Zdrowe serce

Serce maratończyka

Serce maratończyka

.. ...Naukowcy przebadali 25 zdrowych kobiet i mężczyzn, którzy wzięli udział w maratonie w Detroit w 2008 roku; wzięto pod uwagę ich stan zdrowia bezpośrednio przed i po biegu. Serce maratończyka po dobiegnięciu do mety. Część wniosków z badań pokrywa się z poprzednimi odkryciami, a..

Dieta w chorobach serca

Dieta w chorobach serca

.. Za zdrowie serca głównie odpowiadają spożywane produkty. Nieodpowiednio zbilansowana dieta, pełna wysokiej zawartości tłuszczu, soli oraz ogromnych ilości słodyczy może przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Natomiast nadwaga prowadzi do podniesienia ciśnienia krwi i wzrostu poziomu cholesterolu, czyli..

Zdrowie kardiologiczne Polaków

Zdrowie kardiologiczne Polaków

.. ...badaniach CBOS wskazuje zdrowie jako nadrzędną dla nich wartość, rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej. Jaki jest prawdziwy stosunek współczesnych Polaków do zdrowia? Jakie choroby najczęściej nękają nasze społeczeństwo i jak można im zapobiegać? Alarmujące statystyki. Pytani o..

Światowy Dzień Serca 2013

Światowy Dzień Serca 2013

.. ...aktywności fizycznej – zdrowy tryb życia jest bowiem najlepszym sposobem na zmniejszenie ryzyka rozwoju groźnych schorzeń układu krążenia. Propagowane w ramach Światowego Dnia Serca działania profilaktyczne znacząco zwiększają nasze szanse na długie i zdrowe życie, dlatego warto..

Resweratrol dla zdrowia serca!

Resweratrol dla zdrowia serca!

.. ...wyróżnić produkt Bioton Zdrowe Serce Plus prodiab dedykowany osobom, które chcą wzmocnić serce i uzupełnić niedobory witamin wpływających na prawidłową pracę układu krwionośnego oraz mających problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu ciśnienia tętniczego. Produkt poleca się ponadto..