Zdrętwiały

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...skóry. na rezonasie zdrętwiała mi cała skóra głowy plecy i pośladki. mam jakąś dziwną nadwrażiwość skóry a na tych stołach jest twardo. nogi mi drętwieją po 10 minutach jak leże na płasko nawet w łóżku i są lodowate - coś mam nie tak. nie wytrzymam i nie moge mieć znieczuleń miejscowych..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...problem wsiąść do auta bo zdrętwiały mi nogi i ręce. Po dojeżdzie do szpitala nie dałem już rady wysiąść z samochodu. Podłączyli mnie pod aparaturę i wówczas dowiedziałem się że to jest częstoskurcz napadowy ( tahykardia paroxsysmalis ). W szpitalu zostałem uziemniony na 3 tygodnie,..

Echo serca - Str. 50

.. ...utraty świadomości, ale zdrętwiałam cała ( lącznie z ustami i językiem ). Przeszłam dignostykę w kierunku PFO ( TK, MR, perfuzja mózgu, echo przezprzełykowe oraz szereg innych badań ). U Ciebie raczej na MR wyszłoby jeśli to miałyby byc mikro udary ( np. TIA ), jeśli są częste zostawiają..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...Po ostatnim, miałam zdrętwiałą lewą rękę przez blisko tydzień. ale jak zaczęłam się w nocy moczyć to odstawiłam:/ Dosyć wstydliwy temat, ale nic na to nie poradzę i wydaje mi się że nie jestem z tym sama. Dodam , że takie obiawy miałam po połączeniu Mobemidy z Deprexoletem. Także radzę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...środku kości, twarz mi zdrętwiała, nawet nie mogłam słowa powiedzieć. Mój Marcin myślał, ze się wygłupiam, a ja z wielkim trudem - jak człowiek po wylewie - wybąkałam, ze to nie żarty, coś się ze mną dzieje. Nagle przeszło, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wpadłam w panikę,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...Trwało bardzo krótko, ale zdrętwiała mi ręka ( miałam wrażenie, że nie mam kości ) i policzek. Bardzo się przestraszyłam, a następnego dnia odczuwałam jeszcze takie nieprzyjemne mrowienia w całej ręce i dłoni. Nie wiem, czy stało się tak przez wadę kręgosłupa, czt było to na tle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...z przyjaciółmi nagle zdrętwiały mi ręce, szczęka, kark i potem już poszło lawinowo : - ( Koleżanka * N * nie daje za wygraną : - ( Poszłam dziś do lekarza i on przewiduje, że te moje zaburzenia ( oprócz nerwicy oczywiście ) mogą świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej,..

Ablacja Łódź - Str. 2

.. ...plecy mi zdrętwiały ). Po za tym ok - na jutro do wypisu i powrót do domu. Jeżeli ktoś chce więcej info podaje tel. 606 - 900 - 801. Witam ponownie. Już jestem w domu !!!! Nic wiecej dodawać nie trzeba...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...dziwnie moje szczęki jakby zdrętwiałe ale to jest do wytrzymania ,acha na ból głowy spróbuj sobie wypić szklankę zielonej herbaty ( 1 łyżeczka herbaty na szklankę wrzątku i parzyć 5 minut najlepsza liściasta )przed wypiciem przecedzić dodać cytryny i cukru mnie pomaga. Pozdrawiam ,idę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...w nogach i rękach - zdrętwiały kompletnie bez czucia.moje serce mało nie wyskoczyło.ciśnienie 155/95 puls 100.podano mi tlen.czułam że odchodzę.pomyślałam że w domu czekają na mnie dzieci i patrzy na to mój mąż.jego łzy rozpuszczały mój stan,po około 20minutach pomału odchodziły te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...przewlekły,raz mi pół języka zdrętwiało,najgorsze to otępienie jakbym cały drętwiał od czubka głowy po palce u stóp.Zaczęła się lekka panika .17 dni byłem.Rezonans głowy nic,dzięki Bogu,rezonans kręgosłupa całego - trochę pocharatany po upadkach i urazach jednak oni twierdzą ,że te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 43

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...być. Siedząc w pracy zdrętwiała mi ręka wyladowałam na SOR podali potas bo miałam go mało i podali lek uspokajający ale moja gechennna trwa Mam wspaniałego męż córkę a ja nie mogę sobie poradzić z moimi dolegliwosciami cielesnymi boli mnie wszysko drętwieją nogi ręce robię badania jestem..

Ablacja inaczej

.. ...min koniec uffff Gęba zdrętwiała,gardło podrapane... Poszłam grzecznie na sale z husteczką przy ustach... Położyłam się grzecznie żeby oddech złapać.. ..Proszę może pani juz się zbierać zabieramy na ablacje.. osz ... przeciez ja gadać jeszcze nie mogę...dupa dam rade: ) ) Do golaska mnie..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...go klatka piersiowa zdrętwiała lewa ręaka i nie mógł złapać powietrza.zabrało go pogotowie tam zrobiono badania i postawiono włŚnie tĄ diagnoze wada zastawki aortalnej i mitralnej 1 - go i 2 stopnia z nidomykalnoŚciĄ 2 - giej i powiększenie lewej komory serca. tu gdzie mieszkamy nie ma..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...podczas którego cała zdrętwiałam,trafiłam do szpitala. Oczywiście sama rozmowa z lekarzem który zapewnił mnie że od tego się nie umiera uspokoiła mnie, dostałam propranolol i pojechałam do domu. Doszłam wtedy do wniosku że moja choroba to nie choroba serca tylko umysłu, bierze się z lęku..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...Mrowienie w dłoniach, zdrętwiałe palce, kołatanie serca, olbrzymi ucisk w klatce piersiowej promieniujący też na szyję...Wtedy oczywiście przepełniona paniką wiązałam te objawy z jakąś poważną chorobą, nie wykluczając najgorszego: * może to zawał? W wieku 19 lat??? * Śmiertelnie bałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...lewa ręka całkowicie zdrętwiała, zimna i sina, problemy z widzeniem, uczucie jak bym oglądała jakiś strasznie wolny film, ucisk na klatkę, brak możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu, uczucie niedotlenienia, aż w końcu drgawki całego ciała nóg i głowy. Jak mi trzymano nogi to glowa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 139

.. ...uśpiony,ale cały czas czuję zdrętwiałą półkulę głowy,bo przeważnie boli mnie jedna strona,tak strasznie kłuje i pulsuje.Czasem myśle że to coś innego.Pozdrawiam was dziewczyny,Aniu Aga ma rację musisz próbować chociaż małe porcje zjadać żeby nie popaść w anoreksję albo jeszcze cos..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...bedzie bo ręce już mi zdrętwiały miałem setki a dalej zyję: ) , przytomności nie straciłem ani razu a nawet gdyby to się wydażylo to spokojnie bo organizm jest mądżejszy gdy nasz mózg by się wyłączył na chwilę i wie co ma robić - wszystko wraca do normy Pozdrawiam Zapomniałem jeszcze o..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...chwilowe zaburzenia mowy, zdrętwiała mi szczęka, ręce i nogi, czułem się osłabiony, kręciło mi się w głowi i mnie piekielnie bolała jak by miała mi zaraz wybuchnąć, ciśnienie mi skoczyło i waliło mi serducho. Trafiłem do szpitala porobiono mi badania ( rezonans głowy, EEG głowy, rtg..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...Jasny gwint aż mi serce zdrętwiało. Trzymaj się i zadbaj o siebie, bo jak się już przekonałeś nikt za Ciebie tego nie zrobi. - Lusia1.1 - oto następny przypadek niefrasobliwości lekarzy. Dziewczyno walcz o siebie i nie daj się zbywać. Niech podejmą porządne leczenie. Tak przcież nie może..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...przeżyłam szok, otóż zdrętwiałam patrząc na wielką brunatną plamę i zgrubienie na moim ciele w okolicy wątroby, pomyślałam, że stało mi się coś strasznego ale domowe służby medyczne orzekły, że jest to wylew podskórny czyli wielki siniak.Skojarzyłam to z moim niedawnym wyczynem -..

Norma TSH - Str. 4

.. ...złapać oddechu , nogi zdrętwiały mi do kolan a ręce zaczęły cierpnąć i czułam jakby wbijały się w nie małe igiełki trwało to jakieś 40 minut... potem powtórzyło się to 2 razy ale było to trochę łagodniejsze... Zawartość cukru we krwi 44 co w sumie wszystko odpowiadałoby hipoglikemii...

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...duszność. Na drugi dzień zdrętwiały mi ręce, nogi i twarz. Dziś wiem, że to nerwica serca. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale juz otrzymałam pomoc od rodziny i przyjaciół, wciaż piję melisę a w przypadku kiedy mam największy lęk - biorę hydroxyzynę. Wiem, że na efekty muszę..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...codziennie jak się budze mam zdrętwiałe palce u rąk.. Po odpowiednim rozruszaniu wszystko wraca do normy, ale sam fakt drętwienia palców wydaje się być niepokojący.. Co do przyczyn bardziej przychylił bym się do tego jak i na czym się śpi, bo mam niestety starą i bardzo miękką wersalkę,..

Nerwica żołądka

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...sekretariatu, gdzie zdrętwiał mi język a nogi zrobiły się jak z waty. Ostatecznie mi przeszło po blisko godzinie. Uspokoiłem się i nic więcej mi nie było. Zapomniałem o sprawie. Problem w tym, że na ww. turnieju siatkówki, w momencie wyskoku przed serwem znowu miałem to uczucie w tym..

Drętwienie palców

.. ...palce u rąk w nocy.Dziś zdrętwiały ręce aż do nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten najmniejszy,nie przejmowałam sie tym do..

Szkoła, praca i nerwica, czy tak się da żyć?

.. ...zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas głodu,czułem się cały czas przepełniony nie mogłem chwilami patrzeć na jedzenie,chudłem w..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...spuchnięte. Do tego mam zdrętwiałe czubki palców i tylko takie * głuche * , tępe uczucie jak dotykam czegoś - pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Już nie wiem, co mam robić ;( Wszystko na czym mi zależy - czym chcę się zajmować w życiu, co jest moją pasją - robię rękami, a teraz..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...klatce piersiowej i zdrętwiała mi cała lewa ręka. Odstawiłam wiec tabletki i udałam sie na wizytę do kardiologa. Pan doktor zbadał mnie i stwierdził ze nie widzi żadnych niepokojących objawów i jedyne co mi przepisał to magnez. Po magnezie bole może zmniejszyły się odrobinę, ale są wciąż..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 492

.. ...( 180/130 ). W nocy zdrętwiała mi prawa sropa. Do tej pory nie mam w niej prawie czucia, tylko silne mrowienie. Ale to chyba stres. Pisze nieskładnie, ale mam mętlik w głowie. Ale jedno mnie dziwi - po śmierci mamy nie jadłam nic przez prawie trzy tygodnie, a teraz jem i to strasznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 553

.. ...głowie,jakoś mną buja,oczy zdrętwiałe.Nie wiem czy będzie jakaś zmiana pogody bo i coś mnie ramię rwie i ręka.Ach życie... wiesz co dorko może to też zależy od podejścia do tej sprawy.Ja nawet gdybym mieszkała na wsi gdzie stałoby 5 domów nie kryłabym się z tą chorobą.Nie wiem taka już..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 599

.. ...cholerny ucisk,uczucie zdrętwiałych oczu,przed oczami lekko zamazany obraz,przeklęta klucha w gardle i jakbym była na jakiejś łajbie.Zaraz idę sobie i synowi zaparzyć melisę. Napewno odniosę się do Waszych postów ale nie dziś.Wybaczcie proszę ale nie mogę usiedzieć już na fotelu,muszę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 639

.. ...noga do kolana jest zdrętwiała.Normalnie mam dziewczyny dość.Jestem niewyspana,zmęczona a jeszcze pogoda do bani...tylko spałby człowiek.Dobrze,że do szkoły dopiero dzieci idą w środę.Ale i tak pozadawali jak szaleni.Syn ma aż 4 sprawdziany do których musi się przygotowywać.Chłopak jest..

Drętwieje mi broda

.. ...poważnie. Mam już tak zdrętwiałą brodę, że aż mi przeszkadza a po przejechaniu paznokciem prawie nic nie czuje!! pomóżcie proszę co to może byc? Mozesz miec porazenie nerwu jakiegostam - dokladnie nie wiem.Zarzywaj wit.B complex - duze ilosci i do tego spraw sobie jakis preparat..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...kręciło mi sie w głowie, zdrętwiały mi usta wtedy i ja się przeraziłam, z opowiadań wiem też że odlatywałam i pielęgniarka nie wiedziała co się dzieje bo nagle zrobiłam się spokojna i się uśmiechałam heh w takiej sytuacji uśmiech na twarzy mieć to trzeba naprawdę być.. a i ciśnienie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...lewa ręka zrobiła się zdrętwiała i strasznie ciężka. Trwało to moment. Okropnosć. Co to jest ? Nerwica ? Nie zdenerwowałam sięprzecież.. JI jak ja mam iść do pracy ? Boję sięto już od 01.03. W pracy będę mieć kontakt z klientkami. Marzyłam o takiej pracy a teraz boję się, że nie podołam...

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...że ze strachu iż umrę zdrętwiały mi ręce i nogi. Z trudem wyszłam z busa. Zamiast do pracy poszłam do wujka do domu, gdzie dostałam drgawek. To wszystko działo w pierwszych dniach okresu. Następnego dnia nie było lepiej. Powstał paniczny lęk przed podróżą busem. Z płaczem w sercu i..

Nerwica w ciąży - Str. 136

.. ...jak trchę przeszły to zdrętwiała mi ręka, a na to pomaga tylko chodzenie, a byłam okropnie zmęczona, w efekcie nie pospałam za wiele, a ręka boli kropnie, do tego jak weszłam przed chwila do pokoju dziewczynek to zasypały mnie rewelacjami jak im się strasznie spało. że się pociły,źle..

Nerwica w ciąży - Str. 226

.. ...problem z zębem jedynka mi zdrętwiała a była zaleczona ale się zrobila ropa w srodę byłam dała antybiotyk do zęba i powiedz ze jak będzie bolałto mam to wyjąc ale nie dałam rady i dzis pojechałam ale była inna stomatolog i wyciagła mi to ale oprocz tego zaczęła komentowac ze takie zęby..

Nieznośne swędzenie nóg i rąk

.. ...Skóra dłoni jest jakby zdrętwiała, a kiedy myję je ciepłą wodą to czuję kłujący piekący ból. Czy ktoś miał podobne objawy i wie co to może być? mam podobne objawy, pieka i swedza mnie dlonie i stopy na skorze nie mam zadnych sladow, przychodzi to * falami * , dochodzi do tego bol stop od..

Paraliż ciała podczas seksu

.. ...nie chciał puścić : ), zdrętwiały mi stopy i twarz, a ręce to mi dosłownie powykręcało, chcialam je strzepać, rozruszac je. czółam się jakbym machała kukutami. strasznie napiete mięśnie. myślalam że mi już to nie przejdzie. ale bardzo pomogło mi jak mnie moj chłopak za ręce trzymał, tak..

Drętwienie lewej ręki

.. ...coś z sercem. mam tak zdrętwiałe opuszki aż szok: - ( pomocy!!! : * - ( Wizyty u lekarza nie odradzam,sugeruje jednak nawiazac konktat z medycyna chinska,Na 5 palcu u reki od strony wewnetrznej pod paznokciem znajduje sie ostatni punkt meridianu serca,/drogi, ktora plynie energia/Jest..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...kołatanie serca i cały zdrętwiałem. Teściowa wezwała karetkę dali mi zastrzyk i kazali się skierować do lekarza. Robiłem EKG i jest ok, tarczyce jest ok i nie wiem co mi w końcu jest. Może ty już wiesz co to może być??? proszę o odpowiedz. lukas1 - 81@o2.pl witam, ja również mam podobne..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...nie mogłam oddychać i zdrętwiała mi lewa ręka, zrobiło mi się bardzo słabo. Mąż zawiózł mnie do przychodni gdzie zrobiono mi kolejne ekg i inna pani doktor ( mojego lekarza niestety nie było ), stwierdziła że nic mi nie jest, i to napewno na tle nerwowym, a słabo mogło mi się zrobić bo..

Dretwienie od kostki do łydki

.. ...Mam taki problem mam zdrętwiałą noge od kostki do łydki juz od czwartku, od srody do czwartku byłem na truskawkach i przez 2 dni przycisnieta mialem prawie cały czas ta noge, ale to chyba nie mozliwe ze 3 dzien juz trzyma od tego ze noga była przycisnieta. Wczesniej miałem podobna..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...cała twarz kark mam zdrętwiały już od kilku dni. mam już dosyć tego stanu borykam sie z tym juz od prawie trzech lat codziennie jak sie budze, to zastanawiam sie jak bede sie czuła w pracy przechodze katusze , nie moge sie na niczym skupić mam luki w pamieci, niczego nie moge sie nauczyc..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...magnetyczny głowy na eeg zdrętwiała mi szyja pod koniec badania od tego wałka pod głową na rezonasie nie mogłam wytrzymać. skóra głowy zdrętwiała mi mniej więcej w połowie badania, wiadomo nie wolno się ruszać. grzecznie leżałam. zaczął się pojawiać ból. na początku niewielki, ale z..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...drętwiejącą lewą ręką tz. mam zdrętwiale dwa palce ( maly i ten następny ) az do samego łokcia poza tym straciłem siłe w ręce niemogę podnieść nic co waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec i nawet nie poczułem..

Ataki paniki z depersonalizacją

.. ...chyba atak - ręce mi zdrętwiały i bałam sie ze sie uduszę.Moze nie powinnam tak zaraz od tego zaczynać ale muszę wam powiedzieć,ze sie nie załamałam,NIE PODDAJE SIE!!!!wzięłam worek i oddychałam spokojnie przez niego,to dobry sposób. A co najważniejsze to wszystko jest nasza..

Ataki paniki z depersonalizacją - Str. 3

.. ...też problemy z mową - zdrętwiała mi twarz.Wezwana karetka zabrała mnie do szpitala gdzie po serii badań zdiagnozowano Panic Attack.Dostałem jakieś proszki o nazwie - Atvan.Mam spory mętlik w głowie bo nie wiem co dalej z tym robić.Powinienem się jakoś leczyć?Oczywiście jestem na..

Ataki paniki, lęki

.. ...dostałam spazm, cała zdrętwiałam, miałam zaciśniety żołądek do granic, usta mi zwiotczały, ledwo mówiłam, nie mogłam sie skupić, bałam, że się uduszę, umrę.. to było STRASZNE. Wcześniej, kiedy przez rok byłam już zdrowa nosiłam przy sobie xanax na wszelki wypadek, baaardzo rzadko go..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 33

.. ...obudziła mnie tylko zdrętwiała ręka...ostatnio często przysypiam z rękami w dziwnych pozycjach a potem przywracam je do zycia masując: ) żeby mi się chciało tak jak mi sie nie chce... normalnie lenistwo totalne... mecenasów nie ma więc hulaj dusza piekła nie ma : ) a od czwartku ja..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć skoro to cię powala i zagraża twojemu życiu. wiem ja też unikam szpitali choć na obsługę nie mogę zarzekać pozatym ze często pijanych tam..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 91

.. ...za atakiem siedziałam zdrętwiała na tym fotelu.dostałam kłucia w klatce piersiowej nie do wytrzymania.Naprawdę miałam dość.Innes i inne dziewczyny co macie prawka napiszcie proszę czy było cięszko chodzić na wykłady i jazdy?Ja bardzo chciałabym iść na kurs,mieszkam na wsi i przydało by..

Drętwienie języka

.. ...lat,podczas snu,już parę razy zdrętwiał mi język.Czy ktoś wie jaki może być powód.Dziękuje. Zbyt duzo mowisz Jeśli naprawdę powodem drętwienia jęzka podczas snu jest to,że dużo mówię to oznaczałoby,że nie ma czym się martwić.Ale ja dużo nie mówię i naprawdę zaniepokoiło mnie to..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...Myślałem że umieram. Zdrętwiało mi całe ciało i twarz. Wszystko dookoła widziałem tak, jak bym oglądał film poklatkowo. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Efekt jak przy stroboskopie, w który się z resztą wpatrywałem. Ciężko było mi cokolwiek chwycić w rękę. Przeszkadzały braki czucia i..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...do domu czułem że mam zdrętwiałe nogi… Przez kilka dni leżałem w domu serce mocno mi biło, osłabiony, pociłem się, czułem lęk, brak apetytu, myślałem co mi jest itd.. To trwało ciągle, osłabienie, nie miałem do niczego chęci na nic ochoty, moja mama zaczeła mi mówić że to coś z..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...w klatce piersiowej, zdrętwiała mi lewa ręka, serce zaczęło bić jak szalone, zrobiło mi się słabo. Po tym czasami brałam leki na uspokojenie. Dodam, że jestem osobą której bardzo często zmieniają się nastroje, często popadam w przygnębienie, jestem podejrzliwa, mam niską samoocene, mam..

Osłabienie mięśni prawych kończyn

.. ...obie konczyny są jakby zdrętwiałe i muszę jak najszybciej z całej siły * wyciągnąć * czy wyprostować kończynę co daje ulgę na jakąś chwile.. Czy ktos odczuwa cos podobnego? Wybieram się do lekarza ale przedtem chcialam zaczerpnąć waszej wstępnej opinii.. nie wiem .. moze to SM ? :( im..

Przerost prawej komory serca

.. ...od dwóch tygodni mam zdrętwiałe dwa palce od zewnętrznej strony dłoni lewej, tak jakby były cały czas zcieerpnięte, takie kolki w nich tylko czuję. bardzo proszę niech ktoś mi powie co jest grane z tym moim sercem Duzo napisalas.Ja mam podobne obiawy przy innej wadzie i tez powiekszone..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...długopisu,najgorzej zdrętwiały jest mały palec u prawej ręki. A nie jezdzisz do pracy ( albo po pracy ) na rowerze ? Napisz na czym polega Twoja praca - czy aby prawa reka nie narazona jest w niej na dugotrwaly ucisk. Czy dretwienie rozpoczelo sie stopniowo od opuszkow palcow czy tez..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...często budziłem się ze zdrętwiałymi palcami dłoni a mianowicie małym i serdecznym czasem zdrętwienie sięgało aż łokcia. Był to dość stresujący tryb życia, dieta była raczej mało zdrowa i nieregularna i na dodatek jestem nałogowym palaczem od przeszło 9 lat ( min. paczka dziennie a czasem..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...klatce. Jeszcze mam zdrętwiałą lewą pierś i czasami trochę zaboli. Rzuciłem palenie po 37 latach, tzn od czasu zawału 03.09.09. Staram się dobrze odżywiać, tzn. zdrowo: mięso indycze, lub pierś z kurczaka ( 2 - 3 razy w tygodniu ),orzechy,migdały, sok pomidorowy,serek wiejski,..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...tyłu głowy są jakby zdrętwiałe. Chce się od was kochani dowiedzieć czy jak mnie bolała głowa przez prawie 2 lata aż do teraz i ciągle tylko nerwy,stres to może dojść do jakiś komplikacji w odczuciu. Od tamtego czasu coś zaczynam wyraźnie coraz słabo czuć , zimno mi i ten ból czuje go..

Mrowienie i osłabienie kończyn

.. ...przechodziłam. Kiedyś, w mieście, zdrętwiała mi połowa ciała, łącznie z głową. W czasie snu , gdy ciało długo jest w jednej pozycji, mrowienie nasila się. Zastanawia mnie tylko dlaczego u Ciebie zawsze po przebudzeniu. Ja budziłam się o różnych godzinach, miałam też kurcze łydek. Wiem,..

Ból w klatce piersiowej po lewej stronie

.. ...napić. W tym momencie zdrętwiał mi prawa ręka. Taki stan utrzymywał się przez ok.godziny ale powoli ustępował ale nie do końca. Po wystartowaniu samolotem za ok.kolejne pół godziny zaczęło mnie boleć w klatce piersiowej po lewej stronie. Ból był dość silny i trwał przez cały lot. Teraz..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...objawów to miałam ostatnio zdrętwiały język i lekko usta - głupie uczucie naprawdę,ale to pikuś to tych silnych zawrotów głowy,kołatań serca itd najbardziej nie lubię jak mi się nagle słabo robi,coś mnie kluje przy sercu itd boję się wtedy,ze na pogotowie będę musiała jechać,a tam mi już..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 21

.. ...niczego dopadło mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała wiec panika jeszcze większa ze względu ze byłam sama w domu z 2 moich małych dzieci . Byłam przerażona nie wiedziałam co się dzieje czy to zawał czy co??!! Sama wezwałam pogotowie ; pani która przyjmowała..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...dziś obudziłam się ze zdrętwiałym językiem i w tym miejscu gzie jest zdrętwiały jest bardzo czerwony,lekkie zawroty głowy i wiecie od dłuższego czasu normalnie bolą mnie nogi - a kiedyś ktoś mi powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...jedna z jego pięt jest zdrętwiała. To przeraziło go bardzo. Wiedział bowiem, że zdrętwienie części ciała jest charakterystycznym objawem trądu. Dr Brand był sławny dzięki swoim wzmacniającym operacjom ludzi trędowatych w Indiach. Przekonał się i swój personel, że trąd nie jest zaraźliwy..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...lżej, lecz non stop są zdrętwiałe te części które opisuje Drętwienie to opisuje tak : To jest takie jak by połowiczny brak czucia, stwardniała skóra mięśnie twarzy , naciąganie skóry i mięśni twarzy , mocne kurczenie się , tak jak bym nie czul twarzy w ogóle, dziwi mnie tylko to że czuje..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...wietrzonej sali, że zdrętwiały mi ręce, czułam się bardzo słabo i ledwo kontaktowałam. ból głowy jest stały, potrafi utrzymywać się przez kilka dni, z krótkimi przerwami 1 - 2 dni byłam 2 razy w przychodni, za pierwszym razem dostałam antybiotyk ( wtedy nie miałam problemów z oddychaniem..

Lęki przed jazdą samochodem

.. ...się zielony,ręce mi zdrętwialy.Mam tak tylko jak jeżdżę samemu.Jak jadę z kimś to wtedy wiem że nawet jakby mi coś się zaczelo dziać to ta osoba mi pomoże i czuję się normalnie.Najbardziej to się boję tego walącego serca bo wtedy jak mi zaczyna walić serce to lęk narasta i dopiero sobie..

Problem

.. ...niczego dopadło mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała wiec panika jeszcze większa ze względu ze byłam sama w domu z 2 moich małych dzieci . Byłam przerażona nie wiedziałam co się dzieje czy to zawał czy co??!! Sama wezwałam pogotowie ; pani która przyjmowała..

Atak nerwicy !!

.. ...ataku było mi duszno, zdrętwiały mi ręce oblał mnie zimny pot i taki straszny lęk ze to koniec !!Trafiłam na pogotowie zrobili ekg i niby ok dostałam cos na uspokojenie i spokojnie zasnełam !! Potem coraz częsciej pojawiały sie te ataki zrobiłam badania krwi i echo serca - ok !! ale od..

Czy to nerwica serca???

.. ...lekarza ;( Dwa dni temu zdrętwiała mi ręka,usta bolała mnie głowa i nie widziałam dobrze na oczy.Ten stan utrzymywał się ok.godziny.Moja pani doktor stwierdziła,że to nerwica serca!Napiszcie proszę,czy ktoś miał podobne objawy???Pozdrawiam i czekam na wiadomości ; ) ) a czy ta pani..

Zdrętwały język i osłabienie

.. ...od jakiegoś tygodnia zdrętwiał mi język i odczuwam lekkie odrętwienie skury na brodzie. Wcześniej jakoś czułem sie osłabiony z natury jestem silnych chłopem bo dużo pracuje ale gdy teraz pracuje naprzykład przy drzewie szybko męcze się i odczuwam lekkie zawroty głowy. Wie czytałem na..

Drętwienie palców u stóp

.. ...koniec meczu czulem ze mi zdrętwiały palce , dojechałem do domu to 5 palców łącznie na obu nogach były zimne zdrętwiałe, aaa palec w lewej nodze ( obok największego ) był cały biały / blady jakby w ogóle krwi tam nie było. Reszta palców była poprostu zimna ii zaczerwieniona aa ten był..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...słabo, dostałam zadyszki, zdrętwiała mi lewa ręka, nie czułam nawet że chodzę po ziemi, w ustach zrobiło mi się sucho i ledwo doszłam na pogotowie. Tam znów dali mi zastrzyk uspakajający, ale do domu wróciłam już taxówką bo nie miałam siły dojść do domu. Często, gdy wychodzę z domu robi..

Problemy z ciśnieniem i lekkim drętwieniem

.. ...strona ciała jest lekko zdrętwiała, to znaczy, że czuję ją całą, nie mam mrowienia tylko takie jakby pieczenie i czuję że nie mam nad nią całkowitej władzy. Wczoraj gdy to się zaczęło miałem ciśnienie 150/110 i puls 153, później ciśnienie zjechało mi do mojego normalnego czyli 130/80 i..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...obudziłam się i miałam zdrętwiałą całą dłoń ( zupełnie nie mialam w niej czucia ), spanikowałam, zaczęłam ją rozmasowywać aż w końcu czucie powoli wracało. Początkowo pomyślałam, że źle spałam i dlatego tak się stało, ale tego typu drętwienia zaczeły się pojawiać coraz częściej ( czasami..

Dziwny ból kolan i nóg

.. ...nogi mam takie jakby zdrętwiałe ,gdy sie zmęcze to takie ciepło w kolanach, i bolą troche mięśnie.Proszę o pomoc. ten ból jest juz od 8 miesiecy.moze to przez to ze duzo siedzialem przy koputerze ze zgietymi kolanami kupiłem bmx uczylem sie trikow ok.3 miesiecy,potem zaczely sie * bóle..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...stać , mam czasem jakby zdrętwiałą jedną stronę twarzy, zatkane ucho , często także sztywnieje mi szyja .Najgorsze jest , że boję się sama wychodzić z domu , nawet w nim sama zostać , boję się , że umrę , ze zostawię moje dzieci i męża. Jak gdzieś idę sama zaraz przychodzi jakiś lęk ,..