Zespół depresyjny

Paroksetyna (ParoMerc, Paxeratio, Paxtin,Rexetin, Seroxat, Xetanor)

.. ...urazem psychicznym ( zespół pourazowy ). Terapia paroksetyną jest także skuteczna w przypadku zaburzeń lękowych, leków napadowych, zespołów natręctw i fobii społecznych. W czasie terapii pacjent musi być uważnie obserwowany. Znane są przypadki przejścia stanów depresyjny w stany..

Fluoksetyna (Andepin, Bioxetin, Deprexetin, Fluoxetin, Salipax, Seronil)

.. ...stosowana u chorych z zespołami depresyjnymi, szczególnie z towarzyszącymi objawami zahamowania psychomotorycznego. Fluoksetyna jest także skuteczna w przypadku bulimii i zaburzeń kompulsyjno - obsesyjnych. Przyjmowanie fluoksetyny może wiązać się z równymi objawami niepożądanymi takimi..

Mianseryna (Deprexolet, Lerivon, Mianserin, Miensemerck, Norserin)

.. ...nastroju o charakterze zespołów depresyjnych. Do działań niepożądanych mianseryny należą miedzy innymi drżenia i akatyzja ( zespół niespokojnych nóg ). Najczęściej sprowadzają się jednak do nadmiernego uspokojenia i senności pojawiającej się na początku leczenia i mijającej z czasem...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...neurologii,eeg,rezonans,ekg,dopler,nic..W wypisie * Zespół lękowy * ...cechy zespołu depresyjnego...Ja nie mam depresji...Nawet smutku już nie czuje..tylko pustkę i ból...Nie mam już sił...Czuje ze moja glowa jest na sktraju sił...czuje drętwienie...cierpniecie jakby,kurczenie...robi mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 707

.. ...10% z nich cierpi na zespoły depresyjne, a w pełnoobjawowej postaci choroby zaburzenia zachowania widoczne są już w dzieciństwie. Badania pokazują, iż wśród kobiet z niewyjaśnioną niepłodnością lub skłonnością do poronień aż 20 % może być chorych na celiakię. AGAJAKUB, dzięki za miłe..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...neurologii,eeg,rezonans,ekg,dopler,nic..W wypisie * Zespół lękowy * ...cechy zespołu depresyjnego...Ja nie mam depresji...Nawet smutku już nie czuje..tylko pustkę i ból...Nie mam już sił...Czuje ze moja glowa jest na sktraju sił...czuje drętwienie...cierpniecie jakby,kurczenie...robi mi..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...po ablacji - bo miał zespół WPW. i tylko przypadkiem trafił do madrego kardiologa. mieszkam w Katowicach - trudno mi wskazać kogos w Lublinie, natomiast zajrzyj za dwa tygodnie na kołątania serca okiem dochtora - tam wróci Oskar - elektrofizjolog - moze pomoże poszukać u Ciebie istoty..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...czerwca leczę się na ; zespół depresyjno - lękowy dodam że nadal miewam lęki że zaraz zasłabnę . Rano myślę czy będzie szalało serducho czy głowa też czuję trzaski za uszami i ten rozpierający ból głowy do tego te zawroty OKROPNE .Cały dzień czuję się słaba nic mi się nie chce a żyć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 111

.. ...wydolnosci krazenia. Zespol depresyjno - lekowy. Badania dodatkowe super: cholesterol zbilam bo mialam na granicy normy, teraz 117, Glukoza 87. W szpitalu ustawili mi dawke concor cor - u :1x2,5 Magnokal ( magnez i potas ) 2x1 Helicid( na nadkwasote ) na czczo wg potrzeby NO i dostalam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...wydolnosci krazenia, zespol depresyjno - lekowy. TRoche tego jest, a na podstawie EKG i osluchowego badania nic mi pzreciez nie bylo. Wiec mimo ,ze Twoje - niedowiarku, objawy wygladaja na nerwicowe to jednak zrob wszystko , zebys mial jeszcze echo serca, moze wysilkowe, czy tez zalozony..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 2

.. ...takiego powiedziała mi pani psycholog. Za długo żyłam w przeświadczeniu o tym, że jestem chora. Może kiedyś byłam jak miałam ten epizod depresyjny ale przecież to było już bardzo dawno. Jutro napiszę więcej...

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...stwierdził nerwicę i mały zespół niespokojnych nóg.Kazał brać magnez i Tabletki Uspokajające. Co wy o tym sądzicie i przepraszam ,że tak się rozpisałem ale zbierałem się na to baaaaaardzo długo. Witaj Sebastian. Bardzo dokładnie to wszystko opisałeś i mogę na pisać śmialo że masz..

Nie wiem co mi jest! Opisuje swoją historię i czekam na wypowiedzi! - Str. 2

.. ...10% z nich cierpi na zespoły depresyjne, a w pełnoobjawowej postaci choroby zaburzenia zachowania widoczne są już w dzieciństwie. Badania pokazują, iż wśród kobiet z niewyjaśnioną niepłodnością lub skłonnością do poronień aż 20 % może być chorych na celiakię. * Witam...Ja mam podobne..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 16

.. ...wziełam na noc atarax i przespałam cała noc.A wczoraj juz nie wziełam bo miałam lęki i połozyłam sie wczesniej i nie miałam siły isc po tabletke.W łozku czuje sie bezpiecznie. Myszko28,my wszystkie tutaj borykamy się z tą wstrętną chorobą.Ja również cierpię na zawroty głowy, obecnie..