Zimne dłonie stopy nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 46

.. ...widzenie, niepokój, zimne stopy i dłonie. Nawet, kiedy wysiadlam z auta i weszłam do sklepu zrobilo mi się słabo. Najgorzej było, kiedy przechodzilismy obok lodówek z jogurtami i mrożonkami, tak zmarzłam, ze momentalnie zaczeło kołatać mi serce. Zastanawiam się, czy jest to efekt..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 592

.. ...jakby drętwieją mam zimne dłonie i stopy. Czy ktos miał może podobne objawy? Doria,ja też miałam tak z pogotowiem.Dzięki temu lekarzowi dowiedziałam się,że to nerwica a nie np.zawał,jak myslałam.Parę lat wcześniej bujałam się po lekarzach z zawrotami głowy.Każdy mówił co innego bez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem dlatego dzięki Bogu szybko z tego wyszłam mam obsesje związaną z jedzeniem cały mój..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 16

.. ...szczupła, za sczupła, zimne dłonie, stopy, nieraz drżenie rąk ) ale wiele z nich to chyba objawy nerwicy. Pozdrawiam.Jęśli ktoś chciałby pogadac na ten temat mój nr.gg 402314 Witam wszystkich. mam 33 lata i od ok roku też mam wypadanie płatka zastawki. Wcześniej było to niedomykanie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...głowy. Niezmiennie mam zimne i spocone dłonie i stopy, jestem rozkojarzony i czuję niepokój. To uczucie towarzyszy mi w zasadzie przez cały dzień, czasem zdarza się, że ustąpi na kilka minut ale za chwilę wraca. Mam nadzieję, że rozmowa z psychiatrą chociaż trochę mnie uspokoi. Jakie są..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...sytuacjach stresowych.Mam zimne dłonie i stopy, brak mi tchu, szybko sie męcze. Byłam kilkakrotnie u lekarza rodzinnego, morfologia z rozmazem, ob, w normie, tarczyca Ok,ginekologicznie ok, mam problem z kregami szyjnymi/ ale podobno nie jest to az taki stan, ktory świadczyłby o takich..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...mam nasiloną arytmie, zimne dłonie i stopy oraz ich dretwienia, a jak się końzą dodatkowe skurcze to odczuwam straszną senność i jestem bardzo zmęczona....Mam tego dość!!!Obiecałam sobie tyle razy ze nie bede juz mowic w koło co mnie boli i co mi dolega - ale to silniejsze ode mnie...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 11

.. ...Oczywiście momentalnie zimne dłonie i stopy oraz ścisk w sercu. Z mojego 3 - letniego doświadczenia mogę potwierdzić, że Betaloc chyba najlepiej redukuje skutki a brałem także Mexicard ( czy jakoś tak ), Bisocard a obecnie Inhibace plus rzecz jasna magnez. Zdecydowanie odradzam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...wysokie tętno,duszności, zimne stopy i dłonie itp.Wszystko zaczęło się od jakiejś nerwicowej akcji przed pracą.Zaczęło mi walić serce,uczucie gorąca.Poszłam do lekarza, kazał mi zrobić hormony tarczycy.Historia jest długa, w każdym razie leczyłam się 3 miesiące u endokrynologa, który..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...być. I zawsze miałem zimne dłonie i stopy, ale nie wiem czy u mnie to moze byc przez ta nerwice, bo to mam od kiedy pamiętam. Napiszcie mi czy to może być ta nerwica, czy może jakaś choroba serca. PS. melisa i alkohol mi pomagają - wtedy moje serce zwalnia i bije normalnie. Ludzie, jak..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...sinieniem rąk i kolan,mam zimne dłonie i stopy,w bardzo niskiej temperaturze trace czucie w rękach,mam również czasem skurcze z bólami:serca,płuc i okolic mostka.Najczęściej pojawia się to wszystko gdy jest zimno,zestresuję się,zdenerwuję lub przejmę, a czasem bez powodu.Każdy lekarz..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica

.. ...jakieś słabe krążenie ( zimne dłonie i stopy ), lekkie bóle głowy i coś teraz nawet brzuch mnie pobolewa. Doradźcie co robić. Naoglądałam się serialów oi lekarzach i co chwilas wymyślam co mi może być.... Cześć blondynka ; ) .. mi to wygląda na tachikardia czyli napady szybkiego bicia..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku paniki. Do tego doszła mi jeszcze depresja. Ale to już inna bajka… Polecam terapię behawioralno - poznawczą, bo sama ją przeszłam. Była to moja..