zęba i powiedz ze jak będzie bolałto mam to wyjąc ale nie dałam rady i dzis pojechałam ale była inna stomatolog i wyciagła mi to ale oprocz tego zaczęła komentowac ze takie zęby..

Nieznośne swędzenie nóg i rąk

.. ...Skóra dłoni jest jakby zdrętwiała, a kiedy myję je ciepłą wodą to czuję kłujący piekący ból. Czy ktoś miał podobne objawy i wie co to może być? mam podobne objawy, pieka i swedza mnie dlonie i stopy na skorze nie mam zadnych sladow, przychodzi to * falami * , dochodzi do tego bol stop od..

Paraliż ciała podczas seksu

.. ...nie chciał puścić : ), zdrętwiały mi stopy i twarz, a ręce to mi dosłownie powykręcało, chcialam je strzepać, rozruszac je. czółam się jakbym machała kukutami. strasznie napiete mięśnie. myślalam że mi już to nie przejdzie. ale bardzo pomogło mi jak mnie moj chłopak za ręce trzymał, tak..

Drętwienie lewej ręki

.. ...coś z sercem. mam tak zdrętwiałe opuszki aż szok: - ( pomocy!!! : * - ( Wizyty u lekarza nie odradzam,sugeruje jednak nawiazac konktat z medycyna chinska,Na 5 palcu u reki od strony wewnetrznej pod paznokciem znajduje sie ostatni punkt meridianu serca,/drogi, ktora plynie energia/Jest..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...kołatanie serca i cały zdrętwiałem. Teściowa wezwała karetkę dali mi zastrzyk i kazali się skierować do lekarza. Robiłem EKG i jest ok, tarczyce jest ok i nie wiem co mi w końcu jest. Może ty już wiesz co to może być??? proszę o odpowiedz. lukas1 - 81@o2.pl witam, ja również mam podobne..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...nie mogłam oddychać i zdrętwiała mi lewa ręka, zrobiło mi się bardzo słabo. Mąż zawiózł mnie do przychodni gdzie zrobiono mi kolejne ekg i inna pani doktor ( mojego lekarza niestety nie było ), stwierdziła że nic mi nie jest, i to napewno na tle nerwowym, a słabo mogło mi się zrobić bo..

Dretwienie od kostki do łydki

.. ...Mam taki problem mam zdrętwiałą noge od kostki do łydki juz od czwartku, od srody do czwartku byłem na truskawkach i przez 2 dni przycisnieta mialem prawie cały czas ta noge, ale to chyba nie mozliwe ze 3 dzien juz trzyma od tego ze noga była przycisnieta. Wczesniej miałem podobna..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...cała twarz kark mam zdrętwiały już od kilku dni. mam już dosyć tego stanu borykam sie z tym juz od prawie trzech lat codziennie jak sie budze, to zastanawiam sie jak bede sie czuła w pracy przechodze katusze , nie moge sie na niczym skupić mam luki w pamieci, niczego nie moge sie nauczyc..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...magnetyczny głowy na eeg zdrętwiała mi szyja pod koniec badania od tego wałka pod głową na rezonasie nie mogłam wytrzymać. skóra głowy zdrętwiała mi mniej więcej w połowie badania, wiadomo nie wolno się ruszać. grzecznie leżałam. zaczął się pojawiać ból. na początku niewielki, ale z..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...drętwiejącą lewą ręką tz. mam zdrętwiale dwa palce ( maly i ten następny ) az do samego łokcia poza tym straciłem siłe w ręce niemogę podnieść nic co waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec i nawet nie poczułem..

Ataki paniki z depersonalizacją

.. ...chyba atak - ręce mi zdrętwiały i bałam sie ze sie uduszę.Moze nie powinnam tak zaraz od tego zaczynać ale muszę wam powiedzieć,ze sie nie załamałam,NIE PODDAJE SIE!!!!wzięłam worek i oddychałam spokojnie przez niego,to dobry sposób. A co najważniejsze to wszystko jest nasza..

Ataki paniki z depersonalizacją - Str. 3

.. ...też problemy z mową - zdrętwiała mi twarz.Wezwana karetka zabrała mnie do szpitala gdzie po serii badań zdiagnozowano Panic Attack.Dostałem jakieś proszki o nazwie - Atvan.Mam spory mętlik w głowie bo nie wiem co dalej z tym robić.Powinienem się jakoś leczyć?Oczywiście jestem na..

Ataki paniki, lęki

.. ...dostałam spazm, cała zdrętwiałam, miałam zaciśniety żołądek do granic, usta mi zwiotczały, ledwo mówiłam, nie mogłam sie skupić, bałam, że się uduszę, umrę.. to było STRASZNE. Wcześniej, kiedy przez rok byłam już zdrowa nosiłam przy sobie xanax na wszelki wypadek, baaardzo rzadko go..

Tężyczka, co robić?

.. ...siedział. Zmęczenie, czasem zdrętwienie pleców. I ból w klatce piersiowej. Dziś właśnie wstałam z dość mocnym bólem na wysokości mostka, który rozchodził się trochę na boki. Nie jestem w stanie się teraz ruszać, głównie rękoma, schylać się, wykręcać, głęboko oddychać, bo boli bardziej...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 33

.. ...obudziła mnie tylko zdrętwiała ręka...ostatnio często przysypiam z rękami w dziwnych pozycjach a potem przywracam je do zycia masując: ) żeby mi się chciało tak jak mi sie nie chce... normalnie lenistwo totalne... mecenasów nie ma więc hulaj dusza piekła nie ma : ) a od czwartku ja..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć skoro to cię powala i zagraża twojemu życiu. wiem ja też unikam szpitali choć na obsługę nie mogę zarzekać pozatym ze często pijanych tam..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 91

.. ...za atakiem siedziałam zdrętwiała na tym fotelu.dostałam kłucia w klatce piersiowej nie do wytrzymania.Naprawdę miałam dość.Innes i inne dziewczyny co macie prawka napiszcie proszę czy było cięszko chodzić na wykłady i jazdy?Ja bardzo chciałabym iść na kurs,mieszkam na wsi i przydało by..

Drętwienie języka

.. ...lat,podczas snu,już parę razy zdrętwiał mi język.Czy ktoś wie jaki może być powód.Dziękuje. Zbyt duzo mowisz Jeśli naprawdę powodem drętwienia jęzka podczas snu jest to,że dużo mówię to oznaczałoby,że nie ma czym się martwić.Ale ja dużo nie mówię i naprawdę zaniepokoiło mnie to..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...odpowiedzi. Też doznałem tego zdrętwienia mózgu,moim zdaniem to nerwica.Nerwica to podstepna horoba Mam dokładnie to samo z tym opóźnonym obrazem. Jest mi słabo gdy wpatruję się też w ostre światła, słyszę dużo głosów naraz itd. * Więc byłam u lekarz, wstępne przypuszczenie to..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...mianowicie coś jakby lekkie zdrętwienie dwóch palców każdej dłoni ( coś jakby różnica w dotyku ), lekki ból stawów dłoni ( niezależnie od ruchu )Gastrolog przypisuje Magnez. Dziwne odczucia od strony palców minęły po skończeniu kuracji przeciw wrzodom, bóle stawów jeszcze pozostały jakiś..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...Myślałem że umieram. Zdrętwiało mi całe ciało i twarz. Wszystko dookoła widziałem tak, jak bym oglądał film poklatkowo. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Efekt jak przy stroboskopie, w który się z resztą wpatrywałem. Ciężko było mi cokolwiek chwycić w rękę. Przeszkadzały braki czucia i..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...do domu czułem że mam zdrętwiałe nogi… Przez kilka dni leżałem w domu serce mocno mi biło, osłabiony, pociłem się, czułem lęk, brak apetytu, myślałem co mi jest itd.. To trwało ciągle, osłabienie, nie miałem do niczego chęci na nic ochoty, moja mama zaczeła mi mówić że to coś z..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...w klatce piersiowej, zdrętwiała mi lewa ręka, serce zaczęło bić jak szalone, zrobiło mi się słabo. Po tym czasami brałam leki na uspokojenie. Dodam, że jestem osobą której bardzo często zmieniają się nastroje, często popadam w przygnębienie, jestem podejrzliwa, mam niską samoocene, mam..

Osłabienie mięśni prawych kończyn

.. ...obie konczyny są jakby zdrętwiałe i muszę jak najszybciej z całej siły * wyciągnąć * czy wyprostować kończynę co daje ulgę na jakąś chwile.. Czy ktos odczuwa cos podobnego? Wybieram się do lekarza ale przedtem chcialam zaczerpnąć waszej wstępnej opinii.. nie wiem .. moze to SM ? :( im..

Przerost prawej komory serca

.. ...od dwóch tygodni mam zdrętwiałe dwa palce od zewnętrznej strony dłoni lewej, tak jakby były cały czas zcieerpnięte, takie kolki w nich tylko czuję. bardzo proszę niech ktoś mi powie co jest grane z tym moim sercem Duzo napisalas.Ja mam podobne obiawy przy innej wadzie i tez powiekszone..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...są nie za dobrzy.Mam zdrętwiałe palce u prawej ręki tz.mały palec i średni 4,5 mam w nich czucie ale nie dokońca takie jak miałem - mały palec prostuje ale nie do końca powyżej małego palca czuje też zdrentwiałą renke,ale do nadgarstka prosze o pomoc w tej sprawie bo bardzo mi to dokucza..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...często budziłem się ze zdrętwiałymi palcami dłoni a mianowicie małym i serdecznym czasem zdrętwienie sięgało aż łokcia. Był to dość stresujący tryb życia, dieta była raczej mało zdrowa i nieregularna i na dodatek jestem nałogowym palaczem od przeszło 9 lat ( min. paczka dziennie a czasem..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...klatce. Jeszcze mam zdrętwiałą lewą pierś i czasami trochę zaboli. Rzuciłem palenie po 37 latach, tzn od czasu zawału 03.09.09. Staram się dobrze odżywiać, tzn. zdrowo: mięso indycze, lub pierś z kurczaka ( 2 - 3 razy w tygodniu ),orzechy,migdały, sok pomidorowy,serek wiejski,..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...tyłu głowy są jakby zdrętwiałe. Chce się od was kochani dowiedzieć czy jak mnie bolała głowa przez prawie 2 lata aż do teraz i ciągle tylko nerwy,stres to może dojść do jakiś komplikacji w odczuciu. Od tamtego czasu coś zaczynam wyraźnie coraz słabo czuć , zimno mi i ten ból czuje go..

Mrowienie i osłabienie kończyn

.. ...przechodziłam. Kiedyś, w mieście, zdrętwiała mi połowa ciała, łącznie z głową. W czasie snu , gdy ciało długo jest w jednej pozycji, mrowienie nasila się. Zastanawia mnie tylko dlaczego u Ciebie zawsze po przebudzeniu. Ja budziłam się o różnych godzinach, miałam też kurcze łydek. Wiem,..

Ból w klatce piersiowej po lewej stronie

.. ...napić. W tym momencie zdrętwiał mi prawa ręka. Taki stan utrzymywał się przez ok.godziny ale powoli ustępował ale nie do końca. Po wystartowaniu samolotem za ok.kolejne pół godziny zaczęło mnie boleć w klatce piersiowej po lewej stronie. Ból był dość silny i trwał przez cały lot. Teraz..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...objawia się następująco: - zdrętwieniem lewego policzka i lewej ręki, - uczuciem zimna lub gorąca, - kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę,..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...objawów to miałam ostatnio zdrętwiały język i lekko usta - głupie uczucie naprawdę,ale to pikuś to tych silnych zawrotów głowy,kołatań serca itd najbardziej nie lubię jak mi się nagle słabo robi,coś mnie kluje przy sercu itd boję się wtedy,ze na pogotowie będę musiała jechać,a tam mi już..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 21

.. ...niczego dopadło mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała wiec panika jeszcze większa ze względu ze byłam sama w domu z 2 moich małych dzieci . Byłam przerażona nie wiedziałam co się dzieje czy to zawał czy co??!! Sama wezwałam pogotowie ; pani która przyjmowała..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...dziś obudziłam się ze zdrętwiałym językiem i w tym miejscu gzie jest zdrętwiały jest bardzo czerwony,lekkie zawroty głowy i wiecie od dłuższego czasu normalnie bolą mnie nogi - a kiedyś ktoś mi powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to..

Brak tchu

.. ...zlekceważymy pewnego ranka zdrętwieje nie tylko połowa twarzy,ale i całego ciała.Trudno coś orzec,jeśli nic nie wiadomo o pacjencie.I nie odpowiedział na w. w. pytania.A może już w szpitalu? Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Nie jestem w szpitalu jestem w domu i robie chyba dobra mine do..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...jedna z jego pięt jest zdrętwiała. To przeraziło go bardzo. Wiedział bowiem, że zdrętwienie części ciała jest charakterystycznym objawem trądu. Dr Brand był sławny dzięki swoim wzmacniającym operacjom ludzi trędowatych w Indiach. Przekonał się i swój personel, że trąd nie jest zaraźliwy..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...lżej, lecz non stop są zdrętwiałe te części które opisuje Drętwienie to opisuje tak : To jest takie jak by połowiczny brak czucia, stwardniała skóra mięśnie twarzy , naciąganie skóry i mięśni twarzy , mocne kurczenie się , tak jak bym nie czul twarzy w ogóle, dziwi mnie tylko to że czuje..