Zimne ręce

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...uczennicą,częste bóle glowy, zimne ręce,nadmierna potliwość, gwaltowne bicie serca,zawroty glowy.Udalo mi sie to pokonać 4 lata temu ale teraz wrocilo z podwójną mocą.A zaczęlo się na ostatnim roku studiów, kiedy pisalam pracę licencjacką,od samego początku stawialam sobie zbyt dużą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...serca, napić się czegoś zimnego lub wsadzić głowę do zimnej wody. Zawsze zlewam całe ciało zimną wodą, najbardziej kark, skronie, ręce i klatkę piersiową. Daje to momentalny efekt. Ta sama pani kardiolog twierdziła, że tylko my sami jesteśmy w stanie zapobiec kołataniom serca. 3..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 945

.. ...jak po umyciu rąk mam zimne ręce to zaraz wydaje mi się, że mam coś z krążeniem. Jak przeczytam w necie o jakieś chorobie to zaraz wydaje mi się, że ją mam, chociaż tak naprawdę nie odczuwam żadnych objawów. A najlepsze jest to, że jak odczuwam mocne bicie serca i zmierzę sobie ciśnienie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...wedrowanie po nich + ciągle zimne wilgotne ręce i stopy( to mam od zawsze do tej pory ).W wieku 19 lat zaczęłam chodzić po Tatrach Wysokich z wielkim wysiłkiem i strachem ,ale przy dużym wsparciu znajomych udało mi się wejść na Granaty,Świnicę.W Tatry wróciłam po 20 - stu latach ,ale..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...dolegliwosci sercowych zimne ręce, czasami spocone, ucisk w gardle, niedobrze jest itp uczucie odrealnienia, wrazenie ze zaraz sie przewroce i zemdleje, nierowno oddycham, hiperwentylacja po ktorej na serio jest mi slabo, zaburzenia widzenia takie rozmyte obrazy widze, lodowate dlonie i..

Propranolol - Str. 2

.. ...sinieja mi ręce robią się zimne ręce i nogi. Po 15 min drętwieje mi coś w brzuchu i potem cos w plucach co powoduje że trudniej mi się oddycha. Aspargin znów działa wzmacniająco na tętno i ostry ból w głowie, ostatnio bolą mnie oczy tak jakby cisnienie mialo je rozszadzic wraz z glową..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 97

.. ...prostu mam gorące czoło a zimne ręce, do tego uczucie ogólnego osłabienia i rozkojarzenia a i jeszcze uczucie * zapowietrzenia * w stresujące dni po prawej stronie klatki piersiowej. Boję sie trochę że to cosik z sercem :| Dodam, że mam 21 lat i lekarz pół roku temu zdiagnozował u mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 163

.. ...co ze mnie wyłazi to zimne ręce i stopy u wszystkich osób przebywających blisko mnie , łącznie ze mną. Nie jest dobrze i mam tego dość. Aha , jeszcze jeden frykas, wszystkim chce się spać i bolą ich gardła. Chciałbym się dowiedzieć który organ ( chodzi o wydychanie/pot ) jest..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 2

.. ...gdyz ja tez miałem full badan i nic nie wyszło - wiec zostaje wiem ze to brzmi nie ładnie psychiatra - naprawde udaj sie tam do niego bo rodzinny lub inny gad da ci jakie gówno ze sie tylko uzaleznisz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 2

.. ...skrzyżowania i się zaczyna: zimne ręce, ogólny niepokój, kołatanie serca, za chwilę kłucie nad lewą piersią, ból promieniuje do pleców, lewa łopatka, czasami żebra z lewej strony,terz robi się gorąco, zaczynam ręką uciskać lewą stronę, ( co wygląda z boku jak macanie ) żeby zlokalizować..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...przyspiesz,duszno mi ,słabo,mam zimne i spocone stopy i ręce,ściska mnie w gardle,czuje kluske w gardle,wydaje mi sie że za raz sie udusze,wpadam w straszną panikę...mój chłopak strasznie się o mnie martwi...żal mi go..ciągle myśle o śmierci,ciągle mu mówie że niedługo umre...tak się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 31

.. ...mi jak oszalałe i mam zimne ręce i stopy, odczuwam straszliwy ból w klatce piersiowej. Tak naprawdę to w tej chwili jestem na zwolnieniu lekarski ponieważ 2 tygodnie temu wylądowałam w szpitalu. Badania wszystkie wychodzą w porządku - czekam tylko na jedno badanie serduszka tj...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...tak: kołatanie serca, zimne ręce ( często spocone podczas ataku ), niepokój ( który po chwili przeradza się w panikę ), różnego rodzaju lęki, duszności, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie dolegliwości, których..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...silnego bicia serca potem zimne nogi i ręce potem poty no i oczywiście sztywność i drżenie całego ciała. Jak można się domyślić lekarze zrobili wszystkie możliwe badania i znowu nic. Zapisałam się do psychiatry znajomej zresztą. Pani doktor wywsłała mnie na eeg głowy badania tarczycy..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...z krążeniem ( sine i zimne ręce - lekarz nazwał tą upadłość, ale zapomniałam dokładnej nazwy, wiem że jest to jakiś zespół, zresztą powiedział że tym nie będzie się teraz zajmował ). Otóż moje pytania brzmią: Czy z tego można się wyleczyć? Co może być przyczyną takiego stanu zdrowia? Co..

Niskie tętno w WPW

.. ...czuje sie zbyt dobrze, zimne ręce to u mnie norma, stopy również, nie moge spać w nocy, albo jak juz usne to potem mam problem ze wstaniem z łóżka. Czuje się zmeczona i osłabiona. Co to może być? proszę o podpowiedz jakie badania powinnam zrobić? Witam Mam znajomego, ktory ma niskie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...czyli szum w uszach, zimne stopy, ucisk i kręcenie się w głowie. Więc bez mierzenia ciśnienia - bo niby jak - połknąłem w czasie jazdy metocard i captopril i jakoś dotarłem do domu. Tu zmierzyłem ciśnienie i okazało się, że jest ono w miarę normalne, ale tętno wynosi tylko 47, a serce..

Niskie tętno 48/min, ciśnienie 110/80, problemy ze wstawaniem

.. ...przechodzi do tego zawsze zimne ręce nie uprawiam sportu ale kiedys jak ćwiczyłem dość często podobnie jak kolega 10 km/40 minut było to samo.. mam zrobić te same badania a powiedzcie jak wyleczyć zimne ręce ??? Nie chcem sie faszerować lekami do końca życia witam jam mam podobne..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...przed czym. Ciągle mam zimne ręce i stopy. Co to jest??????? kasia idz do lekarza rodzinnego bo moze masz madczynnosc tarczycy zrob testy tarczycowe bo takie kolatanie serca moze byc przy nadczynnosci koniecznie zglos sie do lekarza pozdrawiam ja mam za to bardzo niskie ciśnienie, np...

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...problemem są oczywiście zimne ręce , zimne stopy , a czasami ( tak jak i wy piszecie ) nadmiernie ciepłe i spuchnięte i w żadnym stopniu nie zależy to od pogody. Mam ogromny problem z czerwienieniem się na twarzy i dekolcie. Oczywiście jest to wytłumaczalne w sytuacjach stresowych ( jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 405

.. ...dusić ,zrobiły mi się zimne ręce i nogi oraz sztywny język,Serducho waliło w oszalałym tempie i miałam wrażenie ,że umieram.To tylko skrót tego co się przydarzyło mi po długiej przerwie. Pa ,pa skarbie! Dorotko skarbie właśnie przeczytałam że też cię to cholerstwo dopadło chyba tak jak u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1061

.. ...zaczęło mi walić mocno, zimne ręce, stopy.. do tego drgawki.. oczywiście ogólny węwnetrzny strach, ale starałam się wyciszyć i przeczekać. Trwało to krótko, jakieś 5 minut, zdążyłam jeszcze iść po wodę i się jej napić, bo ktoś tu tak radził ( czytam te forum od pewnego czasu ). Mam 21..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1098

.. ...kołatanie serca,duszności ,zimne ręce do łokci i sztywny kołek zamiast języka - - - to wszystko co mnie dziś powitało po koszmarnej nocy. Ciśnieniomierz w pogotowiu - - 3 razy użyty od rana Tabletki - - dawka zwiększona i czekam ,czekam ,bardzo czekam na poprawienie samopoczucia. Jestem..

Siniejące dłonie

.. ...niezależnie od pory roku zimne i sine ... ostatnio nawet dłonie były niemal niebieskie bo to z nimi mam głównie problem.. Wiadomo - w zime sie to znacznie nasila. Mało tego , że są sine ( nosze 2 pary rękawiczek i ręce w kieszeniach ) to jeszcze puchną. Staram się jak najczęściej je..

Zła tolerancja wysiłku - powód - małe serce?

.. ...problemy: 1. złe krążenie - zimne ręce, zimne stopy - nawet teraz w nocy spie w skarpetkach 2.źle znosze upał, męcze sie niesamowicie 3. żle znosze wysilek, mimo cwiczen i tak nie mam dobrej kondycji 4. niskie ciśnienie - 60/90 - kręci sie w glowie 5.totalnie blada twarz - reszte ciała..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...35,1 albo 35,2. Mam zimne ręce i nogi i zaczynam się niepokoić, wstaję, zeby cos zjeść,ale nie jest lepiej. W badaniach krwi wciąż mi wzrasta opad i podnoszą się neutrofile.Było podejrzenie o boreliozę, bo wynik wyszedł nisko dodatni 11,57, ale lekarz chorób zakaźnych uznał, ze to za..

Coś w przełyku

.. ...się niedobrze. Miałam zimne lecz mokre ręce, Duszności. Bardzo denerwuje się jak mam gdzieś jechać samochodem. Chce mi się wtedy wymiotować i czuje ucisk w przełyku który prowadzi od żołądka w górę, Jakiekolwiek wyjście do znajomych choćby na 10min, kończy się tym że zaraz chce mi się..

Moje ręce są okropnie zimne i siwieją

.. ...moje ręce są okropnie zimne i siwieją, szczególnie, gdy jestem w jakimś chłodnym pomieszczeniu i nie mówię tu o ujemnej temperaturze, wystarczy nawet wejść do pomieszczenia chłodniejszego niż byłam wcześniej, miewam też częste skurcze nóg i rąk ( nienawidzę tego, a czasem może mnie..

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...powietrzu.mam ciągle zimne stopy i ręce co wiem że na pewno związane jest z problemami krążenia. wyczytałam w internecie że takie omdlenia są charakterystyczne dla zespołu wazowagalnego, jeśli ktoś również ma podobne objawy oraz wie jak się leczyć to proszę aby pisać. Przde wszystkim idź..

Problemy ze snem, wysokie ciśnienie i bole.

.. ...miał gorączkę i miał zimne ręce. Próbiowałem się upić - też nie pomagało budziłem się o tej samej porze. Nawet po dużym wysiłku jak kładę się strasznie zmęczony i tak budzę sie o 5 - 6. Pozniej już nie moge zasnąć. Byłem u lekaża przepisał mi Imovane. Było troche lepiej - nie budziłem..

Czy to nerwica czy choroba?

.. ...zaciskanie w ten czas miałem zimne ręce i zimny pot,zaraz po czasie gdy położyłem się na łużko tak jakby mi to przeszło choć czułem lekko to jeszcze ale lekko minął rok nic nic nie czułem minęły 2 lata także nic nie czułem minął 3 rok też nic nie czułem może w ty czasie pojawił się lekki..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...posiadam lekkie bóle pleców a także zimne ręce u nóg i rąk i spuchnięte palce ponoć od zimna odpowiedzcie jak wiecie Dodam jeszcze że przy Echo serca miałem rozpoznanie takie:Czynnościowe Zaburzenia Krążenia..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...spocone dłonie - ciągle zimne, często spocone stopy - prawie codziennie drżą mi ręce - jestem przekonana, że mam raka ( takie coś sobie ubzdurałam ) - płaczę z byle powodu, albo i bez powodu Czy to może być nerwica? Jakie jest prawdopodobieństwo? Do jakiego lekarza z tym iść? Jakie..

Wiecznie zimne ręce, niskie ciśnienie i puchnące palce

.. ...pytanie. Otóż mam wiecznie zimne ręce, niskie ciśnienie, jak jest ciepło to mi puchną palce, a czasem ( niekoniecznie musi być zimno bądź ciepło ) dłonie mi sinieją i pojawia się taka, powiedzmy, pajęczyna czerwono - fioletowa. Nie są to żyły tylko ,no właśnie, co to jest? Czy to..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...dopadła, zawroty głowy, zimne ręce i nogi, drętwienia, straszne napady lękowe, potrafiłam przesiedzieć cały dzień w domu na zmianę z napadami lęku i płaczu, a teraz ta nerwica zaczyna mi znów wracać, nie śpię trzecią noc, budzę się z bardzo mocnym odczuciem bicia serca, chociaż tętno mam..

Wysoki puls i drżenie ciała

.. ...tak miałam. zawsze mam zimne ręce i nogi pomimo że w otoczeniu jest ciepło. jak są cielpejsze dni to nie moge wychodzić na dwór bo jets mi słabo i duszno;/... nie wiem co robić,boje sie że nie odczekam do września...pomóżcie...SYLWIA Nerwica ;] Wyluzuj pawiana, nie myśl o tym i bedzie..

Prosze o interpretacje wyniku tarczycy

.. ...problemy z żelazem, zimne ręce i dłonie, problemy z wypróżnieniem. Nawet włosy zaczęły mi wypadać, a skóra zaczęła się łuszczyć ;/ Za namową mamy zrobiłam badania tarczycy Może ktoś powie czy moje wyniki sa dobre tsh 0.93 norma od 0,4 - 4.0 ft3 3.94 norma od 1.5 - 4.1 ft4 1.12 norma od..

Zimne ręce i stopy

.. ...ma ten sam problem?? zimne ręce i stopy mam od zawsze, moja siostra ma to samo. Nie wskazuje to na żadne choroby, po prostu tak mam i już. Ciśnienie przeważnie 120/80. Czy ktos zna jakieś może zioła, które to wyleczą? Wiem, że jakieś sposoby istnieją, ale nie wiem jakie. Pozdrawiam mnie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...samą myśl robią mi się zimne ręce.Teraz się martwię czy wogóle coś znajdę a pożniej będzie dramat CZY SOBIE PORADZĘ :( :( :( .O matko, to tak jak bym miała zdobyć szczyt góry lodowej ,myślę,że wiecie o czym mówię. Tymczasem pozdrawiam. Wow Jagódko super . Podjęłaś wyzwanie a to w neriwcy..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...). - drętwienie rąk, zimne ręce - stany lękowe, nieuzasadnione napady paniki - czasem walenie serca w klatce piersiowej - muszę czasem brac głęboki oddech, jakby mi brakowało powietrza, lub ciągle ziewać. - uczucie jakby moje ciało nie należało do mnie. Wiem że to dośc dziwne symptomy...

Nerwica lękowa

.. ...nierowno... i mialam zimne palce u stóp... ręce... i usta... mam 29 lat... i już niejedno przezyłam... wiec sobie tłumacze... ze to wynik moich stresów... i tym podobnych * akcji * jak je nazywam... zawsze duzo czytalam... wiec myśle ze... ksiazki pomagaly mi zrozumiec siebie....

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...pijanego * , drżenie rąk, zimne ręce... Ostatnie sny to: wraz z grabarzem wybieranie miejsca na cmentarzu oraz kolejny sen to czyjś pogrzeb. Ciśnienie mam w normie 130/85 puls czasem szaleje lecz utrzymuje się na poziomie 85. Wciąż myślę, nakręcam się i nie mogę przestać. Oprócz BETA ZK..

Nie wiem co mi jest lekarze mówią ze wszystko dobrze

.. ...35/36 oraz często mam zimne ręce ( w ciepłym pomieszczeniu ). Czasem boli mnie po prawej stronie pod piersią. Choruje na zapalenie mięsni międzyżebrowych ( nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale wolałam napisać ) Jeśli ktoś ma podobnie albo się na tym zna niech pomoże czy lekarz ma..

Kobieta/23 lata, puls ponad 130, czasem nawet do 160

.. ...tym związane mam wciąż zimne stopy i ręce, ( czasem wręcz lodowte ) .I czasem trudno mi się oddycha ( ale to przeważnie ma związek ze zdenerwowaniem ). Po kawie bardzo mocno skacze mi puls, tak samo wpływają na mnie papierosy, czy wysilek. Muszę chyba wybrac się do kardiologa. Lekarz..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...płucach nic, czasem mam zimne nogi, czy to sie znów zacznie? Nie wiem juz co mam robić? Głupieję, lekarze rozkładają ręce. Dodam, że ważę 105 kilo i mam otyłosc brzuszną, w listopadzie, kiedy się najgorzej czułem, schudłem ok 2 kilo, teraz znów waga wzrosła, nie palę, nie piję, a jak..

Czy to może być niewydolność serca?

.. ...właściwie cały czas zimne ręce, dość często są one wręcz sine i na dłoniach pojawia się czerwona taka jakby siatka... Stopy także mam chłodne przez cały czas. Oprócz tego bardzo szybko się męczę. Na wf wystarczy, że przebiegnę kilometr a na twarzy jestem cała fioletowa i ledwo oddycham...

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...nastepujące objawy: zimne ( a nawet lodowate ) stopy i ręce, wypadanie włosów, drżenie rąk ( bardzo czeste, nie zawsze sa takie same, czasem malo widoczne a niekiedy nie jestem w stanie utrzymac danej rzeczy ), nadmierna potliwość, niemal codziennie boli mnie kregosłup ( mam lekkie..

Zimne dłonie i stopy

Zimne dłonie i stopy

.. ...Pierwszym sposobem na zimne ręce i stopy jest ich odpowiednie ogrzewanie. Trzeba zwracać uwagę na to, aby ich nie uciskać. Ciągłe pisanie na klawiaturze i korzystanie z komputera osłabia krążenie w dłoniach, ale można temu zapobiec, stosując specjalne podkładki pod nadgarstki. Pobudzanie..