Zimny pot choroba

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...piersiowej, zlał mnie zimny pot i bałam się, ze to zawał. Położyłam się jednak na lóżku i po pewnym czasie przestało bolec. Był to jednak naprawdę przerażający ból, nigdy takiego nie miałam. To okropne, ze trzeba z tym żyć. Nie ma się jednak co załamywać, ludzie mają gorsze choroby i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 10

.. ...trwających 2 min.tj.oblewanie zimnych potów walące serce aż go słyszysz ijak byś na ułamek sekundy traciła łączność ze światem.Leczono mnie na nerwice ,aż zamóiłam książkę Jak radzić sobie z chorobami tarczycy iposzłam na badania w tym kierunku okazało się;;nadczynność,choroba..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...zasłabłem, olałem sie zimnym potem a serce oszalało. Po paru minutach leżenia trochę sie uspokoiłem ale ból z lewej strony pod żebrami nie minal. Na drugi dzień pojechałem do szpitala, bo podejrzewałem zapalenie miesnia sercowego - zrobili ekg i badanie krwi. Według nich to nueralgia..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 516

.. ...ubiegłego roku to mnie zimny pot zalewa a na całym ciele pojawia się gęsia skórka.Nie chcę nigdy więcej przeżywać takiego koszmaru.To była masakra!! Matiiago z własnego doświadczenia wiem ,że najlepiej sprząta się dom jak nie ma w nim nikogo.Wtedy robota sama pali się w rękach więc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 656

.. ...życzę! Witam w bardzo zimny i deszczowy poranek. U mnie nocka znowu nie przespana,nie wytrzymuje juz tego,Boze dlaczego mnie takie zycie spotkalo??,Ale biore sie z rana za obiadek i pozniej sobie to odespie,jak synulek wroci ze szkoly.Ide ogien w piecu zrobic,i bede miala ciepelko w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 672

.. ...zaczęło serducho bić, zimny pot, zaczęły mi ręce drżeć ...a nie chciałem za cholerę...dobrze, że wiem już co to było tym razem ; ) zacząłem walkę w główce, oddechy wolne, pozytywne myślenie i opanowałem to po ok 5 - 10 min...a już myślałem, że przyjdzie mi wyjść i zasuwać po xanax, bo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 933

.. ...na nogach stałem ), zimny pot, problemy z oddechem, zwroty glowy. Następne dni ( a jest ich już 8 ) to niezbyt miłe sytuacje. Ciągłe zawroty głowy i uczucie jakby koś ściskał mózg albo rozszerzał, czasem serce tak wali i pompuje krew, że się obawiam. Dodatkowo w środę znów odczucie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 85

.. ...wstawaniu oblewa mnie zimny pot i robi mi się słabo. Ciężko mi z tym żyć :( Byłam u kardiologa, ale powiedział, że wszystko jest OK. Barkcysia...tak,to są typowe objawy nerwicy...Ja choruję na to dwa lata i mam takie ataki tylko,że w dzień w nocy całe szczęście śpię,tylko że się leczę.Na..

Czy to nerwica czy choroba?

.. ...miałem zimne ręce i zimny pot,zaraz po czasie gdy położyłem się na łużko tak jakby mi to przeszło choć czułem lekko to jeszcze ale lekko minął rok nic nic nie czułem minęły 2 lata także nic nie czułem minął 3 rok też nic nie czułem może w ty czasie pojawił się lekki ból serca od 3 do 5..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...zawęzeniem widzenia, zimnymi potami, uczuciem słabości ( drżace nogi ) no i przedewszystkim silny ból w klatce piersiowej na wysokości serca ( również pod łopatką i na szyji promnienujący do czaszki ) - w szpitalu przebadali mnie ( EKG ) i stwierdzili, że miałem silny atak paniki,..