Zespół psychosomatyczny

Temazepam (Signopam)

.. ...nadczynności tarczycy. W zespołach psychosomatycznych. W anestezjologii, jako lek sedujący ( ograniczający świadomość ) przed drobnymi zabiegami chirurgicznymi. Temazepam nie wolno podawać dzieciom oraz kobietom w ciąży. Podczas leczenie nie wolno spożywać alkoholu. Signopam to nazwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 69

.. ...tam trafilam diagnoza, zespol psychosomatyczny zaburzen zolciowo trzustkowych poniewaz ja zasypiajac zrywalam sie tak jak bym sie dusila nie moglam zlapac powietrza zapisal mi leki ale nie pamietam teraz jakie zreszta leki sie zmieniaja pamietam jeden ze to byl Azafen na depresje nosilam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...nie jest chorobą tylko zespołem objawów psychosomatycznych. Ta informacja dodała mi siły, nie jestem chora. Jestem zdrowa. Co jakiś czas tylko dopadały mnie te objawy. Z czasem coraz rzadziej. Jeśli interesuje was moja historia poczytajcie mojego nowego bloga. Opisuję tam krok po kroku..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 49

.. ...rurke nazwal ze mam zespol psychosomatyczny dal mi leki ale niektore stopniowo mialam odstawiac poniewaz dawaly uzaleznienia tlumaczyl mi ze musze nad soba popracowac i pomalu odstawiac leki bo wszystko jest w mojej psychice i wiezcie mi ze w95 roku mialam kolejna operacje piersi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 197

.. ...zdiagnozował u mnie Zespół Napadu Lękowego, wszystkie dolegliwości okazały się dolegliwościami psychosomatycznymi, wszystkosię działo w głowie do tego stopnia ze miało odzwierciedlenie w realnym funkcjonowaniu organizmu...tzw. nakrecanie się to w tym schożeniu typowe zjawisko Poza..

Dziwne skurcze w przełyku

.. ...Poczytajcie sobie o zespole lęku panicznego i zaburzeniach psychosomatycznych. Wydaje się Wam, że to ból jest istotą problemu. Nic bardziej mylnego. Ból w klatce, uczucie kołatania serca może byc jedynie objawem lęku do tego stopnia, że przypomina zawał serca. Sądząc po ilości badań..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...jest chorobą * . To zespół objawów psychosomatycznych. Nie musisz wierzyć w moje słowa spytaj lekarza lub psychologa. ale jeśli chcesz myśleć, że to choroba to myśl i choruj dalej, Bo ja nie chce. Każdy człowiek ma wybór więc wybierzecie to co chcecie. Chorobę lub zdrowie. Jeśli ktoś z..

Nerwica - sami tym kierujemy

.. ...nie jest chorobą tylko zespołem objawów psychosomatycznych. Gdy zmieniło się moje myślenie na ten temat od razu poczułam się lepiej. Nie jestem chora. W takim razie nie jest ze mną tak źle jak myślałam. Gdy napisałam na jednym z tematów, że nerwica nie jest chorobą. To, to stwierdzenie..