Zimne spocone ręce

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...dolegliwosci sercowych zimne ręce, czasami spocone, ucisk w gardle, niedobrze jest itp uczucie odrealnienia, wrazenie ze zaraz sie przewroce i zemdleje, nierowno oddycham, hiperwentylacja po ktorej na serio jest mi slabo, zaburzenia widzenia takie rozmyte obrazy widze, lodowate dlonie i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...przyspiesz,duszno mi ,słabo,mam zimne i spocone stopy i ręce,ściska mnie w gardle,czuje kluske w gardle,wydaje mi sie że za raz sie udusze,wpadam w straszną panikę...mój chłopak strasznie się o mnie martwi...żal mi go..ciągle myśle o śmierci,ciągle mu mówie że niedługo umre...tak się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...tak: kołatanie serca, zimne ręce ( często spocone podczas ataku ), niepokój ( który po chwili przeradza się w panikę ), różnego rodzaju lęki, duszności, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie dolegliwości, których..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 54

.. ...mnie jest cieplo to am zimne stopy iręce i spocone wogole to bardzo sie poce i szybko męcze. Zaczełam ćwieczyć i po 10 min juz praktycznie nie miualam sily. I mam cos takiego ze sie krece po domu bez sensu nie robie ic tylko mrucze cos pod nisem i mysle o bzdurach wmawiam sobie bzdury..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 162

.. ...ciśnienia, pulsu, do tego zimne ręce zlane potem???. Zaburzenia nerwicowe mogą mieć różną forme i w moim przypadku składają się z paru etapów. Szkoda że ten pierwszy zlekceważyłem tzn. spocone dłonie, stpoy itp. W tej chwili mam tak silne tego skutki że każdy narząd wewnętrzny odmawia mi..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...spocone dłonie - ciągle zimne, często spocone stopy - prawie codziennie drżą mi ręce - jestem przekonana, że mam raka ( takie coś sobie ubzdurałam ) - płaczę z byle powodu, albo i bez powodu Czy to może być nerwica? Jakie jest prawdopodobieństwo? Do jakiego lekarza z tym iść? Jakie..