Zimne ręce u dzieci

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...serca, napić się czegoś zimnego lub wsadzić głowę do zimnej wody. Zawsze zlewam całe ciało zimną wodą, najbardziej kark, skronie, ręce i klatkę piersiową. Daje to momentalny efekt. Ta sama pani kardiolog twierdziła, że tylko my sami jesteśmy w stanie zapobiec kołataniom serca. 3..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...wedrowanie po nich + ciągle zimne wilgotne ręce i stopy( to mam od zawsze do tej pory ).W wieku 19 lat zaczęłam chodzić po Tatrach Wysokich z wielkim wysiłkiem i strachem ,ale przy dużym wsparciu znajomych udało mi się wejść na Granaty,Świnicę.W Tatry wróciłam po 20 - stu latach ,ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 163

.. ...co ze mnie wyłazi to zimne ręce i stopy u wszystkich osób przebywających blisko mnie , łącznie ze mną. Nie jest dobrze i mam tego dość. Aha , jeszcze jeden frykas, wszystkim chce się spać i bolą ich gardła. Chciałbym się dowiedzieć który organ ( chodzi o wydychanie/pot ) jest..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...z krążeniem ( sine i zimne ręce - lekarz nazwał tą upadłość, ale zapomniałam dokładnej nazwy, wiem że jest to jakiś zespół, zresztą powiedział że tym nie będzie się teraz zajmował ). Otóż moje pytania brzmią: Czy z tego można się wyleczyć? Co może być przyczyną takiego stanu zdrowia? Co..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...spocone dłonie - ciągle zimne, często spocone stopy - prawie codziennie drżą mi ręce - jestem przekonana, że mam raka ( takie coś sobie ubzdurałam ) - płaczę z byle powodu, albo i bez powodu Czy to może być nerwica? Jakie jest prawdopodobieństwo? Do jakiego lekarza z tym iść? Jakie..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...dopadła, zawroty głowy, zimne ręce i nogi, drętwienia, straszne napady lękowe, potrafiłam przesiedzieć cały dzień w domu na zmianę z napadami lęku i płaczu, a teraz ta nerwica zaczyna mi znów wracać, nie śpię trzecią noc, budzę się z bardzo mocnym odczuciem bicia serca, chociaż tętno mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...samą myśl robią mi się zimne ręce.Teraz się martwię czy wogóle coś znajdę a pożniej będzie dramat CZY SOBIE PORADZĘ :( :( :( .O matko, to tak jak bym miała zdobyć szczyt góry lodowej ,myślę,że wiecie o czym mówię. Tymczasem pozdrawiam. Wow Jagódko super . Podjęłaś wyzwanie a to w neriwcy..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...pijanego * , drżenie rąk, zimne ręce... Ostatnie sny to: wraz z grabarzem wybieranie miejsca na cmentarzu oraz kolejny sen to czyjś pogrzeb. Ciśnienie mam w normie 130/85 puls czasem szaleje lecz utrzymuje się na poziomie 85. Wciąż myślę, nakręcam się i nie mogę przestać. Oprócz BETA ZK..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...płucach nic, czasem mam zimne nogi, czy to sie znów zacznie? Nie wiem juz co mam robić? Głupieję, lekarze rozkładają ręce. Dodam, że ważę 105 kilo i mam otyłosc brzuszną, w listopadzie, kiedy się najgorzej czułem, schudłem ok 2 kilo, teraz znów waga wzrosła, nie palę, nie piję, a jak..

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...nastepujące objawy: zimne ( a nawet lodowate ) stopy i ręce, wypadanie włosów, drżenie rąk ( bardzo czeste, nie zawsze sa takie same, czasem malo widoczne a niekiedy nie jestem w stanie utrzymac danej rzeczy ), nadmierna potliwość, niemal codziennie boli mnie kregosłup ( mam lekkie..