Zdrętwiałe ręce

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...problem wsiąść do auta bo zdrętwiały mi nogi i ręce. Po dojeżdzie do szpitala nie dałem już rady wysiąść z samochodu. Podłączyli mnie pod aparaturę i wówczas dowiedziałem się że to jest częstoskurcz napadowy ( tahykardia paroxsysmalis ). W szpitalu zostałem uziemniony na 3 tygodnie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...Trwało bardzo krótko, ale zdrętwiała mi ręka ( miałam wrażenie, że nie mam kości ) i policzek. Bardzo się przestraszyłam, a następnego dnia odczuwałam jeszcze takie nieprzyjemne mrowienia w całej ręce i dłoni. Nie wiem, czy stało się tak przez wadę kręgosłupa, czt było to na tle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...z przyjaciółmi nagle zdrętwiały mi ręce, szczęka, kark i potem już poszło lawinowo : - ( Koleżanka * N * nie daje za wygraną : - ( Poszłam dziś do lekarza i on przewiduje, że te moje zaburzenia ( oprócz nerwicy oczywiście ) mogą świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 614

.. ...Od kilku dni rano mam zdrętwiałe ręce... prawa ręka jest dzis zdrętwiała od rana... nie wiem czy to guz czy tylko lęk przed nim. Poza tym mam zawroty głowy. Boję się że zemdleję itp. Pamiętam że kiedy byłam małą dziewczynką także bardzo bałam się guza mózgu. Budziłam się w nocy i..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...być. Siedząc w pracy zdrętwiała mi ręka wyladowałam na SOR podali potas bo miałam go mało i podali lek uspokajający ale moja gechennna trwa Mam wspaniałego męż córkę a ja nie mogę sobie poradzić z moimi dolegliwosciami cielesnymi boli mnie wszysko drętwieją nogi ręce robię badania jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 302

.. ...kolatanie serca i dwa razy zdrętwiały mi ręce mama wezwala pogotowie stwierdzili nerwice serca lekarz rodzinny tez to potwierdzil na początek dostalam hydrokxyzyne później bellergot ale to mi nie pomaga napisz jakie leki dostalas ze ci przeszlo na tak dlugi czas to byl lek antydepresyjny..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...chwilowe zaburzenia mowy, zdrętwiała mi szczęka, ręce i nogi, czułem się osłabiony, kręciło mi się w głowi i mnie piekielnie bolała jak by miała mi zaraz wybuchnąć, ciśnienie mi skoczyło i waliło mi serducho. Trafiłem do szpitala porobiono mi badania ( rezonans głowy, EEG głowy, rtg..

Norma TSH - Str. 4

.. ...złapać oddechu , nogi zdrętwiały mi do kolan a ręce zaczęły cierpnąć i czułam jakby wbijały się w nie małe igiełki trwało to jakieś 40 minut... potem powtórzyło się to 2 razy ale było to trochę łagodniejsze... Zawartość cukru we krwi 44 co w sumie wszystko odpowiadałoby hipoglikemii...

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...duszność. Na drugi dzień zdrętwiały mi ręce, nogi i twarz. Dziś wiem, że to nerwica serca. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale juz otrzymałam pomoc od rodziny i przyjaciół, wciaż piję melisę a w przypadku kiedy mam największy lęk - biorę hydroxyzynę. Wiem, że na efekty muszę..

Drętwienie palców

.. ...palce u rąk w nocy.Dziś zdrętwiały ręce aż do nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten najmniejszy,nie przejmowałam sie tym do..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...że ze strachu iż umrę zdrętwiały mi ręce i nogi. Z trudem wyszłam z busa. Zamiast do pracy poszłam do wujka do domu, gdzie dostałam drgawek. To wszystko działo w pierwszych dniach okresu. Następnego dnia nie było lepiej. Powstał paniczny lęk przed podróżą busem. Z płaczem w sercu i..

Paraliż ciała podczas seksu

.. ...nie chciał puścić : ), zdrętwiały mi stopy i twarz, a ręce to mi dosłownie powykręcało, chcialam je strzepać, rozruszac je. czółam się jakbym machała kukutami. strasznie napiete mięśnie. myślalam że mi już to nie przejdzie. ale bardzo pomogło mi jak mnie moj chłopak za ręce trzymał, tak..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...drętwiejącą lewą ręką tz. mam zdrętwiale dwa palce ( maly i ten następny ) az do samego łokcia poza tym straciłem siłe w ręce niemogę podnieść nic co waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec i nawet nie poczułem..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć skoro to cię powala i zagraża twojemu życiu. wiem ja też unikam szpitali choć na obsługę nie mogę zarzekać pozatym ze często pijanych tam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...dziś obudziłam się ze zdrętwiałym językiem i w tym miejscu gzie jest zdrętwiały jest bardzo czerwony,lekkie zawroty głowy i wiecie od dłuższego czasu normalnie bolą mnie nogi - a kiedyś ktoś mi powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...wietrzonej sali, że zdrętwiały mi ręce, czułam się bardzo słabo i ledwo kontaktowałam. ból głowy jest stały, potrafi utrzymywać się przez kilka dni, z krótkimi przerwami 1 - 2 dni byłam 2 razy w przychodni, za pierwszym razem dostałam antybiotyk ( wtedy nie miałam problemów z oddychaniem..

Atak nerwicy !!

.. ...ataku było mi duszno, zdrętwiały mi ręce oblał mnie zimny pot i taki straszny lęk ze to koniec !!Trafiłam na pogotowie zrobili ekg i niby ok dostałam cos na uspokojenie i spokojnie zasnełam !! Potem coraz częsciej pojawiały sie te ataki zrobiłam badania krwi i echo serca - ok !! ale od..