Ziewanie może być objawem

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...głębokie wdechy połączone z ziewaniem. Teraz wiem, że to był początek objawów nerwicy. Później ( po ok. 2 latach ) zaczęły się inne objawy dużo bardziej utrudniające funkcjonowanie - kłucie i ból w sercu, przyspieszone bicie serca, drżenie ciała, nieprzespane noce i inne. Może spróbuj..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...w brak tchu i częste ziewanie . Może to i nerwica . Tylko dziwne te wszystkie objawy pojawiają si e po stresie jak już jestem spokojna. Sama nie wywołuję żadnych lęków myśleniem o chorobach. Te wszystkie objawy pojawiają się niespodziewanie w ciągu dnia wtedy jak ja jestem spokojna i jak..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...częste westchnienia, ziewanie ale jakby wynuszone oraz odchrząkiwanie zwłaszcza podczas jedzenia lub po.Często później mam chrypę.Byłam juz chyba u wszystkich mozliwych specjalistów i...niestety nie wiadomo co to jest bo objawy są nietypowe.Dodam, ze badania wyszly dobrze tzn. echo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...zmieniło.Moje uciążliwe ziewanie i kłopoty z oddychaniem trwają nadal. Zrobiłam Sobie holtera ale nic oprócz tachykardii nie wykazał. Przeczytałam wszystko ,co możliwe na temat tych objawów i nic.Obecnie biorę na zwolnienie pracy serca( jest to związane z tachykardią ) ale nie ma żadnej..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...a nie jakiś wymysł, ziewanie płytki oddech to jest jeden z wielu objawów, więc raczej tego nie należy bagatelizować, wydaje mi się że u większości problem ma podłoże nerwicowe - u niektórych początek a u niektórych bardziej w zaawansowanym stopniu, duży wpływ ma niedobór magnezu który..

Nerwica w ciąży - Str. 130

.. ...kiedyś przeczytałam,że ziewanie może być objawem niedotlenienia i faktycznie; ziewam w kościele, szkole, w każdym zamkniętym pomieszczeniu, gdzie jest dużo ludzi i trzeba siedzieć w miarę ułożonej pozycji. więc to raczej normalne. a przymulone możemy być też z racji ciągłych zmian..

Nerwica i świąd nog

.. ...stylu ,ze wyglada to jak ziewanie? dokladnie mam te same objawy co u ciebie dusznosci są najbardziej dokuczliwe oraz kucia w okolicy serca bo nieraz jak zakuje to az sie wystrasze tez masz takie kucia w okolicy serca? dzis dotego mialem bole glowy ktore odczuwalne są rowniez w karku..

Dolegliwości podczas ziewania, przeciągania się itdp.

.. ...hiperwentylacji ( mocne ziewanie ), uciskania tętnic szyjnych podczas przeciągania się ( w prostopadłej do tułowia pozycji rąk, ramiona się wpijają w szyję ) albo zbyt gwałtownego odpływu krwi od mózgu. Nie przejmowałem się tym, bo dużo osób mówiło mi że też tak ma, ale wczoraj miałem..

Mogę być nieobliczalna - Str. 2

.. ...Chodzi mi o * urywane ziewanie * . Czy takie coś jest w spisie objawów nerwicy? Chodzi o to ze codziennie rano gdy ziewam , nigdy nie moge wykonać pełnego ziewnięcia, przez to czuję że moj mozg się nie dotlenia,za chwilę uczucie dusznosci, płytki oddech no i idące za tym mysli : ziewanie..

Nerwica jak walczyć z jej objawami?

.. ...drżenie ciala zmiana temmperatury uciskowe bole glowy bole karku itd ale dreczy mnie jeden objaw jak problem z oddechem i urywanym ziewaniem mozecie napisac o swoich symptomach tej choroby dzieki pa ????..

Nerwica czy tarczyca?

.. ...gorąca bardzo niespodziewane i potliwość. Zawsze byłem nerwowy, ale kolejny objaw był taki, że o byle co stałem się drażliwy. Przy tym wszystkim ciężej mi się zaczeło wchodzić po schodach i zaczołem więcej jeść. Wpisałem te objawy w google i wyskoczyło mi nadczynność tarczycy. Poszedłem,..

Nerwica natręctw związana ze snem

.. ...zaczyna pojawiac sie ziewanie, które jest objawem rozluźnienia.Ten punkt w medycynie chińskiej nazywa sie * OYNKTEM NIEBIAŃSKIEGO SPOKOJU * .Zazwyczaj tak po 15 minutach od stymulowania tego wglębienia zasypiam. Robie to na leżąco, gdyz wynalazłam sobie takie pozycje na boku, ze jest to..

Migotanie przedsionków-ablacja

.. ...brakuje powiertrza. Ziewanie. Dołącz objaw budzenia się w nocy i zlewne poty. Pulmonolog - wszystko w płucach ok. Kierunek endokrynolog. Tarczyca ok. Objawy j.w. nasilają się. Dochodzi częstoskurcz z potykaniem się serca. Krótkotrwałe, ale częste. Brak jakichkolwiek anomali na EKG lub są..

Ból z lewej strony klatki piersiowej i duszność.

.. ...* brak tchu i częste ziewanie * . jest nas więcej, witaj w klubie : ) ) U mnie to są blokady i neuralgie międzyżebrowe oraz wada postawy. Dają takie właśnie jak opisujesz objawy, pomaga dobry ortopeda i rehabilitacja typu masaż, krioterapia i ćwiczenia rozciągające tzw. kinezyterapia...

Otępienie, odrealnienie i inne - bardzo proszę o opinie

.. ...płytki oddech ( ciągłe ziewanie ) - piekące oczy i światłowstręt - wrażenie zapchanego nosa - spływanie cuchnącej wydzieliny jakby z nosa ( zatok ) do gardła - pulsowanie w żołądku - duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej - walące serce Nie przesadzę jeśli powiem że te objawy..

Ból prawego płuca

.. .../wątek: brak tchu i częste ziewanie/, bo skończysz jak ja czyli marnie : ) ) ). Unikaj zadymionych pomieszczeń, bo nasilają objawy. dziekuję Wam! Naprawdę byłam już taka wystraszona i nie wiedziałam co mi dolega, a ja jestem straszną panikarą, i odrazu przed oczami pojawiły mi się czarne..