żelazo lek na anemie

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 646

.. ...maluchowi krew, albo tylko żelazo wystarczy. Na razie nic się z nim nie dzieje. Jest wesoły, no taki normalny. Ale lekarz mówiła że u dzieci tak może być. W razie jakby był ospały czy jakiś markotny to od razu do szpitala maamy jechać. Prawdopodobnie anemię ma albo z infekji albo przeze..

Nerwica w ciąży - Str. 47

.. ...z miejsca odstawiam żelazo,które mi przepisał lekarz,bo mam okropne zaparcia i apetyt troszkę straciłam. Hej,odebrałam już wyniki,niestety nie są dobre.Hemoglobina bez zmian:10,5 oraz hematokryt:29,5.Jest to anemia.Muszę brać 2 razy dziennie preparat żelaza,tylko że po nim mi gorzej bo..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...a sprawdzałaś poziom żelaza? Bo ja miałam ataki duszności i osłabioną psychikę także przez żelazo. Od kiedy biorę silne dawki żelaza troszkę mi przeszło! pozdrawiam Tak sprawdzam,i od początku trzeciego trymestru mam lekką anemię i robiłam też osobne badanie na żelazo i było dość mocno..

Ferrytyna a problemy z sercem

.. ...poziom hemoglobiny i żelaza we krwi, to jej niedobór pwooduje anemie i prawdziwe problemy z sercem. Norma jest od 13 - 150, ale już można mieć problemy mając poniżej 50 jednostek czy ktoś o tym słyszał? Im więcej czytam tym więcej widze jak kiepskich mamy lekrzy:( ja mam ponizej 50..