Zegarki z ciśnieniomierzem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 810

.. ...na jego jedzenie - z zegarkiem w ręku 50min. sniadanie - wychodziłam z siebie ) ni i poszłam do łazienki umyć zeby i przy myciu lustra poczułam ze mi słabo się zrobiło. No to dawaj po ciśnieniomierz. Ciśnienie ok 125/75 a puls 96. Później przez prawie godzinę sprawdzałam kiedy w końcu..

Szybkie tętno - Str. 12

.. ...pomiar pulsu.Proponuje zegarek z sekundnikiem i zwykły rtęciowy lub manometryczny ciśnieniomierz ;u mnie wystarczyło zaprzestanie palenia . Nie paliłem 4 lata ,lecz znowu ćmię jak smoczysko:( obiecuję poprawę zdrówka życzę wszystkim Nara:0 Witam kiedyś moje tętno dochodziło do 120/min,..

Ciśnieniomierz na rękę nie pokazuje pulsu

.. ...zakładaj go przypadkiem jak zegarek tylko od wewn strony ręki ) nie zakładam go dobrze to raczej tak myślę będzie kwestia napięcia tętna, bo ja mam słabo wyczuwalne, tylko ze ten ciśnieniomierz ma pokazywać nawet jeśli ktoś ma arytmie a ja ja mam, więć co to moze być? Mnie często nie..

Jaki ciśnieniomierz kupić? - Str. 3

.. ...pozostać przy aparatach zegarowych ( rtęciowe wychodzą z użytku ze względu na zawartość rtęci - ale są również wartościowe aparaty a * la rtęciowe, w których rtęć zastępuje wyświetlacz lcd - pomiar jest nadal metodą osłuchową ( ze stetoskopem ) a puls jest zliczany automatycznie )...

Wyniki holtera jak mam je rozumieć

.. ...cierpliwości. Potrzebny jest też zegarek i odrobinę matematyki ; - ) jeśi mierzysz puls przez 10 sek to trzeba to co zliczysz w tym czasie pomonozyc przez 6. Ciśnieniomierze też podaja puls, ale one go mierza w waskim przedziale czasu więc nie jest to pomiar miarodajny. Po za tym gdy..

Cisnieniomierz wariuje czy serce chore ?

.. ...palec do szyi i liczac zegarkowo, mam w okolicach ( zalezne od stresu spowodowanego tym mierzeniem : ) ) 11 - 14 uderzeń na 10 sek. Czuje się dobrze, na nic nie narzekam, chorób u mnie nie stwierdzono. Moja Mama zakłada ciśnieniomierz po mnie i tętno w okolicach 80 ja zakladam pozniej i..