Zespół gilbertaa

Zespół Gilberta

.. Zespół Gilberta to jedna z wrodzonych hiperbilirubinemii, czyli stanów podwyższonego stężenie bilirubiny we krwi, których objawem może być żółtaczka. Zespół Gilberta ma podłoże genetyczne. Przyczyną hiperbilirubinemii jest defekt jednego z enzymów komórek wątrobowych, UDP - glukuronylotransferaza ( UGT )...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...tarczycowe. i Tak w ogóle mam Zespół Gilberta - wada wątrobowa. cześć kochani mam 26lat od dwóch miesięcy mam objawy takie jak :przyspieszony puls pieczenie w klatce piersiowej i ból w mostku zawroty głowy występują one od rana do wieczora nie daję rady z tym wyniki krwi ok biorę..

Bilirubina podwyższona

.. ...bilirurbiny ast alt ok np. zespół Gilberta czy to groźne i jak to jeszcze sprawdzić..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...Dodam jeszcze że mam zespół Gilberta ale to raczej nie ma wpływu na taki stan. Widzę że posty są z przed roku więc może ktoś Cię już wyleczył patrycja889 miło by było gdybyś w takim przypadku dała mi odpowiedź co Ci dolegała bo jak sama wiesz najlepiej takie przypadłości są strasznie..

Słaba wydolność serca

.. ...typu A w wieku 4 lat - zespół Gilberta ( 4 - krotnie podwyzszona bilirubina we krwi ) - bardzo niskie tętno 50 - 52 ( kiedy siedzę lub leżę ) - podobno mam nierówne bicie serca - ciśnienie także niskie dokładnie niepamietam, INNE: - wzrost 195cm, - nie palę - piję mało napojów gazowanych..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...hiperbilirubinemie, a mianowicie zespół Gilberta, co jednak wydaje mi sie błędna diagnoza poniewaz po tym jak sobie pozwalałem chlapnac powiniem dawno zejsc z tego swiata a tym bardziej pozniejsze badania watroby były ok, no i nigdy nie miałem specjalistycznych badan na zespół..

Zawroty głowy, senność, dodatkowe bicie serca

.. ...ten powiedział że mam zespół Gilberta , co jednak nie wyjaćnia zawrotów głowy, uczucia ucisku w głowie , senności. Prosze o jakieś propozycje . Pozdrawiam. małolaty mają to do siebie,że najpierw cos pala,zażywaja cos ,a potem sie dziwia,że jakies sensacje im si ę przytrafiają. dzięki za..