Zespół brady tachy

Zespół tachy-brady (tachykardia-bradykardia)

.. Zespół tachykardia - bradykardia ( tachy - brady ) jest rodzajem dysfunkcji węzła zatokowego, w której występują charakterystyczne, złożone z dwóch faz, zaburzenia rytmu. Pierwszą fazę stanowi tachyarytmia ( zaburzenie rytmu serca z przyspieszenie jego pracy ). Najczęściej jest to wstawka migotania..

Echo serca - Str. 2

.. ...abym przez to miala zespol tachy - brady i dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe we wnioskach pisze brak zaburzen kurczliwosci odcinkowej i nic poza tym Stenoza mitralna powinna byc zdiagnozowana w echo , ale zaburzenia relaksacji moga wystepowac przy zaburzeniach rytmu serca A lewy..

Zespół chorej zatoki

.. ...postawioną diagnoże - zespól chorej zatoki. Objawy to przede wszystkim tachy - brady i bigeminia, no i oczywiście niskie ciśnienie. A moje życie ostatnio to już horror omdlenia, stany przedomdleniowe,zerowa tolerancja wysiłku, najgorsze jest to, że ostatnio zaczyna mi spadać waga. Nigdy..

Dodatkowe skurcze - Str. 290

.. ...Przeanalizowano ponad 97 tys zespołow QRS, srednia częstosc rytmu ok. 70/min, z min akcją 49/min o godz. 02:53 i maks 134/min o godz 11:25. Bez pauz i bradykardii. Zarejestrowano 2 okresy tachykardii zatokowej.Stwierdzono 25 poj.pobudzeń nadkomorowych.Stwierdzono 1103 pobudzenia..

Czy to jeszcze nerwica?

.. ...badanie holter.Oto wynik: Zespół SV przedwczesny, gdy RR jest krótszy o 25%; Bradykardia - start - HR<125,stop - HR<100; Tachykardia - start - HR>125,stop - HR<100; Rytm nieregularny:wachaniaHR>15%wśród 8 zesp. Nierówność RR w obrębie PSVT;najwyżej o..

Co poradzić na arytmię?

.. ...lekow poprostu ja mama zespol tachy - brady i w moim przypadku branie beta blokerow jest bez sesnu w tej chwilu uwazaja nawet tak lekarze mam wahania tetna od 180 do 40 uderzen na minute narazie szukaja przyczyny ale jesli jej nie znajda to zdaje sie ze to na 100% nerwica, narazie ide do..

Zanikający prąd sercowy?

.. ...temat wiem bo sama mam zespol tachy - brady czyli raz szybko a raz wolno ale ja to mam na tle nerwowym( nerwica serca ), jesli przynajmniej dwoch lekarzy postawi diagnoze o wszczepieniu rozrusznika to niestety chyba bedzie musialo tak byc. To urzadzenie wszczepione jest do serca , a..

Zespół tachy-brady

.. ...ktos leczył upoczywy zespół tachy - bady?? mam problem bo cierpie na to... lekarz kadiolog pzepisłą mi tylko Dilzem co na mnie podziałało strasznie... Mam już od dosc dawna duże niedociśnienie RRmax 100/70 nie badzo wiem jak to lecza... Na echo wykryli wypadanie płątka zastawki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 199

.. ...czasie, że udowodniono zespół tachy - brady i zmiany w węzle zatokowym.Mam co jakis czas częstoskurcze napadowe z tetnem 140 - 180 fatalnie wtedy sie czuje i sprzata mnie karetka.Ale tak na codzień mam właśnie uczucie wiecznego strachu.Biore teraz leki Sedam na wyciszenie i Sectral na to..

Interpretacja odczytu z Holtera

.. ...przedstawiają się następująco: Zespoły QRS:95406 częstość rytmu serca:min - 43, średnia - 66,max - 155 pobudzenia nadkomorowe - liczba przedwczesnych 1336 kuplety i triplety - 0 tachykardie nieutrwalone - 0 tachykardie utrwalone - 15 nieregularny rytm * 80 : 0 bradykardie 40 - 60: 2410..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...arytmia. Określili to jako zespół bradykardia tachykardia. Podobno tak się czasami dzieje po bypassach i niektórym osobom wszczepiają także rozrusznik. Ojcu póki co podają jakieś leki na unormowanie akcji serca. Hela my wszyscy wiedzieliśmy że pól roku to minimum po takim ciężkim zabiegu..

Ekg pokaże nieprawidłowości rytmu serca?

.. ...może czasem nierówno pracować, zdaje się że zespól WPW można podejrzewać... ale np. tachykardii bradykardii i skurczów nie da się zapisać jak ich nie ma - to bardzo trudna sztuka czytać ekg... pozdrawiam..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić?

.. ...uwagi na podobieństwo zespołów QRS do QRS pobudzeń dominujących nie można wykluczyć, iż jest to parasystolia węzłowa/, w sumie zanotowano: - 7851 pobudzeń - w tym 7061 pojedynczych pobudzeń komorowych - 161 okresów trigemnii oraz 3 pary Zanotowano ponad 24 okresy tachykardii oraz 181..

Dziwna akcja serca i objawy.

.. ...doskonale wiem że nie można zdiagnozować poprzez opis. Witaj: - )mozesz miec zespol tachy - brady.tzn za szybka i za wolna akcja serca na zmiane,ale to tylko moje przypuszczenie,nie boj sie.pomoga Ci...

Zawroty głowy i wstępna diagnoza tachy-brady, zespół chorej zatoki

.. Witam, od 5 dni kręci mi się w głowie. Na EKG wyszły duże różnice w tętnie i wysłano mnie do szpitala. W ciągu dwóch dni telemetria wykazała trzy wstawki 90/min z następną bradykardią do 33/min. Echo wykazało wzmożone beleczkowanie w obrębie koniuszka lewj komory. Jednak cały czas nie mogę uwierzyć że..